Rodičovský horoskop na týden 4.6. – 10.6.

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Napětí, které panuje mezi vámi a dalšími členy rodiny, vnímá kupodivu velice citlivě. Pokud to jde, snažte se mu celou záležitost vysvětlit, pokud je na to moc malý, dávejte mu najevo, že jeho vlastní bezpečnost nic neohrožuje. Během víkendu se naštěstí všechno vyřeší a situace se uklidní.


Pokud debatujete o tom, zda a kam ho poslat na tábor, měli byste především vyzvědět, jak se k celé záležitosti staví on sám. Budete překvapení, protože Býk dá najevo, že o žádnou takovou atrakci nestojí a bude klidně doma. Nelámejte jeho rozhodnutí a snažte se mu zařídit alespoň příměstský tábor!


I když na výchovné řeči moc nejste, měli byste v jeho případě udělat výjimku. Sesbírejte veškeré příběhy známých, kteří nejdříve nezdravě riskovali, a pak toho litovali. Můžete je třeba i trochu přikrášlit! Jen tak docílíte stavu, kdy pochopí, že je dobré, když se alespoň občas před akcí zamyslí a zapřemýšlí, kam povede.


Až do středy, kdy je Luna v Panně, to bude dítě k zulíbání. Známky, které nosí, jsou skvělé, doma pomáhá a dokonce zkouší samostatně vařit. Pokud v něm nechcete plamen nadšení uhasit, sedněte si někam, kde na něj neuvidíte. Hlavně mu neraďte, co byste na jeho místě dělali vy, protože o to vyloženě nestojí.


Když se stane a něco mu upadne z ruky tak, že se to rozbije, nekřičte, protože to není k ničemu, a nevyčítejte, protože si to nezaslouží. Pomozte mu spoušť uklidit a uklidněte ho tím, že se takové věci občas stávají. Nebude vám to dělat problém, protože bude vidět, že je opravdu nešťastný a naštvaný sám na sebe.


Jde o víkend, kdy se můžete zúčastnit nejrůznějších akcí k dětskému dni, a kdy byste to měli udělat. Sami za sebe nic zajímavého neuvidíte, ale když budete pozorovat své dítě, bude to velice poučné. Překvapí vás jeho dravost a touha po vítězství, které podřídí všechno. Veškeré výhry, které ponesete domů, získá zaslouženě!


Poprvé v životě pochopí, že je dobře, že se učí cizí jazyky. Vy tomu můžete napomoci tím, že ho nenápadně budete brát do společnosti, kde se mluví i jinak než česky, a kde může vyzkoušet, co se naučil. Pomozte mu, aby překonal svou ostýchavost, a uvidíte, jak se ještě během víkendu rozpovídá!


I když se dnes dětské boty většinou vyrábějí se zapínáním na suchý zip, bude se váš Štír chtít naučit zavazovat klasické tkaničky. Můžete se tomu sice divit, ale když chce boty na zavazování, má je mít. Jeho ctižádost je pro něj mocnou vzpruhou a on kromě zavazování bot zvládne během tohoto týdne i leccos jiného.


S jeho oblečením je to v tomto týdnu těžké. Vzhledem ke Slunci, které je po celou dobu v Blížencích, ho bude trhat daleko víc než obvykle a vás tím bude zbytečně rozčilovat. Pokud můžete, oblečte mu něco, co může bez problémů přijít k úhoně. Předejdete tak svému i jeho zbytečnému stresu.


Pokud s ním sportujete nebo vyrazíte na náročnější túru, musíte vzít v úvahu jeho povahu! Uvědomte si, že jde o dítě, které od raného mládí nikdy dobrovolně nepřizná, že na něco nestačí, a půjde až na hranici svých sil. Nahlas nic neříkejte, ale to, co musí zvládnout, přizpůsobte jeho věkové kategorii!


Občas máte pocit, že vám ho vyměnili, a nedokážete si jeho proměnu vysvětlit. Soustředěné dítě, které jste měli dosud, se doslova přes noc změní v přecitlivělou bytůstku, které budete muset pořád vysvětlovat, že ho máte rádi a že se nemá čeho bát. Nešetřete slovy, opravdu se potřebuje ujistit, že je všechno v pořádku.


Jde o týden, kdy budete mít spoustu šancí k nenápadné výchově k odpovědnosti. Ve chvíli, kdy se vás zeptá, zda musíte jít opravdu babičce nebo tetě gratulovat k narozeninám, mu vysvětlete, že jste rodina, a rodina musí držet pohromadě. Jde o výchovnou příležitost, která se hned tak nevrátí a kterou nesmíte propást!Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Magické rituály s vlasy: Co vám přinese večerní česání a co opravdu nikdy nedělat?

Magické rituály s vlasy: Co vám přinese večerní česání a co opravdu nikdy…

19. 2. | 1 | Síla ženské přitažlivosti je skryta ve vlasech. Od dávných dob se také říká, že jsou koncentrovaným…

Dejte si drink podle horoskopu: Ryby ocení koření, Lvi chilli

Dejte si drink podle horoskopu: Ryby ocení koření, Lvi chilli

14. 2. | Někdy máme chuť na opravdu dobrý drink. Jenže alkohol, to jsou taky zbytečné kalorie navíc. Pokud…

Co přinese nastávající sněžný úplněk? Cestu k vítězství

Co přinese nastávající sněžný úplněk? Cestu k vítězství

10. 2. | V sobotu v půl druhé v noci nastane polostínové zatmění měsíce. Takovému úplňku se říká sněžný. Co…

Cvičte podle horoskopu: Kila půjdou dolů sama

Cvičte podle horoskopu: Kila půjdou dolů sama

9. 2. | Každé znamení horoskopu má svůj osobitý charakter. Postavení vašeho slunce ve chvíli narození má…