Rodičovský horoskop na týden 5.9. – 11.9.

| Autor: dr. Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dovíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Momentálně je potřeba, abyste ze všech sil posilovali jeho sebevědomí a důvěru v to, že všechno dobře dopadne. Týká se to zejména dětí, které začaly chodit do školky a teď se potýkají s tím, že něco neumí tak, jak se to od nich vyžaduje. Zkuste danou dovednost potrénovat a uvidíte, že se nálada rázem vylepší!


Šetrnost dětí z tohoto znamení vám nepředstíraně leze na nervy. Zatímco si ostatní rodiče stěžují na rozhazovačné děti, které po nich chtějí pouzdro se Spidermanem a podobné nezbytnosti, vy se zase potýkáte s jedincem, který klidně bude nosit pouzdro dva roky staré a který chce, abyste mu peníze raději spořili.


Připravte se na hovory, které kvůli tomuto dítěti budete mít s prarodiči! Vyhýbat se jim nesmíte, protože jde o to, aby nešli výchovně proti vám. K hovoru si vyberte pondělí, kdy je stacionární Merkur a kdy i babička pochopí, že to, po ní chcete, je jejímu vnoučeti vyloženě k dobru.


Připravte se na otázky, které vám bude dávat a při jejichž odpovídání se docela zapotíte. Nebudou se navíc týkat sexu, na který jste se už teoreticky připravili, ale zádrhelů v rodinných vztazích. Odpovídejte mu upřímně, ale když se nepustíte do podrobností, uděláte jedině dobře.


K vašemu velkému překvapení vám bude chtít pomáhat při práci na zahrádce. Není to tím, že by se ho najednou zmocnila píle, ale tím, že doufá, že jeho snahu odměníte nějakou tou korunou. Buďte k němu velkorysí, protože pěstění lví hřívy stojí vždycky víc, než dotyčný Lev má…


Když řekne, že k narozeninám chce funkční model lidského těla nebo něco podobného, nepadejte do mdlob. To, co u jiného dítěte vypadá nepředstavitelně, je u Panny naprosto přirozené. Pokud vám následně sdělí, že v příslušné době vystuduje medicínu a bude lékařem, můžete začít rovnou uvažovat o promočním daru.


Dárky, které vám domů donese, můžete přijmout bez obav, protože k nim přišel opravdu poctivou cestou. Dostane je za vyplnění nejrůznějších anket, za vtipnou odpověď na předváděcí akci v supermarketu nebo jen proto, že se jeho roztomilý čumáček zalíbil slečně, která se stará o stánek s ochutnávkami.


Na možný střet se připravte v pátek, kdy je pod vlivem opozice mezi Venuší a Jupiterem. Pod jejím vlivem bude mít pocit, že si vybral ty úplně nejhorší rodiče, kteří si ho navíc vůbec nezaslouží. Pro jeho stesky mějte pochopení, ale povinnosti, které má plnit, vyžadujte bez nejmenšího kompromisu.


Na to, že ho donutíte k něčemu, do čeho se mu nechce, můžete rovnou zapomenout. Pod vlivem opozice mezi Saturnem a Uranem je neobyčejně tvrdohlavý, a čím víc tuší, že by nemusel mít tak úplně pravdu, tím je tvrdohlavější. Bude lepší, když zmírníte tlak a počkáte, až se všechno alespoň trochu uklidní.


Nervozita, kterou jste měli z jeho nástupu do školy, najednou opadává. Kozoroží dítě se do výukového procesu zapojilo kupodivu neproblematicky. V tomto týdnu zjistíte, že si ve škole našlo nové kamarády, a dokonce přizná, že se tam docela těší.


Život s ním je životem v nejistotě. Vodnář je momentálně ve formě, takže nikdy nevíte, kdy si z vás dělá legraci a kdy svá slova myslí vážně. Zvláště v případě dospívajících Vodnářů se tvařte, jako byste věřili všemu, co vám říkají, a nechte je, ať se s tím vyrovnají, jak nejlépe umí.


Když vám něco říká, nechte ho, ať si sám poskládá myšlenky, a neskákejte mu zbytečně do řeči. Vzhledem k silně obsazenému opozičnímu znamení Panny totiž spoustu věcí intuitivně cítí, ale neumí je dobře vyjádřit slovy. Když mu dáte dostatek času, budete hloubkou jeho myšlenek sami překvapeni.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Jak na jarní únavou podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele

Jak na jarní únavou podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele

Dnes | Jarní únava se bohužel některým z nás nevyhnula. Každé znamení horoskopu si s ní ale umí poradit po…

Indická astrologie: Jací podle ní doopravdy jste?

Indická astrologie: Jací podle ní doopravdy jste?

18. 4. | 2 | Víc než 5 tisíc let starý indický horoskop Jyotish pracuje s jiným, podrobnějším astrologickým…

Tanec, zpěv a pokora: 18 šamanských zásad, jak žít dobrý život

Tanec, zpěv a pokora: 18 šamanských zásad, jak žít dobrý život

13. 4. | Ty nejlepší rady většinou dostaneme od starých a moudrých lidí. Šamani k nim patří také. Jsou v…

Jak se naučit pracovat s kyvadlem, aby vám opravdu fungovalo

Jak se naučit pracovat s kyvadlem, aby vám opravdu fungovalo

9. 4. | Všichni chceme znát odpověď na spoustu otázek, poodhalit roušku tajemství a dozvědět se, co nám…