Rodičovský horoskop na týden 6.8. – 12.8.

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Jeho nadšení pro všechno nové, které při každé příležitosti projevuje, vás skoro dojímá. Vaše dítě se skutečně raduje ze života a vy máte pocit, jako byste právě dostávali medaili za výchovu. Aby zázraků nebylo málo, projevuje se vyloženě ohleduplně, což je něco, co jste zatím nezažili.


Pokud máte více dětí, zkonstatujete, že to, co zabírá na jedno, je druhému úplně lhostejné. Navíc si musíte dávat pozor, abyste mezi nimi nedělali rozdíly a měřili všem stejným metrem. Ve chvíli, kdy byste ujeli, by vás na vaši chybu Býk upozornil tak ostře, že byste měli co dělat, abyste se ubránili slzám.


Hlavně v pondělí a v úterý počítejte s jeho obrovskou verbální aktivitou. Ke všemu má poznámky a všechno komentuje. Pokud je to malé dítě, překvapí vás pokroky v mluvení. Když je trochu větší, chová se stejně, ale vy si trochu rouhačsky říkáte, že by těch slov mohlo být trochu méně…


V sobotu a v neděli, kdy je Merkur ještě v Panně, si dávejte pozor na to, co před ním říkáte. Jeho argumentace je nenapadnutelná, a pokud zjistí ve vašich slovech nějaký rozpor, s chutí vám to připomene. Můžete sice zavrčet, že je nějaký drzý, ale v hloubi duše víte, že má stoprocentní pravdu.


Velice vás překvapí svou šikovností. Když uvidí nějakou novou výtvarnou techniku, dokáže po jednom vyzkoušení hotové zázraky. Když bude chtít navštěvovat v rámci prázdnin dílnu nebo příměstský tábor, kde by se tomu své talenty prohloubit, měli byste mu to umožnit.


Je opravdu v pohodě a hlavně daleko samostatnější, než ukazuje jeho kalendářní věk. Pokud jste na dovolené, drží bez problémů krok se staršími dětmi a nechá vás, abyste si užívali všeho, co jste měli v plánu. Jediné, bez čeho se zatím neobejde, je polední spánek, ale ten si dopřejte i vy, takže to nevadí.


Čtvrteční opozice mezi Marsem a Uranem v něm probouzí sklony, s nimiž dosud nemáte zkušenosti. Dítě z tohoto znamení, které vám vždycky připadalo až přehnaně opatrné, začíná riskovat víc, než je zdrávo. Pokud chcete být v pohodě, dohlížejte na každý jeho krok, a když usoudíte, že je to potřeba, nekompromisně zasáhněte!


Využijte jeho ctižádosti a začněte pomalu trénovat jeho pobyt mimo domov. Pro začátek stačí, když ho občas bude hlídat babička, teta nebo kamarádka, kterou dobře zná. Když to zvládnete, můžete v příštích týdnech přejít k obhlížení školky, kam bude později chodit.


Jeho průšvihy patří k těm zvládnutelným hlavně proto, že ho pokaždé zarazíte ještě dřív, než nadělá větší škody. Přesto byste měli před zvídavým dítkem z tohoto znamení bezpečně ukrýt třeba klíče od auta. Týká se to hlavně pondělního odpoledne, kdy se do Lva dostane Merkur a v něm se probudí touha po dálkách.


Zejména ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna v jeho znamení, s ním můžete vyrazit na každé místo, které si vyvzpomenete. Pokud ho vezmete do muzea nebo na výstavu, ohromí průvodce dotazy, které budou opravdu k věci. Když ho pak vezmete na oběd do restaurace, bude se tam prezentovat s grácií malého lorda.


Opozice mezi Merkurem a Neptunem, který se vrátil do jeho znamení, ho v pondělí zaktivuje tak, že se budete jenom koukat. Pokud je váš malý Vodnář mocný jazyka, hrozí, že začne ze života vaší rodiny vyprávět něco, co zní sice pravděpodobně, ale pravda to není. Tím se vám postará o program na zbytek týdne, kdy budete jeho výmysly uvádět na pravou míru.


I když to nemíváte ve zvyku, jde o týden, kdy byste mu měli nechávat i postele rozsvícenou lampičku. Jeho vládce Neptun, který se přesunul do Vodnáře a tím do jeho sektoru tajemství, může aktivovat jeho fantazii a vyvolávat nejrůznější divoké sny. Při světle se bude cítit o hodně líp.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Tajemství našeho nitra: Bájná žena Lilith. Odhalte ji!

Tajemství našeho nitra: Bájná žena Lilith. Odhalte ji!

17. 10. | To, že každý člověk skrývá mnoho tváří, není nic nového. Dokážeme s láskou pečovat, s vášní milovat…

SEX PODLE HVĚZD: Erotický horoskop na říjen

SEX PODLE HVĚZD: Erotický horoskop na říjen

1. 10. | Podzim je zatím krásný a slunečný, ale teploty neúprosně klesají. Říjen je ideální měsíc pro…

HOROSKOP NA ŘÍJEN

HOROSKOP NA ŘÍJEN

30. 9. | Co vás čeká a nemine v desátém měsíci roku 2016? Jak se vám v říjnu bude dařit v oblasti lásky,…

Věštba z karet: Tarotový výklad na říjen

Věštba z karet: Tarotový výklad na říjen

29. 9. | Říjen je měsícem barevného listí, které postupně opadává. Vrcholí odlet ptáků, srnci shazují paroží…