Rodičovský horoskop na týden 27.2. – 5.3. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Malý Beránek vám dělá jednu radost za druhou. Ve chvíli, kdy budete mít pocit, že jste bez vlastního přičinění ti nejšťastnější rodiče, však provede něco, co vám vyrazí dech. Následně to budete muset vysvětlit příbuzným a hlavně prarodičům, kteří budou pak mít k vaší výchově mnohé kritické připomínky.


Velice příznivě se změní v pondělí, kdy se odpoledne dostává Merkur do Ryb. Najednou se vám začne svěřovat se svými sny a touhami, a vy ke svému překvapení zjistíte, že se až tolik neliší od toho, po čem jste v jeho věku toužili vy. Je vám prostě daleko bližší, než jste si až dosud uvědomovali.


Pokud má už svůj rozum, připravte se na debaty, které vypuknou ohledně toho, co si má oblékat. Zatímco vy pátráte v módních magazínech, kde celkem bez problémů nacházíte to, co by mu podle vašeho názoru slušelo, on každý takový pokus bezohledně smete ze stolu a dává najevo, že jsou věci, do nichž si ani od vás mluvit nenechá.


Překvapí vás prarodiče, kteří se přímo zeptají, zda něco nepotřebujete. Odpusťte si veškeré odmítání a hovory o tom, že jste naprosto v pohodě a klidně řekněte, že vaše Ráče potřebuje na jaro nové botičky. Nezapomeňte, že v jeho opozičním znamení, kterým je Kozoroh, stojí Pluto a kvalitní boty jsou jeho prioritní potřebou!


Čeká vás zajímavý víkend! V soboru je Luna v jeho znamení a na vašeho Lva navíc působí konjunkce mezi Merkurem a Neptunem. S jeho pomocí vám bude vyprávět příběhy, při jejichž vymýšlení sice fantazii nešetří, ale které přesto prozrazují jeho vypravěčský talent do té míry, až přemýšlíte, zda ho to ve zralém věku nebude živit.


Před negativními rysy, které váš potomek z tohoto znamení projevuje, nezavírejte oči, ale naopak o nich přemýšlejte. Zatím nezasahujte, protože by to k ničemu nebylo, ale uvědomte si, že jde o záležitost, kterou byste měli ve vlastním zájmu svého dítěte začít co nejdříve řešit.


V neděli, kdy vrcholí úplněk, je možné, že bude spát podstatně hůře než obvykle. Pokud je větší, je možné, že zapomene na veškerou svou dospělost a statečnost, a nacpe se k vám do postele. Pokud je menší, je pravděpodobné, že bude ve své postýlce kvílet tak nešťastně, že zapomenete na veškerá výchovná předsevzetí a vezmete ho tam sami.


Velice dobře se vám s ním mluví zejména v neděli, kdy je pod pozitivním vlivem konjunkce Slunce s Jupiterem. Pokud s ním potřebujete probrat něco, na čem vám opravdu záleží, nebo pokud potřebujete znát jeho názor na cosi, co se děje v rodině, odložte oběd a hodinu mezi půl dvanáctou a půl jednou věnujte debatě se svým potomkem.


Pokud vám chce pomáhat, klidně ho nechte. Je sice možné, že se za chvíli začne otravovat, protože práce mu bude připadat jako monotónní a nudná, ale potom je už jenom na vás, abyste ho u ní udrželi, a upozornili ho, že v dalším životě bude muset zápasit s nudnou prací ještě mnohokrát.


Jakmile se v rodině stane něco, co si vyžaduje kooperaci všech sil, překvapí vás Kozoroh nejen svou aktivitou, ale i svou nápaditostí. Nechte ho, aby přednesl svůj názor na řešení situace, který je z těch, co padnou, bezkonkurenčně nejlepší. Druhý rodič to sice může nést nelibě, ale nakonec i on přizná, že Kozoroh má vždycky pravdu!


Když mu něco nejde, nepropadejte panice ani nahlas nepřemýšlejte, po kom to dítě vlastně je. Uvědomte si, jaké pokroky udělal v době, kdy Slunce procházelo jeho znamením! Teď se jeho rozvoj sice trochu zpomalil, ale to ještě neznamená, že byste ho měli zbytečně peskovat.


Ze všech sil se vám snaží dokázat, že je stejně dobrý jako vy. Týká se to zejména dospívajících Ryb, které vytáhnete na lyže nebo přemluvíte k jinému druhu sportu. Když si to neohlídáte, stane se ze zprvu rekreačního programu seriózní soupeření, do kterého půjde váš potomek duší i tělem.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Zločiny podle hvězd: Kdo by nejspíš vraždil a kdo kradl?

Zločiny podle hvězd: Kdo by nejspíš vraždil a kdo kradl?

22. 2. | Někdo lehce podlehne vzteku, druhý zase touží po věcech, které jsou pro něj nedostupné. Každý máme…

Horoskop na tento týden: Vepře čeká milostné jiskření, Draky úspěch v práci

Horoskop na tento týden: Vepře čeká milostné jiskření, Draky úspěch v práci

19. 2. | Jaký bude tento týden podle čínského horoskopu? Podívejte se na svou předpověď na týden od 19. do 2…

Začíná čínský rok Psa: Co nás čeká v lásce, v práci i zdraví?

Začíná čínský rok Psa: Co nás čeká v lásce, v práci i zdraví?

16. 2. | Dnes, v pátek 16. února, začíná nový čínský rok Psa. Tomu by mělo dominovat hledání dobra a odvahy.…

Dnes je Popeleční středa. Víte, co je to popelec a z čeho je?

Dnes je Popeleční středa. Víte, co je to popelec a z čeho je?

14. 2. | Pomni člověče, že prach jsi a v prach se obrátíš. Víte, proč si toto křesťané připomínají právě…