Rodičovský horoskop na týden 6.3. – 12.3. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


I když může babičkám připadat, že má rezervy a že byste měli jeho vývoj alespoň trochu popohnat, nenechte se přinutit k něčemu, co nemáte sami v úmyslu. Vaši milovaní rodiče si sice mohou myslet, že by měl už dávno chodit na nočníček sám, ale pokud jste vy jiného názoru, nic s tím nenadělají.


Když dítě z tohoto znamení přijde s tím, že něco nutně musí mít, měli byste přemýšlet, zda byste mu to neměli umožnit. Uvědomte si, že jde o dítě, které své požadavky na vás opravdu nepřehání, a které se potřebuje cítit mezi svými spolužáky jako jejich rovnoprávný partner.


To, že se Venuše dostala v neděli odpoledne do spřáteleného znamení Berana, poznáte téměř vzápětí. Zatímco ještě v sobotu byl váš potomek omrzelý a dával každým gestem najevo, že ho nic nebaví, bude v neděli


Budete velice rádi, že v něm máte rozvážné dítě, které se umí chovat a které s sebou můžete vzít kamkoliv. V jeho doprovodu se můžete klidně vydat i do hodně dobré restaurace, a můžete si být jistí, že vám ostudu neudělá. Potíž však začne ve chvíli, kdy obsluhující personál špatně odhadne situaci a bude se k němu chovat jako k malému dítěti.


Pokud sportuje, bude podávat neočekávaně skvělé výkony, pokud se zatím žádnému sportu nevěnuje, pochopíte, že je nejvyšší čas, aby se to změnilo. Váš malý Lev, který je momentálně pod vlivem stacionárního Marse ve svém znamení, momentálně překypuje energií a vám dojde, že jí musíte najít co nejdříve smysluplný ventil.


I když naprosto nechápete jeho jednání, neměli byste mu to dávat najevo. Zatímco pro ostatní děti je škola tím naprosto posledním, co je zajímá, je vaše dítko plné úvah o tom, co všechno se musí naučit, a plánů na další prohlubování dosud získaných vědomostí.


Jeho jednání je v současné době nevyzpytatelné. Týká se to zejména čtvrtka, kdy funguje pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Plutem, a kdy se v něm opravdu nevyznáte. Toho, koho v minulém týdnu miloval, dnes nemůže ani vidět (a naopak), a ještě se diví, jak je možné, že se v tom nevyznáte, když jemu je to přece tak jasné.


I když dbáte o to, aby pořádně plnil veškeré své školní i mimoškolní povinnosti, v tomto týdnu můžete klidně přibrzdit. Týká se to zejména středy, kdy je stacionární Mars a kdy může přijít k úrazu daleko lehčeji, než byste považovali za možné. Pokud půjde podle vašeho pokynu rovnou ze školy domů, je to dobrá a účinná prevence budoucího průšvihu.


V pondělí počítejte s náročným ránem, kdy nic nejde tak, jak jste zvyklí. Vašemu robátku se nechce do školy a hned vám vysvětlí, že vlastně ani neví, proč tam musí chodit. Vzhledem k tomu, že funguje pod vlivem konjunkce mezi Merkurem a Jupiterem, ho nepřehádáte, takže nezbude, než abyste použili vší své autority a do školy ho vyštvali.


V úterý a ve středu, kdy je Luna v jeho znamení, mu věnujte pozornost sice nenápadnou, ale o to důkladnější. Zatímco ostatní děti choroby simulují, aby nemusely do školy, váš Kozoroh se snaží být co nejtvrdší, a k neduhům se nepřizná ani ve chvíli, kdy mu opravdu není dobře. Ohlídejte si ho a v případě potřeby zajděte k lékaři!


Pokud je v rodině nějaký problém, vaše dítě by se o něm mělo dozvědět. Momentálně má hodně bujnou fantazii, a když mu přiměřeným způsobem nevysvětlíte, že se nemá čeho bát, bude si celou situaci představovat jako podstatně horší, než doopravdy je.


Vaše dítě je momentálně silně vysazené na spravedlnost a proto musíte dbát, abyste všem dětem, které máte, měřili stejným metrem. V tomto směru bude možná lepší, když to i trochu přeženete, než abyste dovolili, aby vznikla situace, kdy bude mít pocit, že jste se k němu zachovali zbytečně tvrdě.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Erotický horoskop na duben: Blíženci se budou učit líbat, Raci koupat

Erotický horoskop na duben: Blíženci se budou učit líbat, Raci koupat

Dnes |

Horoskop na duben: Lvi budou citliví, Štíři smyslní

Horoskop na duben: Lvi budou citliví, Štíři smyslní

28. 3. | Co vám do života vnesou dubnové energie? Podívejte se, na co si dát pozor a v jakých směrech tenhle…

12 rozhodnutí, která vám změní život

12 rozhodnutí, která vám změní život

26. 3. | Nelíbí se vám, co žijete? Všechno se dá změnit, jen se pro to musíte rozhodnout. Otevřete novou…

Jací jsou muži podle horoskopu: Býk vás ochrání, Blíženec pobaví

Jací jsou muži podle horoskopu: Býk vás ochrání, Blíženec pobaví

24. 3. | Každý muž je jiný - bohudík! Víte, koho máte vedle sebe a jaké je krédo, které ho provází celým…