Rodičovský horoskop na týden 25.2. – 4.3. 2011

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


S dětmi z tohoto znamení si musíte povídat o tom, že se vždycky nemusí podařit ani to, co mělo velice dobře připravené, a čemu věnovalo značnou pozornost. Jde o téma, které budete probírat zvláště v pondělí, kdy je Beran pod tlakem Luny z Kozoroha a kdy jsou průšvihy pravděpodobné.


Jde o dítě, v jehož společnosti si můžete klidně užívat život a trapasů se bát nemusíte. Na horách ho klidně můžete posadit ke stolu, kde povede s ostatními dospělými zajímavou konverzaci. Na svahu to sice bude zpočátku trochu horší, ale když překoná první negativní pocity, bude všechno v pořádku.


Za nepříjemnými pocity, s nimiž v tomto týdnu zápasí, je jeho fantazie, která ho varuje i před tím, čeho se bát vůbec nemusí. Pokud s ním jdete do bazénu nebo na nějakou podobnou akci, s níž dosud nemá zkušenosti, měli byste mu vysvětlit, že jste tam s ním a dohlédnete, aby se mu nic zlého nestalo.


O tom, zda a jak ho naučit cizím jazykům, nepřemýšlejte, protože se bude učit rád a sám. Stačí, když mu vysvětlíte, že potřebujete, aby zvládl do dovolené základy angličtiny, protože vy sami se bez něj nedomluvíte. Rak usoudí, že se bez něj nikam nedostanete, a začne se učit tempem, které i vás překvapí.


Když zjistíte, že vám neříká v tom, co se školy týká, plnou pravdu, nedělejte hned scény, ale zeptejte se, co se vlastně děje. Kdyby vám náhodou řekl, že své neúspěchy tají proto, že vás nechce zbytečně stresovat tím, co za to nestojí, není to drzost, ale on to myslí opravdu vážně.


Překvapí vás, jak krásně si budou rozumět děti z tohoto znamení a váš nový partner. Je to možná tím, že se k nim chová zdrženlivě, pozornost jim nevnucuje a s komunikací to nepřehání. Vaše malá Panenka je zvyklá na pravý opak, a proto není divu, že bude tímto člověkem přímo nadšená.


Debaty o tom, kdy má chodit spát, se v poslední době sice trochu uklidnily, ale v tomto týdnu se vrátí v ještě intenzivnější podobě. Budete potřebovat pevné nervy, abyste mu vysvětlili, že ráno musí vstávat a proto bude chodit spát tak, jako doposud. Naštěstí ještě nemá protiargumenty, takže nakonec bude po vašem.


Pod pozitivním vlivem bude zejména v pátek, kdy na něj působí sextil mezi Marsem a Plutem. Najednou zjišťujete, že máte dítě s velice pevnou vůlí, které ví, co chce a taky toho dosáhne. Pokud nechcete začátek víkendu prožít v nekončícím jekotu, snažte se třecí plochy mezi vámi omezit na minimum!


I když pro to, abyste své střelcovské dítě vychovali co nejlépe, děláte maximum, občas máte pocit, že prožíváte totální neúspěch. V takovém případě bude dobré, když si uvědomíte, jak mocná je genetika, a budete rádi, že se vám z toho, o co jste se snažili, alespoň něco málo povedlo.


Problémy, které v tomto týdnu prožíváte, se netýkají ani tak vašeho dítěte jako vás samotných. To, že vás Kozoroh občas vytočí, je lidské a přirozené. Vy se však přichytíte ve chvíli, kdy na jeho slova budete reagovat přesně tak, jak kdysi reagovali na vás vaši rodiče, a připomenete si, že jste si slibovali, že to svému dítěti nikdy neuděláte.


S dítětem z tohoto znamení se budete docela dobře bavit. Vodnář totiž bez ohledu na věk produkuje nejrůznější vtipy a opravdu se snaží, aby se vám na světě líbilo. Pokud budete mít pocit, že se na vás i dítě z kočárku dívá s trochu potměšilým úsměvem, nejste od pravdy tak daleko.


Občas máte pocit, že vás vůbec nepotřebuje, občas dojem, že se po pěti minutách, kdy vás neuvidí, totálně zblázní. Pro vás i pro dítě bude dobré, když budete někde na dohled, ale zase nebudete jeho požadavkům totálně podléhat a reagovat na každé jeho zakníkání.

ČTĚTE TAKÉ:
Sámer se naváží do Agáty: Nejdřív má být svatba a pak děti!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

17. 8. | Oblíbená magická doba básníků, kdy už není úplně noc, ale ještě ani den. Pomalu se rozednívá,…

Jak okouzlit muže, který se vám líbí? Váhy ocení odvahu, Berana rozesmějte

Jak okouzlit muže, který se vám líbí? Váhy ocení odvahu, Berana rozesmějte

15. 8. | Úsměv je klíčem k lidské duši, s tím máte už napůl vyhráno. Když k tomu přidáte to, co dělá…

Rodinná traumata jsou dědičná. Můžete trpět úzkostí, kterou prožila babička

Rodinná traumata jsou dědičná. Můžete trpět úzkostí, kterou prožila babička

13. 8. | Deprese, úzkosti, touha zemřít i fyzické bolesti či třeba nespavost mohou pramenit ze zděděných…

Řeč těla: Vaše nohy prozradí, jaká jste milenka

Řeč těla: Vaše nohy prozradí, jaká jste milenka

10. 8. | 1 | Krásné, štíhlé nohy jsou nejen ozdobou každé ženy, ale prozradí o vás víc, než tušíte. Z jejich…