Rodičovský horoskop na týden 6.6. – 12.6.

| Autor: dr. Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dovíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


V minulém týdnu vaše dítě kypělo energií, teď je daleko rozvážnější. Může za to Venuše, která se v sobotu dostává do Býka, a která z vaší dosud vzpurné ratolesti udělá dokonalého mazlíka, s nímž bude radost být.


V pondělí večer se připravte na upřímný hovor. Konečně zjistíte, z čeho má váš potomek strach. Jde o něco, co vám připadá malicherné, ale co byste měli brát vážně a vymluvit mu to s veškerým nasazením, jehož jste schopni.


Se staršími dětmi se v neděli můžete střetnout kvůli oblékání. Uvědomte si, že se doba změnila a neplýtvejte autoritou na maličkosti. V pondělí mu bez ostychu připomeňte povinnosti, na které by on sám rád a ochotně zapomněl.


Překvapí vás silný vztah, který má ke svým sourozencům. Pokud nerozumíte něčemu, co se vašich dětí týká, klidně se ho zeptejte. Odpoví vám velice zrale a spolehlivě rozptýlí veškeré vaše dosavadní starosti.


Ve středu odpoledne po vás bude chtít něco, co mu nehodláte z výchovných důvodů poskytnout. Pokud chcete odolat, musíte být opravdu silní. Vaše dítě má ku pomoci kvadraturu mezi Merkurem a Jupiterem a když se nebudete bránit, pozice neobhájíte.


To, že v pátek večer chcete s partnerem někam vyrazit, je chvályhodné, ale to, zda vás vaše Panna pustí, je otázka. Obvykle hned usne, jako když ji do vody hodí, ale v pátek bude čilá až do půlnoci a o tom, že by ji hlídal někdo jiný, nemůže být řeč.


S pochvalou nešetřete, rozdávejte ji štědře a i za to, co se povede jen tak napůl. Vaše Váha potřebuje vědět, že ji vnímáte jako dítě, na které jste právem pyšní. Názory, které vaše dítě hlásá, jsou skutečně jeho a partnera z toho neviňte.


Veškeré debaty jsou na houby, protože váš Štír se zasekl a už se rozhodl. Využijte úterního večera, kdy bude přístupný argumentům a předestřete mu své představy. Musíte ale sebrat veškerou sílu a tvářit se jak autorita, kterou nic nehne.


Pokud máte pocit, že vaše dítě víkend zcela rozhodil a že chce za jeden den stihnout to, na co by ostatní potřebovaly dny tři, nemýlíte se. Když mu dopřejete čas, aby na svůj omyl přišlo samo, prospějete tím jako zralí rodiče na výbornou.


Momentálně se buď pořád drží doma nebo upadá do druhého extrému a tváří se, jako by pro něj rodina být vůbec nemusela. Situace se uklidní ve středu, kdy se Luna dostane do jeho znamení a kdy se s vámi začne naprosto normálně bavit.


Pokud má sklony k žárlivosti, začnou se projevovat intenzivněji než jindy. Berte to jako fakt, zbytečně ho nedrážděte, ale zase nedovolte, aby vám přerostl přes hlavu. Naštěstí jde o období, které přinesla Venuše v Býku a které je jen přechodné.


V neděli, kdy je ve znamení Střelce úplněk, se v něm mohou projevit sklony k nespavosti a trochu podrážděná nálada. Pokud je to malé dítě, musíte se s tím smířit, pokud je větší, podaří se vám ho zabavit tak, že se situace záhy vrátí k normálu.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Zvěrokruh má nově 13 znamení! Stará se posunula, jaké je nově to vaše?

Zvěrokruh má nově 13 znamení! Stará se posunula, jaké je nově to vaše?

Včera | Možná už jste o tom slyšela, NASA před nedávnem spočítala, že znamení zvěrokruhu vycházejí po…

Koho štvou sobci, koho plánovači aneb Co nás rozčiluje dle hvězd?

Koho štvou sobci, koho plánovači aneb Co nás rozčiluje dle hvězd?

25. 7. | Je přirozené, že nás ovlivňují emoce. Ale někdy nám dokážou pěkně komplikovat život, když námi…

11 mysteriózních věcí, které se vám mohou stát, když spíte

11 mysteriózních věcí, které se vám mohou stát, když spíte

23. 7. | 1 | Večer se chceme pokojně uložit do postele, zavřít oči a spát bohabojným spánkem, během kterého…

Buďte oblíbená aneb 7 tipů, jak posílit své osobní kouzlo

Buďte oblíbená aneb 7 tipů, jak posílit své osobní kouzlo

20. 7. | Každá z nás by chtěla mít neodolatelné charisma. Někdo ho má od přírody, druhý nikoliv. I když ale…