Rodičovský horoskop na týden 9.4. - 16.4.

| Autor: Jarmila Gričová | Rubrika: Astrologie

Ve spolupráci s astroložkou Jarmilou Gričovou jsme pro vás připravili horoskop pro vás o vašich dětech. Dozvíte se, zda tento týden budou hodné, nebo jestli budou popokoušet vaše nervy.Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!


V pondělí počítejte s ránem, na které hned tak nezapomenete! Hodně obtížně aspektovaná Luna se nachází v jeho sektoru rodiny, takže se Beránkovi nikam nechce. Do školky půjdete s pláčem nebo alespoň pořádně zamračení. Pokud je starší, čekejte úvahy o tom, že škola stejně není potřeba, protože se v ní učí samé nesmysly.


I když jde o dítě, které je relativně malé a moc životních zkušeností zatím neposbíralo, je už teď jasné, že to má v hlavě řádně srovnané. Dech vám vyrazí ve chvíli, kdy se vás začne vyptávat na výhodnost pojistek nebo na poplatky na účtech. Odpovědět musíte! Ve chvíli, kdy byste nevěděli, byste v jeho očích rázem přišli o veškerou úctu.


Pokud v jeho společnosti zvládnete sobotu, zvládnete už všechno. Vzhledem k Luně ve svém znamení má totiž sklon rozbít leccos, co by mohlo ještě chvíli sloužit. Pokud máte skleník nebo pařeniště, držet ho od něj co nejdál – ale kdyby to náhodou nevyšlo, moc se na něj nezlobte.


Zvláště v sobotu, kdy se Pluto v jejich partnerském sektoru obrací co zpětného chodu, je život s ním poměrně komplikovaný. I když obvykle nebývá zlomyslný, teď máte pocit, že vám dělá vyložené naschvály. Počítejte, že dojde ke střetu vůlí, a že mu musíte dokázat, že ta vaše je pořád ještě silnější.


Týden je ve znamení vysoké logistiky. Od čtvrtka má prázdniny, a vy přemýšlíte, kam ho udáte. Čím je Lev starší, tím je to obtížnější! Počítejte s tím, že vám –náctileté dítě bude tvrdit, že ho můžete klidně nechat doma samotného, a bude se opravdu rozčilovat, když usoudíte, že s tím ještě chvíli počkáte.


Pokud se má šanci naučit něco nového, taky toho využije. Není vyloučeno, že vám ze školy přijde s tím, že chce, abyste ho přihlásili na kroužek japonštiny nebo něčeho podobného. Navíc má za sebou vaše rodiče, kteří mají skoro slzy v očích, a nahlas říkají, že jim osud na vnukovi vynahradil to, čeho se jim nedostalo na dětech.


Jeho výtvarný talent vás vyloženě těší, ale všeho moc škodí! Na průšvih se připravte v úterý, kdy je pod vlivem Merkura s Jupiterem ve svém partnerském sektoru, a kdy se rozhodne, že se o své vidění světa podělí i s vámi. Hlídejte ho, aby vám nepomaloval nové tapety, ale když se vám to nepovede, zbytečně se nezlobte.


Pokud je malý, je sice k pomilování a jeho výchova probíhá naprosto bez problémů, ale jisté potíže s ním přesto máte. Marně mu vysvětlujete, že ne všechno, co se mu dostane do rukou, se musí strkat rovnou do pusy. Podle rady babičky mu sice podstrčíte něco hodně osoleného nebo jinak znechuceného, ale to stejně nezabere.


Ve chvíli, kdy se dostane do společnosti dětí, které mají nějakou přenosnou chorobu, můžete vzít jed na to, že ji dostane taky. Naštěstí pro vás je Slunce v Beranu, což zaručí, že choroba bude probíhat hodně rychle. O víkendu to sice bude drama, ale nejpozději ve středu budete mít spoustu práce, abyste ho udrželi v posteli!


I když tradice velí, abyste na Velikonoce pořídili každému členovi domácnosti něco nového, aby ho beránek nepokakal, u Kozoroha s tím pospíchat nemusíte. Momentálně má období, kdy na něm všechno jen hoří, takže riskujete situaci, kdy mu odpoledne oblečete něco parádního, a večer na tom bude mít díru.


Připravte se na hovory o sourozenci a třeba i na zjevnou prosbu, aby nějaký ten sourozenec co nejdříve přibyl. Bude to tak trochu problém, protože svému Vodnáři nedokážete vysvětlit, že se u vás sourozenec neobjeví ze dne na den, ale že se na něj musí (z jeho hlediska) téměř nekonečně dlouhou dobu čekat.


Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v Panně, s ním moc rozumná řeč nebude. Věci, které obvykle dělá neobyčejně rychle, vyloženě sabotuje, a čím víc vy pospícháte, tím víc se on loudá. Naštěstí jste na podobné jednání zvyklí a rozhodně nezareagujete tak, abyste se za to potom museli stydět.

KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!


ČTĚTE TAKÉ:
Sportovně elegantní business móda!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Partnerská astrologie: Kdy se letos vdát a kdy k oltáři rozhodně nechodit

Partnerská astrologie: Kdy se letos vdát a kdy k oltáři rozhodně nechodit

27. 4. | Plánujete na letošek svatbu nebo nějakou jinou důležitou partnerskou událost, jako je třeba…

Co přinese dnešní novoluní: Konec iluzí a změny ve financích

Co přinese dnešní novoluní: Konec iluzí a změny ve financích

26. 4. | Dnešní novoluní v Býku, pomalém a stabilním znamení zvěrokruhu, říká, že bychom měli zpomalit a…

Magická parfumerie: Správná vůně vyléčí duši i auru

Magická parfumerie: Správná vůně vyléčí duši i auru

25. 4. | Vůně už dávno nechápeme jen ve stylu líbí – nelíbí. Ty správné stimulují organismus, dokážou mu…

Jak na jarní únavu podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele

Jak na jarní únavu podle horoskopu: Ryby půjdou k vodě, Raci do postele

23. 4. | Jarní únava se bohužel některým z nás nevyhnula. Každé znamení horoskopu si s ní ale umí poradit po…