Rodičovský horoskop na týden 26.3. - 2.4. 2011

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Pokud je mladší, měli byste si dávat pozor na chvíle, kdy vezme do rukou tužku. Obvykle jste na jeho výtvarné talenty pyšní, ale tento týden činí výjimku. Ve chvíli, kdy by vám průpiskou počmáral novou sedačku nebo čerstvě nalíčenou zeď, byste si museli hodně nahlas opakovat, že je to ještě dítě, které neví, co dělá.


Nervy, které si s ním děláte, jsou naprosto zbytečné! Vaše dítě sice o tom, že by se učilo k přijímačkám nebo k jinému typu zkoušek, nahlas nemluví, ale to neznamená, že se jim náležitě nevěnuje. Nedávejte mu najevo, že o něm pochybujete! Když se k němu budete chovat jako k dospělému, určitě to ocení.


I když vám občas leze na nervy, musíte ho pochválit za jeho nápaditost. Ve chvíli, kdy se vás rozhodne vyvést aprílem, udělá všechno pro to, aby se mu to podařilo. Chvíle, kdy naletíte, sice příjemná nebude, ale pak sami uznáte, že je opravdu dobrý, protože něco takového hlupák nevymyslí…


I když jde o týden, kdy končí čtvrtletí a kdy toho máte v práci až nad hlavu, musíte si každý den udělat alespoň chvíli času na pomazlení. Dobře víte, že Rak obtížně snáší jakékoliv vybočení ze svého navyklého pořádku! Ve chvíli, kdy bude mít svou večerní pohádku, bude v pohodě a vy se nebudete zbytečně cítit jako špatný rodič.


Ve středu, kdy je pod vlivem stacionárního Merkura, si dávejte pozor na to, co před ním říkáte. O tom, že si velice dobře pamatuje zejména to, co nemá, nepochybujete, ale to, co by provedl v tomto dni, by ve vás nechalo hluboký dojem. Příbuzenstvo by se sice mělo čím bavit, ale vy byste se nejradši neviděli!


V neděli, kdy vstupuje do jeho partnerského sektoru Venuše, se dozvíte, že vás má nejradši na světě a že si vás určitě v dospělosti vezme. Berte to jako jednu důležitou vývojovou etapu, kterou si musí každé dítě projít. V žádném případě se mu nesmějte, protože by to snášel velice těžko.


Pokud se s ním někam vypravujete, uděláte dobře, když s sebou pro jistotu zabalíte náhradní oblečení pro sebe i pro něj. Jde o týden, kdy vaše malá Váha dost bouřlivě reaguje na každé nové jídlo, takže je docela možné, že na vás obrátí obsah svého žaludku a vy budete muset převlékat sebe i ji!


V neděli, kdy je pod negativním vlivem konjunkce mezi Venuší a Neptunem, se v něm naprosto nevyznáte. Odmítá jídla, která má jindy rád, nebaví se s lidmi, které jindy rád vidí a vůbec dává všem najevo, že ho jenom otravují. Kdybyste se ovládli a jeho nálady respektovali, bylo by to skvělé…


Jde o týden, kdy se bude chovat naprosto jinak než obvykle. Radostné dítě, které se ke každému vrhalo, se najednou stydí a ostýchá i před prarodiči, které vidí třikrát týdně! Je pravděpodobné, že něco slyšel o tom, že se ostatní děti stydí, a protože sám ještě nikdy nic takového nedělal, rozhodl se vyzkoušet, jaké to vlastně je.


Dost obtížná řeč s ním bude v pondělí, kdy je pod vlivem opozice mezi Jupiterem a Saturnem. Pokud se s ním něco děje, musíte počkat, až o tom začne vyprávět sám. Netlačte na něj, protože hrozí, že se v takovém případě zatvrdí a vy se už od něj nedozvíte vůbec nic.


Jeho oblíbenou zábavou se v poslední době stává koupel. Do vany vyloženě skáče a tam vyvádí tak, až máte strach, aby si nějak zásadně neublížil. Když jemu i sobě chcete udělat skutečnou radost, nakupte mu pár zajímavých zvířátek, s nimiž si může ve vodě hrát, a pak už se už jen bavte a pořizujte fotodokumentaci!


Dokonalé dítě to rozhodně není, ale to vám ani trochu nevadí. Právě v tomto období si uvědomujete, že ho milujete i s jeho nedokonalostmi a jste velice rádi, že je takové, jaké je. Ve skrytu duše doufáte, že i ono vás má rádo takové, jací jste, a nad vaší nedokonalostí přivírá velkoryse oči.
KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!
ČTĚTE TAKÉ:
Jak chodit na vysokých podpatcích?


Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Sexuální horoskop na Vánoce 2017: Ryby se pomilují ve vaně, Raci u sporáku

Sexuální horoskop na Vánoce 2017: Ryby se pomilují ve vaně, Raci u sporáku

Dnes | Možná si každý rok říkáte, že si konečně advent užijete. A Vánoce tuplem. Nebudete se honit a…

10 vánočních dárků, které vám pomohou z domova vyhnat negativní energii

10 vánočních dárků, které vám pomohou z domova vyhnat negativní energii

13. 12. | Je škoda bydlet v prostoru, kterému vládne špatná energie. Někdy stačí málo, a bude se vám žít…

Obklopte se kameny! Růženín pomůže při astmatu, měsíční kámen zase při stresu

Obklopte se kameny! Růženín pomůže při astmatu, měsíční kámen zase při stresu

10. 12. | Jsou krásné, cenné a dokážou uzdravit z nejrůznějších nemocí. Kromě toho vás zbaví stresu a zlosti…

Dejte si drink podle horoskopu: Ryby ocení koření, Lvi chilli

Dejte si drink podle horoskopu: Ryby ocení koření, Lvi chilli

8. 12. | 3 | Někdy máme chuť na opravdu dobrý drink. Jenže alkohol, to jsou taky zbytečné kalorie navíc. Pokud…