Rodičovský horoskop na týden 28.11. – 4.12.

| Autor: dr. Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dovíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


O zajímavé zážitky se vám postará váš společenský život. Pokud s druhým rodičem někam vyrážíte a pro Berana máte objednané hlídání, nečekejte, že všechno proběhne hladce. Beránek bude naříkat, jako byste ho chtěli opustit, a bude tak přesvědčivý, že se rozhodnete raději zůstat doma.


Dotazy vašeho dítěte vám svou upřímností vyrazí dech. Musíte se chovat adekvátně a odpovídat pokud možno věcně. Pro začátek si vyberte odpovědi stručné, které rozvedete až teprve ve chvíli, kdy se těmi prvními dítko nespokojí a bude vyžadovat více podrobností.


Je nejvyšší čas, abyste nenápadně začali zkoumat, co by si přál k Vánocům. Nesmí vás ale překvapit, že půjde o dost drahou záležitosti, o jejíž potřebě nejste navíc úplně přesvědčeni. Při jeho povaze se bude patrně jednat o drahou počítačovou hru, nový druh encyklopedie nebo něco podobného.


I když se vám to zdá nemožné, máte se konečně šanci dožít chvíle, kdy se vaše dosud ostýchavé dítě začne s chutí předvádět. Stačí, když si ho o víkendu v nákupním středisku odchytí Mikuláš, který podmíní odevzdání daru, jež třímá v ruce, přednesením básničky nebo zazpíváním písničky.


Dcerku z tohoto znamení byste si měli hlídat nenápadně, ale o to pozorněji. Pod vlivem Slunce ve Střelci má tendenci zkoušet všechno to, v čem jste jí dosud bránili. Pokud se zmocní maminčiny nejdražší rtěnky a naplatlá si ji až za uši, měli byste hned vytvořit fotodokumentaci, abyste měli pro budoucnost důkaz.


V pondělí, kdy na vaše dítko působí kvadratura mezi Merkurem a Uranem, s ním raději žádnou řeč nezapřádejte. Když nepřitlačíte, nic se nedozvíte, a když přitlačíte, uvolníte vliv kvadratury, pod jejímž vlivem vaše dítě buď rovnou vybuchne nebo vám řekne něco, co ho vzápětí bude mrzet.


Když vám řekne, že jste jako rodiče obstáli daleko lépe než rodiče všech jeho kamarádů, myslí to opravdu vážně. Když začnete pátrat, co se vlastně stalo, zjistíte, že jste jediní, kteří svému dítěti v zásadě věří a vůbec nepochybují o pravdivosti toho, co vám říká.


Počítejte s týdnem, kdy budete svému potomkovi neustále dělat jen doprovod. Vymetete s ním veškeré adventní koncerty, na kterých účinkuje, a ještě pár těch, kterých se sice sám aktivně neúčastní, ale protože tam účinkují jeho kamarádi, musí je jít podpořit na duchu.


Připravte se na domácí debaty, které se týkají příštího víkendu a toho, v jaké podobě k vám má přijít Mikuláš. Uvědomte si, že vaše dítě patří k těm, které se nebojí, a klidně nechte přijít domů světce s nebeským i pekelným doprovodem. Dejte si jen pozor, aby se vaše ratolest nezamilovala do čerta a nechtěla, aby u vás už zůstal.


Velice příjemný je zvláště v neděli, v pondělí a v úterý, kdy je pod pozitivním vlivem Luny v Býku. Pokud je starší, je docela možné, že vám vlastnoručně uvaří večeři, pokud je mladší, potěší vás tím, že bez zbytečných řečí sní všechno, co mu dáte na talíř a bude si žádat o přídavek.


Velice pozitivně na něj působí vstup Venuše do Střelce, který se odehraje v úterý večer. Poznáte to ve chvíli, kdy se přestane hádat se sourozenci a najde s nimi společnou řeč. Ze zkušeností víte, že mu to dlouho nevydrží, ale zatím si užíváte oddechového času, který vám poskytl.


Ve středu, kdy bude pod vlivem úplňku v Blížencích, se připravte, že mu všechno půjde naopak. Jeho nejlepší předsevzetí nedopadnou a on se přesvědčí, že může mít sice velice dobré záměry, ale když k nim osud nepřidá tu potřebnou kapičku štěstí, žádoucí efekt se nekoná.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Na zádech, či na břiše: Co o vaší povaze říká poloha, ve které spíte?

Na zádech, či na břiše: Co o vaší povaze říká poloha, ve které spíte?

27. 6. | Máte svou oblíbenou polohu, ve které spíte, nebo se celou noc převalujete ze strany na stranu? To,…

Vyvolávání duchů: Skvělá zábava na léto, nebo nebezpečná hra?

Vyvolávání duchů: Skvělá zábava na léto, nebo nebezpečná hra?

25. 6. | Kdo někdy na táboře nebo v létě na chalupě nezažil, že padl návrh jít vyvolávat duchy? Některá…

Bylinky podle horoskopu: Které pomohou právě vám?

Bylinky podle horoskopu: Které pomohou právě vám?

22. 6. | Léto je ideálním obdobím, kdy si můžete vypěstovat či nasbírat a nasušit bylinky. Které využijete…

Hubnutí podle horoskopu: Berani pozor na sacharidy, Lvi na mléko

Hubnutí podle horoskopu: Berani pozor na sacharidy, Lvi na mléko

20. 6. | Držíte diety a místo hubnutí naopak jen přibíráte? I když kupujete zdravé potraviny a sportujete?…