Rodičovský horoskop na týden 24.4. – 30.4.

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Vrcholící jaro naplňuje vaše dítko energií a vy máte co dělat, abyste s ním udrželi krok. Možná bude lepší, když se o víkendu s druhým rodičem rozdělíte na dvě party a budete se mu věnovat každý chvilku. Je to jediný způsob, jak jeho alespoň trochu utahat a zároveň předejít vlastnímu vyčerpání.


Na zajímavé hovory se připravte ve chvíli, kdy přijde řeč na nové boty, které už nutně potřebuje. Zatímco vy máte určitou představu, on si myslí něco zásadně odlišného, a ani ho nenapadne, aby o vašich slovech uvažoval. Nakonec se smíříte s tím, že v botách bude nakonec chodit sám a vyslovíte souhlas.


V sobotu se připravte na zralost, se kterou zareaguje na to, co se u vás v rodině děje, a jíž vás neobyčejně překvapí. Neponižujte ho tím, že byste se vyptávali, kde k takovým názorům přišel. Může vám sice připadat, že je vymyslel někdo dospělý, ale opravdu jsou produktem jeho vlastní hlavy.


Momentálně je po všech stránkách v pohodě a jenom chce, aby to tak vydrželo co nejdéle. Když zjistíte, že se vám „zapomněl“ svěřit se známkou, která jeho žákovskou příliš nezdobí, nedělejte kvůli tomu zbytečný kravál a hlavně mu nevysvětlujte, že z něj roste nenapravitelný lhář a budoucí podvodník.


Ve středu počítejte s negativním vlivem, který na něj má úplněk ve znamení Štíra. Pokud to půjde, snažte se zabránit všem střetům, které by mohl mít buď se sourozenci nebo s druhým rodičem. Ve vzteku by mohl říct něco, co by ho později samotného hodně mrzelo, ale co by se už nedalo vzít zpět.


Pokud v úterý přinese ze školy špatnou známku nebo dokonce vyslechnete stížnosti na jeho chování, mávněte nad tím rukou. Výkyv v životě jinak vzorného dítěte a příkladného žáka přinesla opozice mezi Saturnem a Uranem, s jejímž vlivem mají plno práce i ti, kteří jsou už dávno zralí a a dospělí.


V neděli s ním bude radost trávit každou volnou chvíli a vy byste se o to neměli nechat připravit. Za jeho pozitivní proměnu může vstup Venuše do Blíženců, který ho zbaví veškeré náladovosti a udělá z něj dítě, s nímž je radost podnikat jakékoliv společné aktivity.


Pokud se vás dítě z tohoto znamení začne vyptávat na cokoliv, co se týká sexu, zapomeňte na veškerý ostych a vsaďte na suchý výklad téměř vědeckého charakteru. Velice vás potěší, když zjistíte, že se vás opravdu ptá jen proto, aby věděl, a ne proto, aby si z vás dělal legraci.


Pokud sportuje, počítejte s víkendem, kdy se nezastavíte. Pokud ho nepovezete na trénink, povezete ho na zápas, kde se čeká, že budete fandit. Vy byste si sice na víkend dovedli představit zajímavější program, ale protože chcete fungovat jako pořádní rodiče, překonáte se a vytrváte.


Pokud jste měli až dosud dítě, které vstávalo se slepicemi a vás nenechalo dospat, s radostí zjišťujete, že se situace mění k lepšímu. Zvlášť krásné to bude o víkendu, kdy snad poprvé v životě budete muset své dítě budit a nutit ho, aby vstávalo, když se mu zrovna nechce.


Na zajímavé hovory se připravte ve středu a ve čtvrtek, kdy se jedná o to, zda a kam ho pustíte na čarodějnice. Naštěstí patří vaše dítě k těm, které pochopí, že to, že ho nechcete někam pustit, není proto, že byste mu nepřáli, ale proto, že se o něj bojíte. Oba však máte rozum, takže si najdete kompromis, s nímž budete spokojení.


Velice spokojení jste s ním zvláště ve středu a ve čtvrtek, kdy je pod pozitivním vlivem Luny ze Štíra. Najednou zjistíte, že v něm máte skvělého partnera pro nejrůznější debaty, který vás navíc občas překvapí nečekanými znalostmi, které musel získat vlastním přičiněním, protože od vás to určitě neví.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Barva laku na nehty podle horoskopu: Pro Raky fialovou, pro Lvy rudou

Barva laku na nehty podle horoskopu: Pro Raky fialovou, pro Lvy rudou

Včera | 1 | Barvy mají svůj význam a svou energii. Jaká je tedy ideální pro vaše nehty, tak aby vám dodala…

8 pozitivních věcí, které byste měla dokázat říct sama o sobě

8 pozitivních věcí, které byste měla dokázat říct sama o sobě

17. 10. | Přijmout sama sebe takovou, jaká jsem, to je běh na dlouhou trať. Ne každý to umí už v mládí. Právě…

Jakou máte barvu sexuální aury? Poznejte ji a zažijete sex snů

Jakou máte barvu sexuální aury? Poznejte ji a zažijete sex snů

15. 10. | Aura je záření či energie, která obklopuje naše tělo. Jednou z jejích nejvýraznějších vlastností je…

Dnes je pátek třináctého. Co vás čeká podle hvězd?

Dnes je pátek třináctého. Co vás čeká podle hvězd?

13. 10. | Bojíte se pátku třináctého? Ne každý anebo pro každého však musí být osudový. Co vás čeká tento…