Rodičovský horoskop na týden 9.10. – 15.10. 2010

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili tzv. rodičovské horoskopy. Je to vlastně horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo zda budou popokoušet vaše nervy.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


Sami nevíte, co se to s vaším potomkem vlastně děje. Zatímco obvykle ke škole a k povinnostem přistupoval se zdravým nezájmem, teď dává každou chvíli najevo, že učení je vážná věc, které se musí naplno věnovat. Buďte trpěliví a časem se určitě dozvíte, co za jeho změnou vlastně stojí.


Pokud se s ním chcete pobavit o jeho dalším povolání nebo jiné důležité záležitosti, bez výčitek svědomí odložte celou akci až na středu. Jde o den, kdy bude Luna ve spřízněném Kozorohu, a kdy i on pochopí, že je potřeba, aby se choval jako téměř dospělý a za sebe odpovědný člověk.


Pokud nevíte, co si o někom máte myslet, pozorujte, jak se k němu chová váš Blíženec a budete mít rázem jasno. Blíženec má totiž velice přesný odhad na lidi, a pokud něco skřípe, odhalí to ještě dřív, než vás vůbec napadne, že by něco mohlo neladit. Dejte na něj a uvidíte, kolik zklamání si ušetříte!


Kdyby se mu náhodou povedlo, a on něco ztratil, snažte se celou záležitost odbýt nepříliš osobním komentářem. I když vám to tak nepřipadá, celá záležitost ho velice mrzí a v duchu si ji vyčítá podstatně tvrději, než byste to dokázali vy. Když mu vysvětlíte, že je to sice nepříjemné, ale život tím nekončí, bude to opravdu super!


Jde o dítě, které je plné nejrůznějších překvapení. Pokud mu něco ve škole nejde, zařídí si samo doučování a vás postaví před hotovou věc. Buďte rádi, že je tak aktivní a hlavně si nemyslete, že svou rodičovskou roli neplníte dobře. Vychovali jste ho k samostatnosti a to je přece to hlavní!


Vypadá to na víkend, kdy se naučí něco opravdu nového a přelomového. Zvláště u opravdu malých dětí jde o něco, co si zaslouží fotodokumentaci! Nezapomeňte všechno pořádně nafilmovat a pak zařadit do rodinného archívu. Chystáte si tak základ příjemných vzpomínek na dobu, kdy nynější sladké miminko bude na zabití.


Pokud máte dětí více, opravdu se snažte, abyste jim měřili stejným metrem. Vaše Váha je na jakoukoliv nespravedlnost velice citlivá, a když bude mít pocit, že jiným dáváte v něčem přednost, hned tak vám to neodpustí. Budete s tím mít sice hodně práce, ale zase máte šanci předejít dalším nedorozuměním, která by mohla mít dost zlé následky.


S oslavou jeho narozenin si letos nemusíte dělat hlavu, protože vám dopředu řekne, že o nic takového vlastně ani nestojí. Nejásejte však nad tím, jak skromné máte dítě, protože všechno je naprosto jinak! Váš Štír vás požádá, abyste mu za peníze, které by jinak padly na oslavu, koupili ne zrovna levný dárek podle jeho gusta.


Jde o týden, kdy je kupodivu klidný a naprosto v pohodě. Na všechno, co mu říkáte, reaguje vstřícně a občas dokonce i s humorem. Po vzájemné dohodě můžete dokonce rozšířit okruh jeho domácích povinností. Kdybyste navíc dohlédli, aby k povinnostem přibyla i nějaká práva, bylo by to skvělé!


Když se vám pod ruce plete v kuchyni, je to sice nemilé, ale vy byste nadávat neměli. Uvědomte si, že z tvora, který dnes jen překáží, vám velice rychle vyroste platný pomocník a možná i váš nástupce. Buďte trpěliví a hlavně ho nezapomeňte za všechno, co se mu povede, pořádně pochválit. Opravdu si to zaslouží!


Občas máte pocit, že se veškeré vaše rodičovství omezuje jen na to, že mu poskytujete doprovod. V tomto týdnu ho vozíte a vodíte na nejrůznější školní i mimoškolní akce, jichž je opravdu hodně. Naštěstí se dokážete domluvit s jinými rodiči, kteří vezou svou ratolest stejným směrem a vás občas zastoupí.


Občas si říkáte, že kdybyste ho neměli, ani byste se nezasmáli. Vaše dítě je momentálně plné chuti do života a smyslu pro humor, který mu pomáhá zvládat veškeré životní nástrahy. Buďte rádi, že je tak pozitivně naladěný, a vychutnávejte si každou chvíli, kterou můžete trávit spolu!


Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!ČTĚTE TAKÉ: Dobře padnoucí sako váš outfit vždy skvěle doladí!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

11 mysteriózních věcí, které se vám mohou stát, když spíte

11 mysteriózních věcí, které se vám mohou stát, když spíte

Včera | Večer se chceme pokojně uložit do postele, zavřít oči a spát bohabojným spánkem, během kterého…

Buďte oblíbená aneb 7 tipů, jak posílit své osobní kouzlo

Buďte oblíbená aneb 7 tipů, jak posílit své osobní kouzlo

20. 7. | Každá z nás by chtěla mít neodolatelné charisma. Někdo ho má od přírody, druhý nikoliv. I když ale…

11 důkazů vašeho minulého života: Čím jste byla a jak to poznat?

11 důkazů vašeho minulého života: Čím jste byla a jak to poznat?

19. 7. | Panikaříte, jen když pomyslíte na vodu? Přitom jste se nikdy netopila? Trpíte nevysvětlitelnými…

6 cest, jak zařídit domov i práci a být šťastnější i zdravější

6 cest, jak zařídit domov i práci a být šťastnější i zdravější

16. 7. | Určitě to znáte. Jsou místa, kde se cítíte skvěle, a pak se ocitnete v prostoru, kde vás přepadne…