Rodičovský horoskop na týden 28. – 3.9. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Týden na přelomu srpna i září je vždycky trochu nostalgický. Váš Beránek přemýšlí, jak mu to půjde ve škole, a dospívá k závěru, že se těší na spolužáky, ale ne na učení. Snažte se mu dodat chuti ke studiu, i když je vám jasné, že to velký efekt mít nebude.


Překvapí vás tah na branku, které vaše dítko v tomto týdnu předvádí. I když si můžete myslet, že jeho snaha nedojde cíle, mějte rozum a nahlas mu to neříkejte! Pokud se o tom přesvědčí sám, bude dobře, a pokud vy budete muset konstatovat, že jste se mýlili, je to ještě lepší.


Pořád platí úsloví, které říká, že nejlépe se vychovávají cizí děti. Když vám někdo začne radit, co dělat s vaším Blížencem, aby fungoval lépe a bez problémů, budete mít co dělat, abyste se nerozesmáli nahlas. Vy jste přece vyzkoušeli přesně to, co vám radí, a efekt vašich snah byl naprosto nulový.


V jeho případě platí nepřímá úměra! Čím je Rak menší, tím jsou potíže s ním větší. Zvlášť obtížně se domlouváte s letošními Ráčky, kteří si momentálně mají sklon plést den s nocí a vůbec se chovat tak, abyste se jimi museli zabývat v každé denní i noční hodině.


Pokud mu v tomto týdnu poskytnete barvy a papír, nemusíte se starat ani o jeho zábavu, ani o výzdobu vašeho bytu či kanceláře. To, co v tomto týdnu vaše Lvíče namaluje, překypuje barvami a krásně se na to dívá. Sami ani nahlas nemusíte říkat, že má výtvarný talent, protože se určitě najde někdo, kdo to řekne za vás.I když si to nahlas nikdy nepřiznáte, občas přemýšlíte, kde se toto dítě ve vaší rodině vlastně vzalo. Už od poloviny srpna se těší do školy, vyžaduje od vás nákup nejrůznějších tužek, obalů a pastelek a podobně. V tomto týdnu navíc chce, abyste s ním opakovali učivo, protože jen tak se ujistí, že nic nezapomnělo.


Jde o naprosto normální týden, kdy se nic zásadního neděje. Vaše dítko se srovnalo se vším, co se v rodině v poslední době stalo, a je v pohodě. Občas se sice na něco zeptá, ale je jasné, že to dělá jen proto, aby se opětovně ujistilo, že jemu žádné zásadní změny nehrozí.


Na začátku týdne máte sami dost práce, takže nemáte čas vymýšlet, co si v prvním školním dnu obleče. Když se pak o tom v úterý začnete bavit, budete rádi, že jste si ušetřili práci. Vaše dítě tvrdě odmítne všechno, co mu nabízíte vy, a rozhodne se pro oděvní kreaci, která se vám vůbec nezamlouvá, ale vy s tím nic nenaděláte.


V pátek odpoledne propukne hádka, které byste se měli raději vyhnout. Vaše dítě je pod vlivem kvadratury Slunce s Merkurem, a pokud se mu něco nelíbí, všechno vám rychle vytmaví. Zkuste ho nechat, ať se vypovídá, a až potom mu vysvětlete, proč si myslíte, že nemá pravdu.


Ve chvíli, kdy se dítě z tohoto znamení rozhodne, že uvaří, byste měli vyklidit kuchyň. Když to neuděláte, dožijete se chvíle, kdy vás pasuje na svého pomocníka, na kterého hodí všechnu nepopulární práci. Navíc bude jednat tak autoritativně, že vás ani nenapadne, že byste se měli a mohli bránit.


Překvapí vás nadšením, s nímž se vrhne na studium. Může dokonce přijít s tím, že začne chodit do jazykové školy nebo do kroužku matematiky pro pokročilé. Šíří jeho zájmů jste neobyčejně nadšení a všechny jeho požadavky mu odsouhlasíte rádi a s chutí.


S Rybičkou budete mít dost problém. Je docela možné, že někde ztratí nebo zapomene svou oblíbenou hračku a nastane boj. Znovunalezení je vysoce nepravděpodobné, to, že byste ji koupili znova, totální zázrak. Nezbude, než vsadit na trpělivost a čekat, až vaše dítě jeho pochopitelná rozmrzelost přejde.


Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!
ČTĚTE TAKÉ:
Farmář má dvouhlavé tele místo pejska

STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKUKomentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Léčivé kameny: Jak nás mohou ovlivnit?

Léčivé kameny: Jak nás mohou ovlivnit?

Dnes | „Věř a víra tvá tě uzdraví…“ Znáte? Aby ne! Vždyť jde o jednu z nejrozšířenějších biblických…

Partnerský horoskop: Jaká znamení zvěrokruhu se k sobě hodí?

Partnerský horoskop: Jaká znamení zvěrokruhu se k sobě hodí?

21. 9. | Začala jste randit a říkáte si, zda se k sobě hodíte? Co můžete do budoucna od druhého čekat? Pokud…

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

19. 9. | Andělé jsou tu s námi, drží nad námi ochrannou ruku a dokáží pomoci, pokud si o pomoc řeknete. Víte…

Na Festival Evolution přijede i Raymond Moody, autor Života po životě

Na Festival Evolution přijede i Raymond Moody, autor Života po životě

17. 9. | Není festival jako festival. Ten, který nese jméno Evolution a uskuteční se o víkendu 23.–24. září…