Rodičovský horoskop na týden 5.3. – 11.3. 2011

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Velice rychlým krokem od sebe žeňte lidi, kteří vám začnou povídat, co by vaše dítko mělo podle nejrůznějších tabulek umět a co ještě neumí. Můžete jim připomenout, že každé dítě je individualita, která se vyvíjí podle svého, a že vy si kvůli tomu, že vaše dítě do tabulek nezapadá, nohu za krk nedáte.


Zatímco dosud s ním nebyly problémy, jde najednou všechno jinak. Pokud chcete dítko donutit, aby si před jídlem mylo ruce a před spaním zuby, bude to dost náročná akce. Kdyby se vám podařilo vymyslet nějakou výchovnou pohádku, která by jim vysvětlila, k čemu je mytí rukou i zubů dobré, bylo by to skvělé!


Pokud bude křičet ze spaní, berte to jako projev Slunce z Ryb, které posiluje jeho obrazotvornost, a nechte to bez komentáře. Můžete však dohlédnout na to, aby se před spaním nedívalo na žádné divoké filmy a nehrál žádné divoké hry. Když budete důslední, zaznamenáte první pozitivní změny už na začátku týdne.


Ve středu večer kolem něj našlapujte po špičkách a opravdu se snažte, aby mezi vámi nedošlo k výbuchu. Uvědomte si, že se Merkur dostává do Berana, což kromě Beranů aktivuje ještě i Raky, Váhy a Kozorohy. Pakliže k nim patříte, chovejte se tak, abyste situaci nejitřili a na obvyklá ožehavá témata se neodvažujte ani pomyslet.


Hovory o jeho budoucnosti jsou sice zajímavé a přínosné tím, že vám o něm opravdu hodně prozradí, ale na druhé straně taky nereálné. Zvláště ve čtvrtek neumí Lev objektivně zhodnotit své možnosti, takže má pocit, že je mu brána otevřená i tam, kde je ve skutečnosti zavřená na tři západy.


Jako dítě je snem většiny rodičů, ale můra dědečků, babiček a starších příbuzných vůbec. Ve chvíli, kdy mu nabídnou čokoládku nebo jiný pamlsek podobných kvalit, jim sotva z plenek odrostlá Panenka prosloví přednášku o škodlivosti kombinace cukru a tuků, a s chutí se zakousne do celozrnného rohlíku.


Vůbec nebude od věci, když ambice, které máte sami, oddělíte od toho, co chce vaše dítě. To, že vaše názory nesdílí, ještě neznamená, že jste jako rodiče selhali! Dovolte mu, aby se věnovalo tomu, co ho opravdu baví a nenuťte ho do ničeho, co by dělalo kvůli vám, ale ne kvůli sobě.


Zvlášť zajímavá bude sobota, kdy trvá pozitivní vliv Luny z Ryb. Pokud můžete, vytáhněte své dítě do zoo nebo někam, kde bude moci projevit svůj soucit s živou přírodou. Pro každý případ byste se však měli vyhýbat útulkům! Všechna zvířata si domů odnést nemůžete, a to, že tam některá musíte nechat, by byl pro vaše dítě opravdu šok.


Pokud usoudí, že je nejvyšší čas, aby vyrazil na kole, počítejte, že vypuknou boje. Vy mu budete vysvětlovat, že přilba je nutná, zatímco on vás bude přesvědčovat, že se zbytečně bojíte. Možná by pomohlo, kdybyste šli spolu s ním koupit novou přilbu, kterou si vybere podle svého vkusu.


To, že vám jednou slíbil, že někam nepoleze, opravdu neznamená, že své sliby dodrží. Pokud je to malé dítě, stačí, když si zajistíte okna, aby je nemohl otevřít, ale pokud je větší, je každá rada drahá. Asi nezbude, než apelovat na jeho zralost a vysvětlit mu, že jsou věci, které rozumný člověk prostě nedělá.


Zajímavým dnem bude čtvrtek, kdy na něj působí sextil mezi Jupiterem a Venuší, která je v jeho znamení. Když se rozhodne, že vám udělá radost, určitě se mu to podaří, pokud usoudí, že potřebujete zvednout náladu, zaručeně to dokáže. Odměňte se mu tím, že se ho nebudete ptát, co bylo ve škole!


Jde o poslední dny, je je v jeho znamení Uran a kdy může riskovat, aniž by se musel bát následků. Dospívající dítě z tohoto znamení upozorněte, že si jeho strážný anděl bere volno a že je tedy načase, aby sám zvážil možné dopady svých činů a pochopil, že jsou věci, které riskovat nemůže.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Tajemství našeho nitra: Bájná žena Lilith. Odhalte ji!

Tajemství našeho nitra: Bájná žena Lilith. Odhalte ji!

17. 10. | To, že každý člověk skrývá mnoho tváří, není nic nového. Dokážeme s láskou pečovat, s vášní milovat…

SEX PODLE HVĚZD: Erotický horoskop na říjen

SEX PODLE HVĚZD: Erotický horoskop na říjen

1. 10. | Podzim je zatím krásný a slunečný, ale teploty neúprosně klesají. Říjen je ideální měsíc pro…

HOROSKOP NA ŘÍJEN

HOROSKOP NA ŘÍJEN

30. 9. | Co vás čeká a nemine v desátém měsíci roku 2016? Jak se vám v říjnu bude dařit v oblasti lásky,…

Věštba z karet: Tarotový výklad na říjen

Věštba z karet: Tarotový výklad na říjen

29. 9. | Říjen je měsícem barevného listí, které postupně opadává. Vrcholí odlet ptáků, srnci shazují paroží…