Gábina Partyšová : Rebeka je mé druhé já

| Autor: Pluspress | Rubrika: Celebrity

Zatím se všude psalo pouze o Gábině Partyšové a prakticky nikdo se nezmiňoval o Rebece. "Jenomže ty dvě holky mají jinou image a docela rozdílnou," řekla Gábina Partyšová. "Gábina je moderátorkou televize Nova se zaměřením tak trochu do bulváru a Rebeka je zpěvačka. Rebeka je vlastně mé druhé já.

Nevím, jestli je lepší, nebo horší, ale své druhé já má v sobě každý a mně plní jeden z mých životních snů. Od malička jsem chtěla být dobrou zpěvačkou, aby si lidé moje písničky zpívali, a abych v téhle profesi byla úspěšná," svěřila se Partyšová.

Partyšová si ovšem moc dobře uvědomuje, že v showbyznysu je velice těžké prorazit. Je to uzavřený kruh a stále se objevují nové talenty. Jak se vůbec Rebeka – Gábina Partyšová dostala ke zpívání?
"Začátek spadá do Lidové školy umění, kam jsem začala chodit, když mi byly čtyři roky. Hrála jsem na klavír a zpívala. V devíti letech jsem vyhrála konkurz do dabingu. Bylo to v Brně a jednalo se o seriál. Dabovala jsem potom ještě až do svých patnácti let. Začala jsem také dělat reklamu v rádiích a nakonec i pracovat jako moderátorka v brněnském rádiu Krokodýl. Spolupracovala jsem také v Brně s Českou televizí. V šestnácti letech jsem začala natáčet svoji první desku jako zpěvačka Gabriela. Vyšla až v mých osmnácti, společně s maturitou na gymnáziu, pod názvem Hledej lásku," prozradila Gábina.
Do TV Nova se ale dostala přes aerobic, který předcvičovala v brněnském Boby centru. Televize jí oslovila, aby natočila kazetu s aerobikem a známými tvářemi z Novy. Při natáčení se seznámila s Lenkou Hornovou a ta jí nabídla spolupráci v pořadu Prásk. Spolupráce trvá již pátým rokem.

Nyní vydala Partyšová svou druhou desku s názvem Mý druhý. "Natočila jsem ji pod uměleckým jménem Rebeka," říká Partyšová. "A je zajímavé, že na tuto skutečnost média nedokáží přistoupit. Možná bych mohla zmínit, že Lucii Bílé dnes už nikdo neřekne Hana Zaňáková. Já jméno Rebeka prostě považuji za umělecké jméno," prohlásila rezolutně.
O hudební produkci cédéčka se postaral dělal Bohouš Josef, který také složil většinu písniček Producenta hudebních aranží dělal také Bohouš Josef, společně s Frankem "Mono" Malzo.

"To je právě ten člověk, který byl u začátků skupiny Scorpions a také dělal Roxette. Je Němec a patnáct let působí jako hudební producent. Já jsem se s ním seznámila prostřednictvím Petra Jandy, který mi napsal také jednu písničku, a u něhož ve studiu jsme desku točili. Je pravda, že u nás není běžné oslovovat zahraničního producenta, ale já a můj tým jsme chtěli, aby do projektu vnesl něco nového, nebo to, co tady u nás ještě není. Myslím, že se to podařilo, ale to ať posoudí posluchači. Textařsky se na desce podílely také Lenka Hornová, Pavlína Danková a Markéta Mazourová. Markétu nikdo zatím sice nezná, ale je strašně šikovná. Mimochodem, je také výborná bubenice, a jako bubenice se představí i v mé kapele," řekla Partyšová.

K nové desce Rebeky bude tedy patřit i nová kapela? "Ano, budu mít svoji kapelu jako zpěvačka Rebeka. Nebudu se s kapelou ale prezentovat vždycky. Spíše výjimečně. V kapele mám samé mladé, hezké kluky, a to si myslím, že by kapela měla mít. Doufám, že se společně budeme fanouškům zamlouvat," usmála se Gábina Partyšová. (Plus)

Komentáře

Komentářů celkem: 64
Já se jmenuju opravdu Rebeka!:-D akorát ta zpěvačka si asi nevyhledala na netu, co to jméno znamená… Becky 11. 8. 2009 | 10:56
HM---!!!!!!!!!!!!!!!!!? ...... 10. 3. 2009 | 17:25
TAK LIDI ŠTVETE MĚ ...... 10. 3. 2009 | 17:23
A vite co??mě třeba Rebeka vůbec nevadíí... REbeCA 28. 7. 2007 | 07:30
děvko poseru ti kozy tak pod ty hovado 9. 3. 2007 | 18:42

Další články z rubriky

Karel Höger: Bojoval s politickými režimy, nejvíc miloval maminku

Karel Höger: Bojoval s politickými režimy, nejvíc miloval maminku

8. 12. | Karel Höger sice nepatřil mezi nejkrásnější muže stříbrného plátna, přesto ale býval označován za…

Pink, Madonna, Whitney: Které hetero hvězdy měly románek se ženou?

Pink, Madonna, Whitney: Které hetero hvězdy měly románek se ženou?

7. 12. | Řada slavných hereček a zpěvaček prošla i několika manželstvími a na veřejnosti bývají spojovány…

Seriál Ulice: Mikuláš, čert, překvapivé rozhodnutí a krize

Seriál Ulice: Mikuláš, čert, překvapivé rozhodnutí a krize

4. 12. | Po přepadení, hádkách a dramatických zvratech se tento týden v Ulici budou řešit spíš vztahy.…

Stella Zázvorková: Těžký vztah s matkou a sebevražda jediné dcery

Stella Zázvorková: Těžký vztah s matkou a sebevražda jediné dcery

1. 12. | Herečku Stellu Zázvorkovou milovalo široké publikum. Dokázala zahrát dramatické role, ale lidé…