Rodičovský horoskop na týden 30.10. – 5.11. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Jeho kreativita vás překvapí a dojme zároveň. Překvapí vás invence, se kterou přistupuje ke všemu novému a nepochybný cit pro barvy. Dojme vás ve chvíli, kdy zjistíte, že svých talentů využil k pomalování zdí kuchyně nebo obýváku, což znamená, že musíte v nejbližším možném termínu znovu malovat.


Podzimní prázdniny, které spolu právě prožíváte, vám ukážou nové charakterové kvality vašeho dítka. Váš Býček bez rozdílu věku projevuje přirozenou autoritu a podmaňuje si všechny, kteří se nechají. V neděli, kdy je Luna ve Lvu, však může narazit na někoho, kdo je disponovaný stejně, a nastane mazec.


Neděje se nic zajímavého. Podzimní prázdniny stráví s chutí programem, který jste mu vymysleli, a ani ho nenapadne, že by po vás mohl chtít něco, s čím byste nesouhlasili. Pokud s ním podnikáte fyzicky náročnější aktivitu, musíte dohlédnout, aby se zbytečně nepřepínal a hned po návratu do školy neonemocněl.


I když je léto dávno to tam a vedro se stalo jenom vzpomínkou, musíte dohlédnout na jeho pitný režim! Momentálně má Rak pocit žízně silně potlačený a pije daleko méně, než by měl. Kdybyste ho dokázali přimět, aby pil spíše ovocné čaje než cokoliv s bublinkami, bylo by to skvělé.


Pomalu se z něj stává mistr v mlžení. Pokud ho budete poslouchat, usoudíte, že se ve škole nic zajímavého neděje a že je jeho život procházkou růžovým sadem. Až později vám dojde, že jste se jako už mnozí předtím stali obětí jeho mystifikace a pochopíte, že je nejvyšší čas, abyste se vydali do školy a zjistili, co se doopravdy děje.


Kdybyste náhodou s dítětem z tohoto znamení chtěli hrát nějaké hry, založené na důvtipu, analýze a kombinačních schopnostech, uděláte dobře, když se naučíte důstojně prohrávat. Brzy pochopíte, že jsou věci, ve kterých vám váš potomek převyšuje a v nichž bude vždycky lepší než vy.


Procházky po rodinných hrobech se vám stanou zajímavou příležitostí k posílení rodové sounáležitosti. Zopakujte si všechny staré rodinné historky, protože je budete muset dětem povídat! Máte neopakovatelnou šanci, jak svému potomkovi nenásilně vštípit hrdost na svou rodinu a na rod, z něhož pochází.


Připravte se na týden, kdy vám bude neustále oponovat. Naštěstí jste se ho naučili zvládat a trpělivě mu vysvětlujete, že to, co přikážete, se plnit prostě musí. Když budete dostatečně důslední, s překvapením zjistíte, že Štír pochopil, že diskuse nemají cenu, a začíná konečně fungovat.


Sny, s nimiž se vám svěří, vám sice připadají neuskutečnitelné, ale protože máte rozum, nahlas mu to neříkáte. Navíc jste dost moudří, takže víte, že se občas podaří něco, co by nikdo nečekal. Jde o týden, kdy se po vás chce, abyste u svého dítěte ze všech sil povzbuzovali chuť do života a všestrannou aktivitu!


Pokud si na kus podzimních prázdnin donesete domů nějakou práci, velice vás překvapí. Začne se totiž sám od sebe zajímat o to, co děláte, a rovnou se zeptá, zda by vám nemohl pomáhat. Zkuste najít něco, co by zvládl, a pak mu nezapomeňte zdůraznit, že byste to bez něj neudělali ani tak rychle, ani tak dobře.


Stojíte před nelehkou chvílí, kdy mu musíte vysvětlit, že jsou rámce, v nichž se musí pohybovat, a zákony, které musí dodržovat. U malého dítěte je to poměrně jednoduché, ale čím je Vodnář starší, tím více si musíte hlídat argumenty, jimiž ho budete přesvědčovat.


Jsou kupodivu v pohodě. Pokud jsou malé, vezměte je na hřbitov, kde si vyloženě užijí hru světýlek, pokud jsou větší, zeptejte se, zda by náhodou nechtěly slavit Halloween. Receptů na vhodné občerstvení najdete spoustu a při jejich přípravě se ještě docela dobře pobavíte.


Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat

Včera | Každý z nás dává lásku najevo jiným způsobem. Každý z nás také potřebuje jiné věci, aby byl…

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

7 rituálů pro jarní rovnodennost: Jak se očistit a omládnout

19. 3. | V úterý 20. března 2018 nastává jarní rovnodennost. Slunce se vrací, přichází rovnováha světla a…

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

18. 3. | 1 | Každá prožíváme sex a orgasmus jinak. Neexistuje jeden učebnicový model, jak by vyvrcholení mělo…

Nakreslete strom! Co jeho tvar prozradí o vaší povaze a emocích?

Nakreslete strom! Co jeho tvar prozradí o vaší povaze a emocích?

15. 3. | 1 | Pokud jste se někdy ocitla jako dítě u psychologa, možná jste členy své rodiny kreslila jako…