Rodičovský horoskop na týden 25.12. – 31.12. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Dítěti z tohoto znamení budete marně vysvětlovat, co je to skromnost, a marně ho budete přemlouvat, aby se svými dárky nechlubilo. Počítejte s tím, že se během týdne široké okolí dozví nejenom to, co našel pod stromečkem Beránek sám, ale i to, co jste tam našli vy a celý zbytek rodiny.


Pokud je už ve věku, kdy sám dává dárky, překvapí vás svou vynalézavostí. Při výběru totiž zapojí nejenom fantazii, ale i ekonomický smysl, a obdaruje vás všechny jedním dárkem. Bude to patrně nějaká hra, kterou budete vášnivě hrát až do Silvestra, a s jejíž pomocí se spolu dokážete skvěle bavit.


Zatímco Vánoce, kdy je pod vlivem Luny ze Lva, probíhají naprosto v klidu, Silvestr bude zajímavější. V lepším případě vám sdělí, že by chtěl slavit s kamarády, což pro vás bude šok. V horším případě se dozvíte, že své kamarády pozval k vám, což bude šok daleko větší…


Na Štědrý den a během vánočních svátků vůbec bude vaše Ráče neocenitelné! Pokud se má někdo sklon hádat, vrátí mu dobrou náladu, pokud nemá někdo chuť pomáhat, jde mu samo příkladem. Občas můžete mít dokonce dojem, že vám v něm poslali anděla rovnou z nebe…


Jde o rok, kdy se musíte smířit s tím, že prokoukl, jak to s Ježíškem vlastně je, a je na to náležitě pyšný. Vám se to sice moc líbit nemusí, protože si myslíte, že toto poznání mohlo ještě chvíli počkat, ale on je tak spokojený, že vás veškeré podobné nápady rázem přejdou.


Oboje svátky jsou v pohodě, ale dny mezi nimi jsou podstatně náročnější. Pokud patříte k rodičům, kteří musí do práce, smiřte se s tím, že na to, že musí do školky, bude Panna reagovat dost nerudně. Možná by bylo lepší, kdybyste se domluvili s kamarády nebo s příbuznými a do Silvestra ji nechali doma.


Tvůrčího talentu, jímž vaše mládě nepochybně oplývá, můžete využít k vylepšení silvestrovského pohoštění. Dopřejte mu volné pole působnosti a jenom pozorujte, s jakým nadšením vyrábí pomazánku a jak vkusně umí ozdobit chlebíčky. Nešetřete pochvalou, opravdu si ji zaslouží!


Ve chvíli, kdy začnete mít dojem, že nevidí tak úplně dobře, na nic nečekejte a objednejte se s ním rovnou k příslušnému lékaři. Dá se čekat, že budete mít štěstí a termín dostanete hned koncem tohoto nebo začátkem příštího roku. V každém případě můžete být rádi, že nebezpečí z prodlení nehrozí.


Velice vás překvapí, jak si jindy tak novátorský Střelec notuje s prarodiči, nebo dokonce s pradědečkem a prababičkou. Neustále se jich vyptává na různé podrobnosti z rodinné historie a hlavně z vašeho mládí. Nebojte se, nic špatného mu na vás neřeknou, protože říct nemůžou…


To, že proběhl Štědrý den s hromadami dárků, ho přestane zajímat nejpozději na Boží hod odpoledne. Pokud nechcete celý zbytek svátků trpět jeho krutovládou, musíte mu vymyslet přitažlivý program. Naštěstí máte oba podobné zájmy, a přitažlivých výstav, které byste oba chtěli vidět, je otevřených spousta.


Jeho vášeň pro poznání všeho nového vám může připadat až trochu nebezpečná. V každém případě je potřeba, abyste ho hlídali zejména na místech, s nimiž dosud nemá dostatečně hluboké zkušenosti. Na horách vás však příjemně překvapí svou obratností a talentem pro všechny zimní sporty.


Klidné a ničím nerušené noci si zařídíte mimo jiné tím, že dohlédnete, aby sledoval jenom klidné pohádky a pečlivě vybrané filmy. Je sice pravda, že v přírodě silnější požírá slabšího, ale pokud mu pustíte přírodovědný film, ve kterém něco takového uvidí, bude jeho reakce velice emotivní.

ČTĚTE TAKÉ:
Někdy svou manželku nepoznám, přiznává Roman Vojtek


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU


Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

12 rozhodnutí, která vám změní život

12 rozhodnutí, která vám změní život

Včera | Nelíbí se vám, co žijete? Všechno se dá změnit, jen se pro to musíte rozhodnout. Otevřete novou…

Jací jsou muži podle horoskopu: Býk vás ochrání, Blíženec pobaví

Jací jsou muži podle horoskopu: Býk vás ochrání, Blíženec pobaví

24. 3. | Každý muž je jiný - bohudík! Víte, koho máte vedle sebe a jaké je krédo, které ho provází celým…

5 znamení, že je vám souzeno zbohatnout

5 znamení, že je vám souzeno zbohatnout

21. 3. | Když jde o hmotný dostatek, musíte se samozřejmě také spolehnout sama na sebe, práci a píli. Ale…

Magie prvního jarního dne: Zbavte se, čeho potřebujete

Magie prvního jarního dne: Zbavte se, čeho potřebujete

20. 3. | Dnes v 11.28 nastane astronomická jarní rovnodennost. Slunce vstoupí do znamení Berana, protne…