Rodičovský horoskop na týden 5.12 – 11.12.

| Autor: dr. Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dovíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Pokud partner usoudí, že byste měli dítku z tohoto znamení založit stavební spoření nebo jinak pojistit jeho budoucí smělé a ctižádostivé plány, souhlaste, protože je to rozumný nápad. Svému drahouškovi to však neříkejte, protože by vám hned vysvětlil, že šetřit peníze, které se dají utratit hned, je zbytečné.


V pondělí využije pozitivního vlivu konjunkce Merkura s Plutem a dokáže něco, co jeho i vás naplní oprávněným pocitem pýchy. Dejte mu najevo, že jste na něj pyšní a vůbec nedejte na jeho ostych, který bude spíše hraný než skutečný.


Občas vám připadá, že je v některých záležitostech daleko zkušenější, než by odpovídalo jeho skutečnému věku. Naštěstí vám včas dojde, že zkušenosti čerpá spíše z vyprávění kamarádů, z filmů, internetu a literatury, zatímco těch vlastních má zatím jen pořídku.


Hlavně v úterý se kvůli dítěti z tohoto znamení zbytečně nerozčilujte, protože to nemá cenu. Vaše ratolest je pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Saturnem, takže se s vámi bavit spíše nebude než bude. Když z něj pak na závěr nějaké slovo přece jen dostanete, bude takového kalibru, až usoudíte, že mlčení bylo snad lepší.


Lvíče se momentálně stává hvězdou a své úspěchy si naplno užívá. Pokud se nacvičuje nějaké vánoční pásmo, hraje buď hlavní roli nebo rovnou režíruje. K vám si přijde občas postěžovat, jak je život hvězdy těžký a jak mu lidé, kteří by ho měli bez váhání poslouchat, jen házejí klacky pod nohy.


V sobotu, kdy se Merkur dostává do Kozoroha, počítejte s tím, že vám dítě z tohoto znamení položí otázku, na kterou se vám bude opravdu těžko odpovídat. Jediná vaše šance je v naprosté upřímnosti a v eventuelním přiznáni chyb, které jste dosud učinili. Není to lehké, ale jinak to nejde.


Když se mu v pondělí a v úterý něco nepovede tak, jak jste si představovali, když něco rozbije nebo zničí, nevyčítejte mu to! Je pod vlivem hodně napěťově aspektovaného Merkura a to, co provedl, ho mrzí podstatně víc než vás – i když to nahlas nikdy nepřizná.


Týden, kdy byste neměli dbát na jeho odpor a kdy byste ho měli vytáhnout na procházku. Počítejte s tím, že si předtím odbudete debatu, kdy vám Štír bude vysvětlovat, že je mu u počítače podstatně lépe než kdekoliv jinde, ale vy nepovolíte, protože to děláte pro jeho tělesné zdraví a duševní pohodu.


Oslavu jeho narozenin letos zvládnete levou zadní. Střelec přijde s tím, že o žádnou oslavu s kamarády vlastně ani nestojí a hned vám vysvětlí důvod. Vzápětí ale navrhne, abyste mu za ušetřené peníze koupili něco, co mu zatím odpíráte. Můžete se sice chtít tvářit důsledně, ale jeho prosebného pohledu nemáte šanci odolat.


Jeho tvrdohlavost přináší plody. Zvlášť pozorovatelné je to u hodně malých dětí, které se rozhodly, že něco zvládnou. Je docela možné, že Kozoroh pod vlivem Merkura ve svém znamení udělá první krůčky, pronese první smysluplná slova nebo dokonce celé věty.


Počítejte s tím, že dítě z tohoto znamení bude spát daleko hůře, než obvykle. Pokud je velké, nic se neděje, ale pokud je malé, počítejte s tím, že se k vám bude cpát do postele s rozhodností hodnou lepší věci, a patrně nastane chvíle, kdy jeho tlaku neodoláte.


V úterý a ve středu, kdy je Luna v Panně, s ním nějak nebude řeč. Uvědomte si, že vám nic nedělá naschvál, ale že se opravdu nemůže chovat jinak, než se chová. Ve čtvrtek a v pátek se naštěstí všechno začne vracet do starých kolejí a už o víkendu bude všechno v naprostém pořádku.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit

Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit

18. 1. | Máte náladu pod psa? Jste často nemocná a netušíte proč? Můžete mít zablokovaná energetická centra,…

Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika

Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika

16. 1. | Na co se můžete těšit v týdnu od 15. ledna 2018? Zabrousili jsme opět do vod čínské astrologie a…

Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás?

Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás?

14. 1. | Co o vás řekne barva očí? Říká se, že oko je okno do duše. Je to pravda. Hodně o charakteru…

Na co si dát ve vztazích pozor? Ryby jsou důvěřivé, Blíženci netrpěliví

Na co si dát ve vztazích pozor? Ryby jsou důvěřivé, Blíženci netrpěliví

11. 1. | Lidé mají tendenci opakovat stejné vzorce chování. Platí to i pro vztahy. Mohou za to naučené…