Angelina Jolie: Před patnácti roky závislá na heroinu, dnes šestinásobná matka pracující pro OSN

| Autor: Famous | Rubrika: Celebrity

Angelinu Jolie teď svět vyzdvihuje kvůli charitativní práci, kterou vykonává ve spolupráci s OSN. Loni byla také hrdinkou kvůli tomu, že se rozhodla preventivně vzdát obou prsů, aby se u ní nerozvinula rakovina, pro niž má velmi silné genetické dispozice. Hollywoodskou hvězdu však teď dostihla temná minulost. V devadesátých letech byla těžce závislá na heroinu. A důkaz – video, na němž s vpichy na pažích, černými kruhy pod očima a totálně dezorientovaná telefonuje – teď koluje světem.

Klip, který zveřejňují i prestižní média po celém světě, zobrazuje Angelinu, jak ji z posledních let neznáme. Jediné, co se shoduje, je hubenost. Ale herečka má na snímku povislá víčka, tmavé kruhy pod očima, nezdravou barvu pleti a znatelné vpichy po jehlách na pažích. V záběru telefonuje, mumlá a bloumá po místnosti s krví podlitýma očima.

Partnerka Brada Pitta, která s ním vychovává šest dětí – tři vlastní, tři adoptované – je natáčena drogovým dealerem, jenž se skvěle baví tím, jak herečka komunikuje s otcem Jonem Voightem a přitom nervózně zatíná nehty do své kůže. Mimochodem s Jonem Voightem se Angelina později rozešla ve zlém a má dodnes problém s ním komunikovat. V minulosti se vzdala jeho příjmení Voightová a učinila ze svého prostředního křestního jména Jolie – po matce francouzského původu Marcheline Bertrandové – nové příjemní. To nosí i její děti ve spojení s partnerovým příjmením Pitt.

Odsouzený drogový dealer Franklin Meyer natočil šestnáctiminutové video v roce 1999. Angelina si ho tehdy pozvala do bytu na Manhattanu, aby jí dodal kokain a heroin.

„Angelina byla mou klientkou několik let. Prodával jsem jí heroin a kokain. Jednou mi zavolala a chtěla, abych se zastavil u ní. Tak mi vlastně říkala, že chce, abych přinesl drogy. Tehdy jsem si koupil zrovna kameru a rozhodl se ji vzít s sebou. Když jsem tam dorazil, dal jsem jí drogy a ona mi dala peníze,“ svěřil Meyer v rozhovoru pro National Enquirer, který jako první video zveřejnil.

Angelina o drogové minulosti několikrát hovořila. Přiznala, že to byla černá etapa jejího života a že je vděčná za to, že ji přežila. Meyer také listu National Enquirer tvrdil, že za Angelinou chodil dvakrát až třikrát týdně a dodal jí vždy drogy v hodnotě asi jednoho sta dolarů. A jednou prý byla sjetá kokainem přímo v televizi, když propagovala film Narušení, za něhož dostala Oscara.

Angelina na konci devadesátých let žila s Billym Bobem Thorntonem, jehož si později vzala. Otevřeně se také chlubila svou intimitou. Třeba tím, že je Thornton velmi dobrý v posteli, že má ráda sadomasochistické hrátky a že se jí líbí lesbický sex.

„Prošla jsem si těžšími a temnějšími obdobími života a přežila jsem je. Nezemřela jsem mladá, takže jsem měla obrovské štěstí. Byly tu spousty jiných herců a lidí, kteří tohle vše nepřežili. Myslím, že si lidé dokážou představit, že jsem se chovala nejnebezpečněji a dělala to nejhorší. Z mnoha důvodů bych tu už dnes být neměla,“ přiznala Angelina před třemi roky během interview v pořadu 60 Minutes.

Další články z rubriky

Nataša Gollová: Neštastné lásky, alkohol a smrt v domově důchodců

Nataša Gollová: Neštastné lásky, alkohol a smrt v domově důchodců

Dnes | Byla krásná, slavná a muži po ní toužili. Přesto nikdy nenašla takovou lásku, jakou hledala.…

Nicole Kidman slaví 50! Tady jsou triky, díky kterým vypadá na třicet

Nicole Kidman slaví 50! Tady jsou triky, díky kterým vypadá na třicet

Včera | Život není spravedlivý! Když Nicole Kidman stála frontu na mládí, dostala dvakrát přidáno. Nechce…

Oblíbené destinace slavných: Kde relaxují Pitt, Cruise nebo Mareš?

Oblíbené destinace slavných: Kde relaxují Pitt, Cruise nebo Mareš?

21. 6. | Období dovolených se nezadržitelně blíží a vy pořád nevíte, kam vyrazit? Zkuste se inspirovat u…

Krása je nesmrtelná: Modelky Z Playboye se po 30 letech znovu fotily

Krása je nesmrtelná: Modelky Z Playboye se po 30 letech znovu fotily

17. 6. | O tom, že ženy mohou skutečně zrát do krásy, už není pochyb. Několik krásek, které před třiceti…