Aňa Geislerová, Tatiana Vilhelmová a Peter Serge Butko zvou na Vánoční bazar v Mokré čtvrti 2011

| Autor: redakce | Rubrika: Celebrity

Herečky Aňa Geislerová, Tatiana Vilhelmová a režisér Peter Serge Butko pořádají 17. a 18. prosince v Divadle DISK DAMU tradiční charitativní Vánoční bazar v Mokré čtvrti.Předměty určené k prodeji mohou lidé přinášet v pátek 16. prosince od 10 do 20 hodin do Divadla DISK DAMU v Karlově ulici č. 26. Darovat lze cokoliv: keramiku, knihy, bižuterii, oblečení, umělecká díla, elektroniku... jakékoli předměty, které mohou někomu jinému udělat radost.

V sobotu 17. a neděli 18. prosince od 10 do 20 hodin je bazar otevřen všem, kteří zatouží po zajímavém vánočním dárku nebo chtějí prožít příjemné chvíle v předvánočním čase. Atmosféru dokreslí vánoční koledy v podání Cimbálové Muziky Michala Horsáka, pro všechny je připraveno hřejivé tekuté občerstvení. Protagonisté dodávají: „Pro nejnáročnější návštěvníky bazaru budou k dispozici tzv. tuzexové, neboli prémiové sekce, v nichž budou k dostání ty nejluxusnější dárky a oblečení. Každoročně připravujeme drobná překvapení, letos to budou například Hovory s Bohem, Polepšovna mazlíčků či koutek pro dospělé.“

Vánoční bazar v Mokré čtvrti bude opět zakončen zábavným večírkem Snesitelná lehkost pití v Lucerna Music Baru 19. prosince od 20 hod. Večerem provázejí Tatiana, Aňa a Peter, vystoupí řada známých umělců, mezi kterými nebude chybět Mig 21, Dan Bárta, Roman Holý, Petr Čtvrtníček, Tereza Černochová, Matěj Rupert, Vojtěch Dyk v doprovodu B Side Band a další.

Výtěžek vánočního bazaru bude prostřednictvím Nadace Terezy Maxové dětem a projektu www.darujspravne.cz Fóra Dárců ČR věnován na dobročinné účely. Získané peníze jsou každoročně rozděleny do tří částí. Jedna část určená Nadaci Terezy Maxové dětem odchází na financování projektů zaměřených na děti, příjemci dalších dvou třetin jsou vybíráni během roku.

Letos organizátoři poprvé spolupracují například s Asociací českých fotbalových hráčů, která podporuje dětské fotbalisty ze znevýhodněného prostředí. V loňském roce finanční pomoc získala společnost E zabývající se zkvalitňováním života epileptiků nebo Klub překladatelů, který díky ní mohl předat ceny za rok 2010.„Těšíme se, že od návštěvníků bazaru zase dostaneme spoustu zajímavých věcí. Jsme rádi, že s námi i letos nadále budou spolupracovat dárci z komerční sféry, jako například firmy Profimed, Levis, Becherovka, Fleur De Santé, Stock, Puma, iKup.cz, Crocs a mnoho dalších,“ konstatují tři hlavní protagonisté bazaru.

Letošní fotografii pro vizuál Vánočního Bazaru v Mokré čtvrti nafotil známý fotograf Martin Špelda. Hlavní fotografie je tematicky laděná do podoby divokých Vánoc. Momentky z focení dokládají atraktivitu a hravost, se kterou Aňa, Tatiana a Peter k letošnímu ročníku přistupují.

Do charitativního Vánočního bazaru v Mokré čtvrti lidé mohu přispívat i přímými finančními dary na konto: 5835748001/5500. Peníze mohou věnovat také prostřednictvím dárcovských sms (tzv. DMS zpráv) ve formátu: DMS BAZAREK, na číslo 87777.


ČTĚTE TAKÉ: MAMINKA.CZ - Web pro těhotné a maminky!


ČTĚTE TAKÉ:
Zamilovala jsem se do přítele své dcery. A svedla jsem ho.

Komentáře

Komentářů celkem: 2
Moc pěkná akce :-) Ara11 3. 11. 2011 | 15:59
Ach jo, škoda, že do Prahy je tááák daleko... Havran 30. 10. 2011 | 19:38

Další články z rubriky

Radovánky ve sněhu: Jak si zimu užívají Solaříková, Verešová nebo Krainová?

Radovánky ve sněhu: Jak si zimu užívají Solaříková, Verešová nebo Krainová?

13. 1. | Zima se konečně umoudřila a nadělila nám pořádné sněhové závěje, a to nejen na horách, ale i ve…

Jak zestárli muži ze Sexu ve městě?

Jak zestárli muži ze Sexu ve městě?

4. 1. | 1 | Když v roce 1998 vstoupil na obrazovky seriál Sex ve městě, zřejmě nikdo nečekal, jak velký úspěch…

8 zásadních událostí, které zahýbaly showbyznysem v roce 2016

8 zásadních událostí, které zahýbaly showbyznysem v roce 2016

16. 12. 2016 | Co zajímavého se letos dělo v českém showbyznysu? Koho bulvár roznesl na kopytech? Kdo zemřel a kdo…

9 pravidel pro psaní vánočních pohledů, jak je znaly naše babičky

9 pravidel pro psaní vánočních pohledů, jak je znaly naše babičky

14. 12. 2016 | Pokud naložíte nesprávně s vánočními přáními, můžete podle expertů na etiketu spáchat doslova…