Rodičovský horoskop na týden 29. 5. – 4. 6. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Nedělní vstup Jupitera do Berana vám do dosud stabilního rodinného života vnese náležitý průvan. Vaše dítko usoudí, že je určeno k vyšším cílům a začne vysvětlovat, že ho škola nebaví a že je to poslední rok, kdy do ní chodí. Zadržte, nic neříkejte a rozhovor odložte na příští týden, kdy si na novou energii zvykne a bude s ním řeč.


Pondělní stacionární Neptun vás dostane do situace, kdy sami pochopíte, že vaše dítě je s pravdou v rozporu a že vám říká něco, co není pravda ani náhodou. Musíte řešit, zda je to jen dětská fantazie, nad kterou se má mávnout rukou, nebo lež, která si zaslouží energický výchovný zákrok.


Když starší dítě z tohoto znamení samo a bez mučení přizná, že mělo věnovat více pozornosti vašim názorům a radám, protože nemuselo tak tvrdě narazit, nechte to bez komentáře. Mohli byste sice prohodit pár poznámek, ale tím byste jen narušili křehkou rovnováhu, která v rodině konečně nastala.


Pokud batoleti z tohoto znamení někdo daruje knížku, uvidíte něco, o čem jste si mysleli, že je to jen produkt televizní reklamy. Váš Ráček se do ní doslova ponoří, začne vášnivě obracet stránky, a dárci nezbude, než aby mu ihned a na místě přečetl polovičku knížky a ze zbytku si s ním alespoň prohlédl obrázky.


V pátek za ním choďte krok za krokem, protože je pod vlivem opozice mezi Marsem a Neptunem a může lehce přijít k úrazu. Týká se to všech Lvíčat – od batolat, která se teprve učí chodit, až k adolescentům, kteří mají na vše svůj vlastní názor. Všem těmto jedincům musíte vysvětlit, že opatrnosti nikdy nezbývá, a doufat, že si to vezmou k srdci.


Ve chvíli, kdy děťátko z tohoto znamení objeví telefon a pochopí jeho funkci, vám začnou těžké časy. Děti chtějí neustále volat druhému rodiči, babičkám, tetám a všem známým, a vy budete mít co dělat, abyste mu telefon vykroutili z ruček a převedli jeho pozornost i k něčemu jinému.


Pokud vás začne tahat na nějakou kulturní akci, buďte rádi, že vás tam chce mít a s chutí vyrazte. Ke svému překvapení zjistíte, že se vlastně docela dobře bavíte, a následně pochopíte, že váš vkus není zdaleka tak odlišný, jak by se zdálo. Užijte si první společnou akci a doufejte, že budou následovat další!


Jeho logika vás střídavě rozesmává i zlobí. Rozesmává vás jeho argumentační obratnost, ale zlobí vás momenty, kdy pochopíte, že si myslí, že je něco lepšího než ostatní. Osobně sice víte, že je to to nejúžasnější dítě na světě, ale přesto jste přesvědčeni, že by mu trocha skromnosti rozhodně neškodila!


Když vám řekne, že si hodlá založit profil na facebooku nebo na něčem podobném, zdržte se jak zákazů, tak ironických komentářů. Můžete však vyjádřit své znepokojení a specifikovat, čeho se bojíte. Udělejte to, protože jen tak vaše ratolest pochopí, že takový profil je dvojsečná zbraň, která kromě radostí přináší i starosti.


Na spoustu překvapení se připravte v neděli, kdy je pod pozitivním vlivem stacionárního Saturna. Už ve chvíli, kdy budete ráno vstávat, bude ponořen do učení, a zůstane v něm vězet celý den. Na nic se neptejte, našlapujte kolem něj opatrně a buďte rádi, že konečně dostal rozum.


Občas máte dojem, že se zajímá o věci, které by ho v jeho věku zajímat neměly, a dokonce v tom dosahuje značného mistrovství. Pochopíte to ve chvíli, kdy rozebere důvod potíží, které momentálně prožívají vaši rodinní známí, a vy musíte vzít na vědomí, že je to jeho vlastní názor, který jste nijak neovlivnili a ani k němu nepřispěli.


Když začnete s kamarádkou žertovat o tom, že byste děti mohly dát dohromady a konečně se tak dostat do přízně, dejte si pozor, aby u toho vaše Ryba nebyla. Bez ohledu na věk bere podobné záležitosti velice vážně a to, že by se její příští manželství mohlo stát terčem vtipů, jí opravdu hodně vadí.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Zvěrokruh má nově 13 znamení! Stará se posunula, jaké je nově to vaše?

Zvěrokruh má nově 13 znamení! Stará se posunula, jaké je nově to vaše?

27. 7. | Možná už jste o tom slyšela, NASA před nedávnem spočítala, že znamení zvěrokruhu vycházejí po…

Koho štvou sobci, koho plánovači aneb Co nás rozčiluje dle hvězd?

Koho štvou sobci, koho plánovači aneb Co nás rozčiluje dle hvězd?

25. 7. | Je přirozené, že nás ovlivňují emoce. Ale někdy nám dokážou pěkně komplikovat život, když námi…

11 mysteriózních věcí, které se vám mohou stát, když spíte

11 mysteriózních věcí, které se vám mohou stát, když spíte

23. 7. | 1 | Večer se chceme pokojně uložit do postele, zavřít oči a spát bohabojným spánkem, během kterého…

Buďte oblíbená aneb 7 tipů, jak posílit své osobní kouzlo

Buďte oblíbená aneb 7 tipů, jak posílit své osobní kouzlo

20. 7. | Každá z nás by chtěla mít neodolatelné charisma. Někdo ho má od přírody, druhý nikoliv. I když ale…