Rodičovský horoskop na týden 27.3. – 2.4. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Malé dítě z tohoto znamení vám dělá samou radost. V neděli, kdy je Luna v příznivém znamení Střelce, se můžete dokonce dmout pýchou! Vaše mládě se před návštěvou předvede tak dokonale, že si za své výkony získá nelíčenou chválu a vy za svou výchovu skoro až potlesk.


O tom, že je zvědavý, víte, o tom, že ho přitahuje přesně to, co by nemělo, víte taky. Momentálně je potřeba, abyste ho drželi co nejdále od důležitých papírů a dokumentů všeho druhu. Pokud je si z nich začne skládat origami, ještě to jde, ale pokud se rozhodne, že je pomaluje nebo rozstříhá, už je nemáte šanci zachránit.


Když chcete Blížence přimět k větší aktivitě v oblasti, která ho moc nezajímá, musíte vědět, jak na něj. Jde o dítě, které k respektování vámi nastavených pravidel nepřimějete poukazem na to, jak jste z něj smutní, ale spíše logickým myšlenkovým pochodem, jímž mu dokážete, že je v jeho vlastním zájmu, aby se choval tak, jak chcete.


I když se vám jeho školní výkony, které podává na začátku týdne, moc nezdají, raději na něj netlačte. Uvědomte si, že od pondělí do středy stojí Luna v Kozorohu a on je na jakékoliv projevy autority zbytečně citlivý. Pokud nechcete, aby se postavil proti vám, kousněte se do jazyka a jeho neúspěchy nechte bez komentáře.


I když jste si jistí, že máte ve všem, co se týká jeho výchovy, naprosto jasno, nechte si vysvětlit, jak to, co se s ním děje, vnímá váš partner. Následně pochopíte, že genetika je v tomto případě opravdu silná a že se vaše mládě chová stejně jako se choval v jeho letech vás miláček.


Je s ním tak trochu problém. V posledních týdnech objevil kouzlo psaného slova a bez knížky se nehne. Nechte jeho jednání zatím bez komentáře. Jeho přirozený smysl pro rovnováhu dříve nebo později zvítězí a vaše dítě se opět vrátí ke svému normálnímu životnímu stylu.


Nespoléhejte na to, že aktuálním rodinným problémům nerozumí, a otevřeně si s nimi o tom, co se děje, pohovořte. Zároveň uděláte velice dobře, když budete bedlivě poslouchat to, co vám k tomu říká. Instinktivně vyhmátne podstatu toho, co se děje, a svým názorem ovlivní i vás.


To, že se Venuše dostala do jeho partnerského sektoru, poznáte nejpozději ve čtvrtek. I když dosud příliš mnoho pozornosti svému zevnějšku nevěnoval, nyní začne před zrcadlem studovat, co mu sluší, a dokonce po vás začne vyžadovat zcela konkrétní druh a barvu nového oblečení.


Jeho touha po dobrodružství je momentálně na vrcholu. Pokud přijde s tím, že začne provozovat horolezectví nebo jiný podobně náročný sport, nevymlouvejte mu to, protože to stejně nemá smysl. Nezbude, než abyste mu pořídili patřičné vybavení a dali mu požehnání.


S dítětem z tohoto znamení si momentálně zasloužíte nominaci na Nobelovu cenu za trpělivost. Všechno, co mu přikážete, mu musíte zároveň odůvodnit naprosto logickými argumenty. Nelogické argumenty neuznává a dá vám to najevo tak, že se budete sami za sebe skoro stydět.


O tom, jak mu zařídíte hlídání na velikonoční prázdniny, se starat opravdu nemusíte. Vaše dítě si vymyslí svůj vlastní program a vám ho jenom dá na vědomí. Vám nezbude, než se s ním ve čtvrtek ráno vydat na místo určení a následně všechno zaplatit.


Čím víc bude týden postupovat, tím lépe vás s vaším potomkem jde. Do jemu příznivého znamení Býka postupně přejde spolu s Venuší i Merkur, a s vaším dítětem začne být rozumná řeč. Když ke konci týdne projeví smysl pro humor, můžete si oddechnout, protože máte vyhráno!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

7 tipů pro šťastnější život: Dělejte to, co chcete, a buďte sama sebou

7 tipů pro šťastnější život: Dělejte to, co chcete, a buďte sama sebou

Včera | Bojíte se, že z vás bude sobec, když budete dělat věci, které chcete? Omyl, pokud odsunete své…

Jak si zařídit ložnici podle feng shui, abyste měli větší chuť na sex?

Jak si zařídit ložnici podle feng shui, abyste měli větší chuť na sex?

20. 8. | Dobře se vyspat, hezky se pomilovat, zkrátka v ložnici se člověk potřebuje cítit dobře. Pokud v ní…

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

Magická hodina mezi psem a vlkem. Rodí se nejvíc dětí, nejvíc lidí umírá

17. 8. | Oblíbená magická doba básníků, kdy už není úplně noc, ale ještě ani den. Pomalu se rozednívá,…

Jak okouzlit muže, který se vám líbí? Váhy ocení odvahu, Berana rozesmějte

Jak okouzlit muže, který se vám líbí? Váhy ocení odvahu, Berana rozesmějte

15. 8. | Úsměv je klíčem k lidské duši, s tím máte už napůl vyhráno. Když k tomu přidáte to, co dělá…