8 pohádkově bohatých celebrit. Čím se kdysi živili? Budete se hodně divit!

| Autor: Vivienne S. | Rubrika: Celebrity

Než vyděláte svůj první milion, chvíli to trvá! A to i hvězdám, u kterých máte pocit, že se živí hraním odjakživa a nikdy nemuseli žít v chudobě. Skutečnost bývá ale často jiná. Dnes celosvětově slavné a pohádkově bohaté celebrity si kdysi vydělávaly, jak jen mohly!

Madonna: Prodavačka v Dunkin' Donuts

Madonnu bral její učitel baletu, Christopher Flynn často do gay klubů, kde spolu protancovali dlouhé noci. Madonna se díky tomu rozhodla, že dobude svět tancem! Proto se v roce 1978 vydala do New Yorku, kde se zpočátku živila, jak se dalo – pracovala jako mizerně placená servírka, nebo také prodávala v „koblihárně“ Dunkin' Donuts! Odtud ji ale hned první den vyhodili, protože polila zákazníka džusem! Za kolik by se asi dnes vydražilo tohle polité triko na eBay? :-)

Brad Pitt: Maskot restaurace v převleku za kuře

Snad nejznámější a nejkomičtějším příběhem jsou začátky Brada Pitta, který se kdysi živil jako maskot mexické restaurace El Pollo Loco. Tam ho každé ráno navlékli do žlutého kostýmu kuřete a budoucí idol žen pak celý den v ponižujícím přestrojení rozdával ve 40 stupňových letních vedrech letáky s pozvánkami do restaurace.

Oprah Winfrey: Pomocnice v pekárně

Moderátorka, herečka, producentka, podnikatelka. První miliardářka v USA s černou barvou pleti. Příklad toho, že pokud život začíná na nule, dá se i tak vyšplhat vysoko! Oprah se narodila nezletilým rodičům, v dětství byla několikrát znásilněna a ve 14 letech porodila dítě, které brzy poté zemřelo. Prošla si drogovým obdobím a závislostí na jídle. Věřila ale sama v sebe a vypracovala se na výsluní! Její první zaměstnání bylo v malé pekárně u nich v ulici, kde pomáhala uklízet. Svou „slavnou“ kariéru pak začala v devatenácti letech jako rozhlasová novinářka, a jako reportérka v nashvillské televizní stanici.

Mariah Carey: Uklízečka a šatnářka v salónu krásy

V roce 1987 dokončila střední školu Harborfields v New Yorku. Poté se přestěhovala na Manhattan, kde přes den pracovala jako servírka, krátce poté jako šatnářka a zametačka vlasů v salónu krásy. „Byl to můj nejhorší job, připadala jsem si jako nula a návštěvnice se mnou také tak jednali. Jednoho dne jsem to už nezvládla, řekla jsem šéfové, že si musím jít zavolat do budky na rohu a už jsem se do toho domu hrůzy nikdy nevrátila!“

Jim Carrey: Uklízeč a pracovník v továrně

Jim začal svou kariéru již v patnácti letech komickým vystupováním po klubech po celé Kanadě. Ve svých šestnácti letech musel pak opustit školu a začít pracovat v továrně, aby pomohl trochu vylepšit neúnosnou finanční situaci jeho rodičů, která začala vyhozením jeho otce z práce a posléze i z podnikového bytu. Po roce Jim továrnu opustil a začal se opět živit vystupováním v Kanadě, odkud pak vedla jeho přímá cesta do Hollywoodu… A dál už to znáte!

J.K. Rowling: Sekretářka, učitelka, asistentka...

Dnes světově známá spisovatelka studovala od svých osmnácti let na univerzitě v Exeteru francouzštinu a filologii a během studia strávila rok v Paříži jako asistentka učitele. Koncem devadesátých let krátce pracovala jako úřednice pro Amnesty Internacional, později také jako sekretářka v Manchesteru. O poledních pauzách pak psala v kavárnách a počítač používala k přepisování svých příběhů. Při jedné večerní cestě vlakem domů jí v mysli náhle vytanula podoba Harryho Pottera...

Hugh Jackman: Profesionální klaun

Hollywoodský sexy herec měl opravdu zajímavé první zaměstnání! „Pracoval jsem jako profi klaun jménem Coco, snažil jsem se bavit znuděné šestileté děti a vydělával 50 dolarů za několikahodinové šílené dětské oslavy!“

Jennifer Aniston: Poslíček na kole

Než se stala nezapomenutelnou Rachel ze seriálu Přátelé, živila se, čím se dalo, jen aby mohla zaplatit složenky. Od číšnice až po messengera doručujícího obálky a balíčky na kole! „Bylo mi 19 a jednoho dne jsem na tom kole vjela přímo do dveří a pěkně jsem si namlátila. Jsem totiž hrozná nešika!“ Alespoň, že na plátně a TV obrazovce to Jennifer na rozdíl od kola jde na jedničku!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Herečka Míla Myslíková: Nechtěla prát ponožky, radši zůstala sama

Herečka Míla Myslíková: Nechtěla prát ponožky, radši zůstala sama

Dnes | Míla Myslíková byla jednou z nejoblíbenějších českých hereček. O co víc měla štěstí v pracovní…

8 rad Terezy Maxové: Jak být po čtyřicítce krásná a v pohodě

8 rad Terezy Maxové: Jak být po čtyřicítce krásná a v pohodě

22. 3. | 1 | Modelka Tereza Maxová oslaví v létě sedmačtyřicáté narozeniny, její věk by jí však nikdo nehádal.…

Babyboom 2017: Které české celebrity letos porodí miminko?

Babyboom 2017: Které české celebrity letos porodí miminko?

17. 3. | Rok 2017 ještě nedosáhl konce první čtvrtiny a mezi slavnými se to těhotenstvími jenom hemží. Které…

Ješitný elegán Oldřich Nový: Aférky si užíval jen na zájezdech

Ješitný elegán Oldřich Nový: Aférky si užíval jen na zájezdech

8. 3. | 1 | Oldřich Nový byl zřejmě skutečný prvorepublikový gentleman. Nejenže nikdy nic neprosáklo z jeho…