Rodičovský horoskop na týden 29.5. – 5. 6.

| Autor: dr. Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dovíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Čeká vás týden, kdy budete muset hodně improvizovat. V životě vašeho dítěte dochází ke spoustě změn a vy musíte na všechny adekvátně reagovat. Naštěstí stačí, když položíte jen otázku a dozvíte se všechno, co potřebujete.


Dítě z tohoto znamení se hádá se sourozenci i s kamarády a viditelně mu to jde k duhu. Jako rodič vsaďte na sebeovládání a do toho, co se děje, zbytečně nezasahujte. Jde o příliš složité vztahy, které byste stejně nepochopili.


Otázky, které vám dává, vám jdou až nepříjemně na tělo. Můžete si vybrat, zda se je pokusíte zahrát do autu nebo zda se na ně pokusíte upřímně odpovědět. První možnost je pohodlnější, ale ta druhá je z výchovného hlediska podstatně lepší.


Dítě Raka nemusíte k domácím povinnostem nutit, protože ho to velice baví. Pokud máte už trochu staršího Ráčka, nechte mu v neděli volné pole působnosti a dovolte mu vařit. To, co vytvoří, bude tak dokonalé, že vám spolehlivě spadne čelist.


K vašemu překvapení projeví sportovního ducha. Pokud někam vyrazíte na kolech nebo pěšky, nebude fňukat ani se ptát, kdy už tam budete. Když do nedělního programu navíc zařadíte památku nebo nějakou zajímavou akci, bude vyloženě blažený.


Momentálně je pod vlivem Slunce v Blížencích a vůči všem vašim výchovným aktivitám vyloženě rezistentní. Můžete mu vyprávět, co chcete, ale nakonec veškerou vaši řeč rozstřelí protiargumentem, na který odpověď nenajdete.


Počítejte s tím, že se v něm v úterý projeví tvůrčí duch, který aktivuje sextil mezi Venuší a Neptunem. Když vám řekne, že z něj jednou bude slavný malíř, režisér nebo fotograf, neusmívejte se, protože jste právě pohlédli do budoucnosti.


Na dotazy, které vám dá, odpovídejte jasně a stručně. Do podrobností zabíhat nemusíte, ale když se vás na ně zeptá, svůj názor mu řekněte. Po takovém hovoru se budete sice cítit jako vyždímaný hadr, ale takový už život se Štírem bývá.


Pokud s ním o víkendu vyrazíte na oslavy Dne dětí, máte se na co těšit. Luna v Panně aktivuje veškerou jeho ctižádost a on bojuje o každou maličkost jako o život. Když usoudíte, že to už přehání, odvlečte ho stranou a zacpěte mu ústa zmrzlinou.


Dítě z tohoto znamení vás překvapí vytrvalostí, se kterou bude dodržovat veškeré rodinné rituály. Pokud jste si mysleli, že zvládnete skoro letní nedělní oběd bez polévky a eventuelně i příborů, je to sen, s ním byste se měli rychle rozloučit.


Máte dojem, že je všude jinde raději než doma. Neustále někde pobíhá, chce, abyste ho někam vozili, a pokud už doma je, jsou tam kamarádi buď osobně nebo na telefonu. Buďte rádi, že je oblíbený a hlavně jeho život moc neřešte.


Za to, že vám občas leze na nervy, se nestyďte. Týká se to zvláště víkendu, kdy je pod tlakem Slunce v Blížencích a Luny v Panně. Neustále mluví a mluví a pokud je navíc – náctiletý, bude na každé vaše slovo mít svých deset.

Další články z rubriky

Tajemství našeho nitra: Bájná žena Lilith. Odhalte ji!

Tajemství našeho nitra: Bájná žena Lilith. Odhalte ji!

17. 10. | To, že každý člověk skrývá mnoho tváří, není nic nového. Dokážeme s láskou pečovat, s vášní milovat…

SEX PODLE HVĚZD: Erotický horoskop na říjen

SEX PODLE HVĚZD: Erotický horoskop na říjen

1. 10. | Podzim je zatím krásný a slunečný, ale teploty neúprosně klesají. Říjen je ideální měsíc pro…

HOROSKOP NA ŘÍJEN

HOROSKOP NA ŘÍJEN

30. 9. | Co vás čeká a nemine v desátém měsíci roku 2016? Jak se vám v říjnu bude dařit v oblasti lásky,…

Věštba z karet: Tarotový výklad na říjen

Věštba z karet: Tarotový výklad na říjen

29. 9. | Říjen je měsícem barevného listí, které postupně opadává. Vrcholí odlet ptáků, srnci shazují paroží…