Rodičovský horoskop na týden 24.10. – 30.10.

| Autor: dr. Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dovíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Hovory, které se začnou točit kolem nového zařízení bytu, zarazte dříve, než bude pozdě. Jakmile vám dítě začne vytýkat, že nemáte vše podle posledních trendů, a začne jmenovat spolužáky, jejichž rodiče jsou podle jeho názoru schopnější, vypukne kravál, kdy si oba řeknete podstatně víc, než byste chtěli.


Velice příjemně proběhne návrat vašeho potomka ze školy v přírodě nebo podobné akce. Dítě bude celé nadšené, že je doma a dokonce se přizná, že se mu po vás stýskalo. Vy budete spokojení, že nedošlo k žádnému průšvihu a že se nemusíte bát potkat jeho učitele. Spokojenost bude všestranná a zasloužená, a vy si jí pořádně užijete.


S přednáškami o skromnosti neuspějete a s historkami o tom, co všechno jste vy v dětství neměli, už vůbec ne. Můžete ale využít státního svátku a vyrazit spolu na výstavu nebo na nějakou historií inspirovanou akci. Vzhledem k Luně ve Vodnáři to bude opravdu skvělá záležitost, na které se něco nového dozví jak vaše ratolest, tak vy.


Zatímco ve středu, kdy Merkur vstupuje do Štíra, se s ním bude mluvit skvěle a bez problémů se domluvíte na všem potřebném, ve čtvrtek, kdy se Saturn dostane do Vah, je to podstatně horší. Všechno, co mu řeknete, bere jako pokud o manipulaci a vy mu nemáte šanci vysvětlit, že se za vašimi slovy nic takového neskrývá.


Obdiv, který vám vaše dítko věnuje, je opravdu zasloužený a vy si ho užijte. Ve chvíli, kdy váš Lev zjistí, že se vyznáte i v jiných věcech, než je jen to, čemu se profesně věnujete, na vás začne být pyšný. Zjistíte to náhodou a pokud se nechcete dotknout jeho sebevědomí, předstírejte, že jste si vlastně ničeho nevšimli.


Děti z tohoto znamení jsou hlavně ve druhé polovině týdne skvěle predisponovány k tomu, aby udílely lekce. Pokud jim dáte prostor, aby komentovaly vaše činy nebo myšlenky, udělají to tak, že se nezmůžete ani na slovo. Možná by bylo lepší, kdybyste v tomto týdnu děti nekritizovali, ale také se od nich kritizovat nenechali.


V sobotu večer nepočítejte s televizí, protože se budete bavit o jeho budoucnosti. Vy můžete sice mít na toto téma už hotový názor, ale bude vám to stejně houby platné. V sobotu večer je vaše dítko totiž pod vlivem trigonu mezi Merkurem a Neptunem, takže přesně ví, jak mluvit, a přimět vás, abyste své názory vzdali a pochopili, že má pravdu.


Oslava narozenin vašeho Štíra proběhne naprosto skvěle. Když ji uděláte o víkendu, kdy je Luna v Kozorohu, bude celá událost vypadat přesně jako party z barevného lifestylového časopisu. Děti se bez rozdílu věku budou chovat skvěle a vy si budete zase jednou vychutnávat pocit vzorných rodičů, jimž se daří.


Snaha o nezávislost, které se dospívající děti z tohoto znamení, je vám docela sympatická. Pokud nebudete moc tlačit na pilu, má si dítě šanci uvědomit, že práva jdou ruku v ruce s povinnostmi a zjistit, že i dospělost má své problémy, které se musí řešit. Jde o důležité poznání a vy mu v něm nebraňte!


Na veškeré debaty, které budete mít s jeho učiteli nebo trenéry, se musíte nejdříve pořádně připravit. Nejdříve s Kozorohem proberte, jaké jsou jejich silné a slabé stránky a potom se jejich pokynů držte. Budete sice muset uznat, že se vaše dítě vyzná v lidech podstatně lépe než vy, ale takový už život je.


Děti z tohoto znamení musíte momentálně hlídat víc, než byste kdykoliv považovali za nutné. I když se to zdá nemožné, umí být minimálně na dvou místech současně a vytvářet problémy, které vy pak budete jen těžko řešit. Pokud si chcete zachovat zdravé nervy, požádejte široké příbuzenstvo o pomoc s hlídáním!


Využije jak Slunce, které se do Štíra dostává v pátek, tak Merkura, který ho následuje ve středu. Pokud chodí do školy, překvapí vás aktivitou, s jakou začne dohánět resty. Pokud je to Rybička dosud vzděláním nedotčená, překvapí vás aktivitou, se kterou se každý den naučí něco nového a skoro i převratného.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Buďte oblíbená aneb 7 tipů jak posílit své osobní kouzlo

Buďte oblíbená aneb 7 tipů jak posílit své osobní kouzlo

Včera | Každá z nás by chtěla mít neodolatelné charisma. Někdo ho má od přírody, druhý nikoliv. I když ale…

11 důkazů vašeho minulého života: Čím jste byla a jak to poznat?

11 důkazů vašeho minulého života: Čím jste byla a jak to poznat?

19. 7. | Panikaříte, jen když pomyslíte na vodu? Přitom jste se nikdy netopila? Trpíte nevysvětlitelnými…

6 cest, jak zařídit domov i práci a být šťastnější i zdravější

6 cest, jak zařídit domov i práci a být šťastnější i zdravější

16. 7. | Určitě to znáte. Jsou místa, kde se cítíte skvěle, a pak se ocitnete v prostoru, kde vás přepadne…

5 znamení, jak poznat, že jste potkala někoho z minulých životů

5 znamení, jak poznat, že jste potkala někoho z minulých životů

13. 7. | Tento pocit zná asi každý. Potkáte někoho a jste přesvědčená, že se znáte odjakživa. Někdy se stane…