Rodičovský horoskop na týden 24.7. – 30.7. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Opět se přesvědčíte, že vaše dítě je opravdový herecký talent! Přijdete na to ve chvíli, kdy ho půjdete vyprovodit k autobusu, který ho má odvézt za prázdninovým dobrodružstvím. Bude se vás křečovitě držet za ruku a možná i na slzičku dojde, ale hned ve chvíli, kdy uvidí kamarády, na všechno zapomene a vám skoro ani nedá pusu na rozloučenou.


I když zdravím obvykle kypí, hrozí mu v tomto týdnu nebezpečí virózy. Pozor si dávejte zejména v pondělí, kdy je pod vlivem úplňku ve Vodnáři citlivější ke všem škodlivinám, které vzduchem poletují. Pokud uvidíte, že mu opravdu není dobře, nedejte na jeho přemlouvání a bez milosti ho zažeňte přímou cestou do postele.


Když se mu nechce chodit někam, kam s vámi až dosud chodil docela rád, nenápadně se ho zeptejte, co se vlastně děje. Patrně vám vysvětlí, že nesnáší vaše kamarády, kteří si z něj utahují. On jim jako váš slušně vychovaný potomek nemůže odpovědět tak, jak by chtěl, a z toho pramení jeho duševní nepohoda.


Obvykle spolu vycházíte tak skvěle, že se až divíte rodičům, kteří se se svými dětmi hádají. V tomto týdnu však padne i na vás, protože se vaše dítě zamiluje do oblečení, které byste vy sami označili jako příšerný hadr a vzdor všem vašim prosbám i hrozbám ho ze sebe od pondělí do neděle nesundá.


I když je podle papírů skoro dospělý, udělá mu vaše péče neobyčejně dobře. Potřebovat ji bude zejména ve chvíli, kdy vyráží k zubaři nebo na jinou podobnou silně nepříjemnou akci. Nenápadně se mu nabídněte jako doprovod! Nejdříve bude tvrdit, že nic takového nepotřebuje, ale ve skutečnosti bude
moc rád, že jdete s ním a že se s vámi může podělit o dojmy.


V pátek, kdy se Mars z jeho znamení přesunuje do Vah, se připravte na to, že ho skoro nepoznáte. Zatímco dosud překypoval energií, bude se v pátek jen povalovat, skoro pospávat a když mu navrhnete nějakou společnou akci, bude si vymýšlet jednu výmluvu za druhou, jen aby mohl zůstat doma.


I když je to opravdu ještě malé dítě, dá vám silně na frak. Zatímco vy budete po celodenním výletu unavení a ospalí, vaše malá Váha bude plná dobré nálady. Navíc po vás bude vyžadovat kompletní zajetý večerní program, který ukončí čtení pohádky na dobrou noc, z níž vám neodpustí ani písmenko.


Náročné bude pondělí, kdy je pod vlivem opozice mezi Merkurem a Neptunem a tedy s pravdou na štíru. Bude vám zarytě lhát přímo do očí a i když mu budete dokazovat, že nemá pravdu a že se to tak stát nemohlo, bude trvat na svém tak sveřepě, až začnete ve skrytu duše uvažovat, zda náhodou nemá pravdu a vy se nemýlíte.


Od středy výše, kdy je Merkur v Panně, ho nepředvádějte příbuzným a hlavně nechtějte, aby jim něco recitoval! Od tetiček s jejich dotazy ho držte raději dál! Když to neuděláte, riskujete, že se mu pusa sice nezastaví, ale že z ní vyjde přesně to, za co se budete před příbuznými červenat ještě hodně dlouho.


V pátek nastane situace, kdy vám vyrazí dech svým inteligentním hodnocením situace, se kterou si vy nevíte rady. Druhý šok nastane ve chvíli, kdy vám dojde, že mu své myšlenky nevnukl nikdo z vašich příbuzných nebo přátel, ale že k ní přišel vlastními úvahami, k nimž ho navíc nikdo nenutil.


Vzhledem k tomu, že se v pátek 23. července dostalo Slunce do jeho partnerského sektoru, je daleko společenštější než jindy. Bohužel se to projevuje zejména v hodinách, kdy byste vy s chutí spali. Vaše dítě se probudí právě ve chvíli, kdy vy budete zabírat, a bude vás svým broukáním a povídáním udržovat v bdělém stavu.


Pokud chcete, aby dítě z tohoto znamení mělo sportovnějšího ducha, můžete se o to sice hodně snažit, ale výsledek bude pořád silně diskutabilní. Možná bude lepší, když se smíříte s tím, že z něj šampión nebude a budete prázdniny organizovat více podle jeho skutečných zájmů.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!ČTĚTE TAKÉ:
Vaňková odlétá s Renčem na Bali na zásnubní cestu


Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Co přinese dnešní novoluní: Konec iluzí a změny ve financích

Co přinese dnešní novoluní: Konec iluzí a změny ve financích

Včera | Dnešní novoluní v Býku, pomalém a stabilním znamení zvěrokruhu, říká, že bychom měli zpomalit a…

Magická parfumerie: Správná vůně vyléčí duši i auru

Magická parfumerie: Správná vůně vyléčí duši i auru

25. 4. | Vůně už dávno nechápeme jen ve stylu líbí – nelíbí. Ty správné stimulují organismus, dokážou mu…

Jak na jarní únavu podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele

Jak na jarní únavu podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele

23. 4. | Jarní únava se bohužel některým z nás nevyhnula. Každé znamení horoskopu si s ní ale umí poradit po…

Indická astrologie: Jací podle ní doopravdy jste?

Indická astrologie: Jací podle ní doopravdy jste?

18. 4. | 3 | Víc než 5 tisíc let starý indický horoskop Jyotish pracuje s jiným, podrobnějším astrologickým…