Rodičovský horoskop na týden 7.11. – 13.11.

| Autor: dr. Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dovíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou pokoušet vaše nervy.


Proměnám svého dítěte se budete sami divit. Pokud půjdete na schůzku rodičů, vstupte tam s hrdě vztyčeným čelem, protože se opravdu nemáte čeho bát. Dozvíte se, že vaše dítě je skvělé, dobře se učí a dokonce pomáhá slabším. S pozorností to sice tak zcela v pořádku není, ale to se mu přece dá odpustit!


Když si na něco nevzpomene nebo když něco zapomene, nevytýkejte mu to, protože je jasné, že to neudělal schválně. Při jeho momentálním štěstí mu nemůžete ani říct, že si tím zbytečně zkomplikoval život! Určitě se najde někdo, kdo mu pomůže a kdo se postará, aby nakonec všechno dopadlo dobře.


Zatímco si ostatní rodiče stěžují, že jejich děti nečtou, vy si můžete stěžovat na pravý opak. Vaše ratolest čte jako o život a když se s vámi o své četbě začne bavit, udiveně zjistíte, že o tom, co četla, taky hodně přemýšlí a bere si z toho náležité poučení.


Počítejte s tím, že se kvůli němu dostanete do rozporu s prarodiči. Zatímco ti mají dojem, že byste ho měli víc hlídat a držet doma, aby se nechytl špatné společnosti, vy jste celí rádi, že si konečně našel kamarády a jeho samostatnost podporujete. Snažte se prarodičům své stanovisko vysvětlit, ale nezlobte se, když vás nepochopí.


V úterý večer, kdy je Slunce ve kvadratuře s Jupiterem, se připravte na tvrdou debatu. Vaše Lvíče usoudí, že nutně potřebuje nový mobil, protože ten jeho je beznadějně zastaralý, a nechápe, že mu ho z výchovných důvodů koupit nechcete. Bude to neobyčejně tvrdý boj, v němž byste neměli povolit.


Před dítětem z tohoto znamení se pokud možno nebavte o žádných nemocech, chorobách a problémech se zdravotním stavem. Nezapomeňte, že Slunce ve Štíru tyto jedince zvlášť zcitlivuje a podobné úvahy by je vedly leda tak k závěrům, že nic nemá cenu, protože nakonec ho nakonec tělo vždycky zradí.


Porozumění, které prokáže pro vaše problémy, vás opravdu příjemně překvapí. Na to, co mu řeknete, reaguje tak dospěle a zrale, až si musíte velmi důkladně připomínat, že je to především dítě, které má nárok na bezstarostný život a jehož svými starostmi zatěžovat nesmíte.


Malý poklad, jehož narozeniny v tomto týdnu slavíte, je opravdu skvělý. Pokud je malý, hrabe do dortu přesně tak, jak se sluší, aby to dobře vypadalo na fotkách. Pokud je větší, poděkuje za všechno, co dostal, tak zdvořile, že si tím od dojatých prarodičů, tetiček a strýčků vyslouží ještě něco navíc.


Nedělní vstup Venuše do Štíra ho dostane do situace, kdy se pohádá se svým nejlepším kamarádem. Budete mu muset vysvětlovat, že se něco takového občas stát může a že to rozhodně neznamená, že je jejich přátelství definitivně skončilo.


Pokud jste se ještě nesetali naplno s jeho tvrdohlavostí, máte se na co těšit. Kozoroh usoudil, že je vás doma málo, a začal od vás vyžadovat sourozence. Ke konci týdne už budete ve stavu, kdy byste mu snad i psa povolili, ale on se s tak polovičatým řešením nespokojí a bude trvat na svém.


Ve čtvrtek, kdy na obloze vrcholí kvadratura Merkura s Neptunem, si dávejte pozor na to, co vám říká. Nejde o to, že by se vám pokusil lhát, ale o to, že jeho fantazie bude tak bujná, že i dospělý člověk bude jen stěží odlišovat realitu do toho, co si vymyslel.


S Rybičkou je v tomto týdnu život naprosto suprový. Vzhledem k Venuši ve Štíru zahrnuje láskou veškerý okolní svět, vás nevyjímaje. Pokud jste se ještě nedozvěděli, že si vás v dospělosti určitě vezme, protože nikoho lepšího než vy nenajde, máte konečně šanci tuto krásnou chvíli prožít.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Horoskop a dárky: Ryby neurážejte formalitami, Vodnářům kupte juke box

Horoskop a dárky: Ryby neurážejte formalitami, Vodnářům kupte juke box

7. 12. | 2 | Horoskopy sice fungují nejvíc ty osobní, kde se astrolog podívá na všechny planety a jejich…

Erotický horoskop: Jakou polohu zvolit v prosinci?

Erotický horoskop: Jakou polohu zvolit v prosinci?

1. 12. | Starý rok se nezadržitelně blíží ke svému konci. Ať je to kterákoli poloha, důležité je vždy…

Horoskop na prosinec: Býci budou bilancovat, Panny lepit vztahy

Horoskop na prosinec: Býci budou bilancovat, Panny lepit vztahy

30. 11. | 1 | Co nám přinese poslední měsíc v roce 2016? A jak budou vypadat letošní Vánoce? Hvězdy vše prozradí!

Dnes je novoluní! Odhalí, kdo je váš opravdový přítel

Dnes je novoluní! Odhalí, kdo je váš opravdový přítel

29. 11. | 1 | Dnešní den si užijeme novoluní ve znamení Střelce. To bude propojovat jasnou energii našeho vědomí,…