Rodičovský horoskop na týden 29.5. – 5. 6.

| Autor: dr. Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dovíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Čeká vás týden, kdy budete muset hodně improvizovat. V životě vašeho dítěte dochází ke spoustě změn a vy musíte na všechny adekvátně reagovat. Naštěstí stačí, když položíte jen otázku a dozvíte se všechno, co potřebujete.


Dítě z tohoto znamení se hádá se sourozenci i s kamarády a viditelně mu to jde k duhu. Jako rodič vsaďte na sebeovládání a do toho, co se děje, zbytečně nezasahujte. Jde o příliš složité vztahy, které byste stejně nepochopili.


Otázky, které vám dává, vám jdou až nepříjemně na tělo. Můžete si vybrat, zda se je pokusíte zahrát do autu nebo zda se na ně pokusíte upřímně odpovědět. První možnost je pohodlnější, ale ta druhá je z výchovného hlediska podstatně lepší.


Dítě Raka nemusíte k domácím povinnostem nutit, protože ho to velice baví. Pokud máte už trochu staršího Ráčka, nechte mu v neděli volné pole působnosti a dovolte mu vařit. To, co vytvoří, bude tak dokonalé, že vám spolehlivě spadne čelist.


K vašemu překvapení projeví sportovního ducha. Pokud někam vyrazíte na kolech nebo pěšky, nebude fňukat ani se ptát, kdy už tam budete. Když do nedělního programu navíc zařadíte památku nebo nějakou zajímavou akci, bude vyloženě blažený.


Momentálně je pod vlivem Slunce v Blížencích a vůči všem vašim výchovným aktivitám vyloženě rezistentní. Můžete mu vyprávět, co chcete, ale nakonec veškerou vaši řeč rozstřelí protiargumentem, na který odpověď nenajdete.


Počítejte s tím, že se v něm v úterý projeví tvůrčí duch, který aktivuje sextil mezi Venuší a Neptunem. Když vám řekne, že z něj jednou bude slavný malíř, režisér nebo fotograf, neusmívejte se, protože jste právě pohlédli do budoucnosti.


Na dotazy, které vám dá, odpovídejte jasně a stručně. Do podrobností zabíhat nemusíte, ale když se vás na ně zeptá, svůj názor mu řekněte. Po takovém hovoru se budete sice cítit jako vyždímaný hadr, ale takový už život se Štírem bývá.


Pokud s ním o víkendu vyrazíte na oslavy Dne dětí, máte se na co těšit. Luna v Panně aktivuje veškerou jeho ctižádost a on bojuje o každou maličkost jako o život. Když usoudíte, že to už přehání, odvlečte ho stranou a zacpěte mu ústa zmrzlinou.


Dítě z tohoto znamení vás překvapí vytrvalostí, se kterou bude dodržovat veškeré rodinné rituály. Pokud jste si mysleli, že zvládnete skoro letní nedělní oběd bez polévky a eventuelně i příborů, je to sen, s ním byste se měli rychle rozloučit.


Máte dojem, že je všude jinde raději než doma. Neustále někde pobíhá, chce, abyste ho někam vozili, a pokud už doma je, jsou tam kamarádi buď osobně nebo na telefonu. Buďte rádi, že je oblíbený a hlavně jeho život moc neřešte.


Za to, že vám občas leze na nervy, se nestyďte. Týká se to zvláště víkendu, kdy je pod tlakem Slunce v Blížencích a Luny v Panně. Neustále mluví a mluví a pokud je navíc – náctiletý, bude na každé vaše slovo mít svých deset.

Další články z rubriky

Horoskop na duben: Lvi budou citliví, Štíři smyslní

Horoskop na duben: Lvi budou citliví, Štíři smyslní

Včera | Co vám do života vnesou dubnové energie? Podívejte se, na co si dát pozor a v jakých směrech tenhle…

12 rozhodnutí, která vám změní život

12 rozhodnutí, která vám změní život

26. 3. | Nelíbí se vám, co žijete? Všechno se dá změnit, jen se pro to musíte rozhodnout. Otevřete novou…

Jací jsou muži podle horoskopu: Býk vás ochrání, Blíženec pobaví

Jací jsou muži podle horoskopu: Býk vás ochrání, Blíženec pobaví

24. 3. | Každý muž je jiný - bohudík! Víte, koho máte vedle sebe a jaké je krédo, které ho provází celým…

5 znamení, že je vám souzeno zbohatnout

5 znamení, že je vám souzeno zbohatnout

21. 3. | Když jde o hmotný dostatek, musíte se samozřejmě také spolehnout sama na sebe, práci a píli. Ale…