Rodičovský horoskop na týden 7.11. – 13.11.

| Autor: dr. Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dovíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Proměnám svého dítěte se budete sami divit. Pokud půjdete na schůzku rodičů, vstupte tam s hrdě vztyčeným čelem, protože se opravdu nemáte čeho bát. Dozvíte se, že vaše dítě je skvělé, dobře se učí a dokonce pomáhá slabším. S pozorností to sice tak zcela v pořádku není, ale to se mu přece dá odpustit!


Když si na něco nevzpomene nebo když něco zapomene, nevytýkejte mu to, protože je jasné, že to neudělal schválně. Při jeho momentálním štěstí mu nemůžete ani říct, že si tím zbytečně zkomplikoval život! Určitě se najde někdo, kdo mu pomůže a kdo se postará, aby nakonec všechno dopadlo dobře.


Zatímco si ostatní rodiče stěžují, že jejich děti nečtou, vy si můžete stěžovat na pravý opak. Vaše ratolest čte jako o život a když se s vámi o své četbě začne bavit, udiveně zjistíte, že o tom, co četla, taky hodně přemýšlí a bere si z toho náležité poučení.


Počítejte s tím, že se kvůli němu dostanete do rozporu s prarodiči. Zatímco ti mají dojem, že byste ho měli víc hlídat a držet doma, aby se nechytl špatné společnosti, vy jste celí rádi, že si konečně našel kamarády a jeho samostatnost podporujete. Snažte se prarodičům své stanovisko vysvětlit, ale nezlobte se, když vás nepochopí.


V úterý večer, kdy je Slunce ve kvadratuře s Jupiterem, se připravte na tvrdou debatu. Vaše Lvíče usoudí, že nutně potřebuje nový mobil, protože ten jeho je beznadějně zastaralý, a nechápe, že mu ho z výchovných důvodů koupit nechcete. Bude to neobyčejně tvrdý boj, v němž byste neměli povolit.


Před dítětem z tohoto znamení se pokud možno nebavte o žádných nemocech, chorobách a problémech se zdravotním stavem. Nezapomeňte, že Slunce ve Štíru tyto jedince zvlášť zcitlivuje a podobné úvahy by je vedly leda tak k závěrům, že nic nemá cenu, protože nakonec ho nakonec tělo vždycky zradí.


Porozumění, které prokáže pro vaše problémy, vás opravdu příjemně překvapí. Na to, co mu řeknete, reaguje tak dospěle a zrale, až si musíte velmi důkladně připomínat, že je to především dítě, které má nárok na bezstarostný život a jehož svými starostmi zatěžovat nesmíte.


Malý poklad, jehož narozeniny v tomto týdnu slavíte, je opravdu skvělý. Pokud je malý, hrabe do dortu přesně tak, jak se sluší, aby to dobře vypadalo na fotkách. Pokud je větší, poděkuje za všechno, co dostal, tak zdvořile, že si tím od dojatých prarodičů, tetiček a strýčků vyslouží ještě něco navíc.


Nedělní vstup Venuše do Štíra ho dostane do situace, kdy se pohádá se svým nejlepším kamarádem. Budete mu muset vysvětlovat, že se něco takového občas stát může a že to rozhodně neznamená, že je jejich přátelství definitivně skončilo.


Pokud jste se ještě nesetali naplno s jeho tvrdohlavostí, máte se na co těšit. Kozoroh usoudil, že je vás doma málo, a začal od vás vyžadovat sourozence. Ke konci týdne už budete ve stavu, kdy byste mu snad i psa povolili, ale on se s tak polovičatým řešením nespokojí a bude trvat na svém.


Ve čtvrtek, kdy na obloze vrcholí kvadratura Merkura s Neptunem, si dávejte pozor na to, co vám říká. Nejde o to, že by se vám pokusil lhát, ale o to, že jeho fantazie bude tak bujná, že i dospělý člověk bude jen stěží odlišovat realitu do toho, co si vymyslel.


S Rybičkou je v tomto týdnu život naprosto suprový. Vzhledem k Venuši ve Štíru zahrnuje láskou veškerý okolní svět, vás nevyjímaje. Pokud jste se ještě nedozvěděli, že si vás v dospělosti určitě vezme, protože nikoho lepšího než vy nenajde, máte konečně šanci tuto krásnou chvíli prožít.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Jak na jarní únavou podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele

Jak na jarní únavou podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele

Včera | Jarní únava se bohužel některým z nás nevyhnula. Každé znamení horoskopu si s ní ale umí poradit po…

Indická astrologie: Jací podle ní doopravdy jste?

Indická astrologie: Jací podle ní doopravdy jste?

18. 4. | 2 | Víc než 5 tisíc let starý indický horoskop Jyotish pracuje s jiným, podrobnějším astrologickým…

Tanec, zpěv a pokora: 18 šamanských zásad, jak žít dobrý život

Tanec, zpěv a pokora: 18 šamanských zásad, jak žít dobrý život

13. 4. | Ty nejlepší rady většinou dostaneme od starých a moudrých lidí. Šamani k nim patří také. Jsou v…

Jak se naučit pracovat s kyvadlem, aby vám opravdu fungovalo

Jak se naučit pracovat s kyvadlem, aby vám opravdu fungovalo

9. 4. | Všichni chceme znát odpověď na spoustu otázek, poodhalit roušku tajemství a dozvědět se, co nám…