Ceny TýTý – kdo doopravdy zazářil a kdo se měl raději poradit se stylistou?

| Autor: Mariya Patrovská | Rubrika: Celebrity

Jeden z nejdůležitějších večerů pro všechny televizní tváře je za námi a všechny ceny už jsou rozdány, nás ale víc zajímalo, v čem si pro ně celebrity došly. Takovou příležitost blýsknout se totiž ani oni nemají každý den. Jak myslíte, že to dopadlo?

Předávání cen jsou akce, kde je vyžadován určitý dress code. Dobře, nejedná se sice o světoznámý ples ve Vídni, přeci jen by to ale chtělo minimálně dlouhou róbu a malé psaníčko u žen a smoking s bílou košilí a motýlkem u mužů.

Ještě než začneme s hodnocením, musíme přiznat, že v jednu chvíli jsme spíš měli pocit, že jsme si spletli akci a přijeli na pohřeb. Takovou záplavu černé barvy na jednom místě už Praha nezaznamenala dlouho. Škoda!

Monika Absolonová

Troufneme si říct, že model, který zvolila zpěvačka, patřil mezi ty nejodvážnější. Také ale mezi nejkrásnější! Lehká, smaragdová róba z dílny libanonského návrháře Elie Saab podtrhla její křehkost. Průhledný top, jehož součástí byla i krajková podprsenka šaty ještě víc odlehčuje, ale nepůsobí vulgárně nebo lacině. Se šperky to Monika už nepřeháněla a outfit doplnila decentními náušnicemi a náramkem spojeným s prstýnkem. Ještě hadí psaníčko a přirozený ale stylový look je na světě.

Iva Kubelková

Krásné, dlouhé šaty moderátorky nás zaujaly svým střihem i barevným provedením. Právě díky tomu střihu a pásku působí lehce orientálním dojmem. Jsme také rádi, že si Iva na hlavě nenechala vyčesat nějakou prapodivnou kreaci a své vlny uložila jednoduše na jednu stranu. Jen by to příště chtělo víc si pohrát s doplňky. Ani kabelka, ani ty boty nám do tohoto stylingů nezapadají.

Tereza Kostková

Díky výrazné červené barvě, široké sukni a krajkovému vršku se nedaly tyto šaty, ani jejich nositelka přehlédnout. Mohlo by se zdát, že tato róba je už trochu moc a Tereza je „overdressed“, celý dojem ale zachránila tím, že si na sebe už nevzala žádné masivní šperky, ale jen malé náušnice a psaníčko v tělové barvě.

Emma Smetana

S čím, už jsme se srovnávali hůř, byl tento mnišský plášť. Ten střih inspirovaný zřejmě antikou by se ještě dal pochopit, ta zašedlá černá už ale opravdu ne! Vypadalo to, že jsou šaty zaprášené, nebo hodně oprané. Jednoduchý stříbrný pásek moc parády taky nenadělal. Pokud to měl být pokus o přísný minimalismus, tak se to opravdu nepovedlo, protože i ten musí mít styl a nějaký říz. V jednoduchosti sice je krása, toto je ale velké nuda!

Klára Doležalová

Dílnu Beáty Rajské většinou opouští jen samé skvosty. Proto jsme také dost rozpačití z finálního looku moderátorky. Možná je to spojení černé a hnědé, co jí nesedlo, nebo je to celkový střih... Sukně z několika navrstvených, průhledných volánu je o něco kratší, než by měla být a nedělá hezkou siluetu. Jasné je jedno - mohlo to mýt mnohem, mnohem lepší.

Lucie Bílá

Je nám líto, ale absolutně nejhorším outfitem se pro nás stal tento zpěvaččin model. Vypadá to, jako by si Lucie na předávání cen odběhla z nějaké rockerské párty. O ten kožený křivák vůbec nejde, kdyby se vtipně nakombinoval s dlouhými večerními šaty, tak by to byla naopak výhra, ale co ty šaty? Délka do půli stehen je na tento druh akce absolutně nepřípustná a i ten nejrafinovanější vršek by to nezachránil. Korunu tomu ale nasadily lesklé tělové punčocháče se zimními kozačkami. A ne, vážně to není fotka z devadesátek!

Jana Bernášková

Jako jedna z mála se herečka nebála barev a rovnou zvolila výrazné červené šaty. Střih je pro její postavu lichotivý, jen by to chtělo ještě jednoduchý zlatý kovový pásek, který by víc definoval její pas. Zlatá kabela a náušnice jsou fajn, ale k absolutní dokonalosti přeci jen ještě něco chybí. Například nějaký větší barevný náramek na levou ruku.

Jolana Voldánová

Upřímně řečeno, tyto šaty bychom pojmenovali jako „pomsta stylisty“. Jinak se to vysvětlit nedá. Rádoby promyšlená róba zajistila nejen hodiny útrap své nositelce ale i dost nelichotivé fotky na památku. „Díky“ rozparku se při každém kroku odhalovala stehna skoro až k rozkroku a průhledné průstřihy ve vrchní části toho moc nezakryly.

Podívejte se, jaké šaty vybraly ostatní celebrity a posuďtě sami, zda to byla dobrá volba...

Komentáře

Komentářů celkem: 1
Některé dámy potřebují stylistu. Autorka článku korektora! Vladstraschna 7. 4. 2014 | 12:49

Další články z rubriky

Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet

Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet

Dnes | Dokázala byste říct pět věcí o Ivaně Zemanové? Kromě toho, že má dceru Kateřinu a původně dělala…

Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše

Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše

Včera | Leden je v plném proudu stejně jako život v Ulici. Školní trable malého Šímy bude muset řešit…

Jana Rybářová: Milovala ženatého muže a otrávila se svítiplynem

Jana Rybářová: Milovala ženatého muže a otrávila se svítiplynem

12. 1. | Role Aničky ve snímku Stříbrný vítr jí otevřela dveře do světa filmu. I když se téměř okamžitě…

Paltrow, Norton, Heigl: S jakými herci se na placu nedá vyjít?

Paltrow, Norton, Heigl: S jakými herci se na placu nedá vyjít?

11. 1. | O tom, že některé slavné osobnosti mají opravdu hvězdné manýry, není pochyb. Na plátně možná…