Igor Bareš: Přestal jsem na Silvestra mluvit s manželkou, což jsem ale hned 1. ledna porušil

| Autor: redakce | Rubrika: Celebrity

Herci z Cest domů pokřtili v Praze v Paláci knih další knihu, kterou o tomto oblíbeném seriálu FTV Prima napsala spisovatelka Miroslava Besserová.

Protože seriál se momentálně netočí, Ladislav Potměšil, Kamila Špráchalová, Klára Jandová, Igor Bareš, Carmen Mayerová a režisér Jiří Adamec měli radost, že se na křtu mohou po delší době společně potkat. Sobě navzájem i lidem, kteří si přišli nechat knížku podepsat, popřáli hodně zdraví a štěstí v tomto roce.

„S Cestami domů trávím příjemné pondělky i středy a také mně už seriál chybí. Tak doufám, že má knížka pomůže divákům překlenout čas, než se dočkají nových dílů,“ řekla Miroslava Besserová. Všichni knize popřáli, ať ji čtenáři kupují minimálně tak jako první díl.S virózou vstoupila do nového roku i Klára Jandová, představitelka Helči Kosíkové. „Má postava se teď v seriálu objevuje méně často, žije v Anglii a přijede vždycky, když se v rodině děje něco hezkého, nebo naopak smutného. Proto jsem ráda, že jsem se tu s kolegy mohla po delší době potkat,“ řekla herečka. Jakou knihu má momentálně doma rozečtenou? „Čtu různé knihy o marketingu, na dveře mi totiž klepe diplomová práce,“ smála se Klára.Carmen Mayerová, představitelka rázné Stázky, se na křtu zdržela jen chvíli, spěchala totiž na premiéru hry, v níž hraje se svým mužem Petrem Kostkou.Ladislav Potměšil do roku 2013 vstoupil v klidu a zavzpomínal na dva a půl roku strávených s postavou Petra Kosíka. „Jsou to pro mě krásné roky s fajn lidmi a příjemnou prací. Zrovna dnes mi přišly scénáře na další díly. Už se těším, až na nich začneme pracovat,“ přiznal se.Kamila Špráchalová dostala při křtu pochvalu od režiséra Adamce, když přiznala, že každý seriálový scénář čte pečlivě od začátku až do konce a nezaměřuje se pouze na děj týkající se její postavy Kači Průchové.

„Mám rozečteno vždycky několik knih, momentálně jsou to Deníky Sylvie Plathové, Treblinka, slovo jak z dětské říkanky a Zahradníkův rok. A sahám po nich podle nálady a také podle toho, kdy jim končí výpůjční lhůta. Nový rok jsem začala klasicky jako vždy s bývalou partou z Divadla ABC na horách a teď se těším na zkoušení hry Tři muži v nesnázích, kterou uvádí Divadelní spolek Háta.“Nová divadelní role těší i Igora Bareše, který hraje v seriálu Jirku Pánka. „Začal jsem zkoušet Čechovova Strýčka Váňu a dlouho mě nic nebavilo tak, jako mě baví tato práce. Protože rád čtu ruskou literaturu, momentálně mám rozečtenou novelu Nikolaje Leskova Lady Macbeth Mcenského újezdu. Rád bych z ní jednou udělal pro olomoucký rozhlas komponovaný pořad. Nový rok jsem začal tím, že jsem hned porušil své předsevzetí. Přestal jsem totiž z legrace na Silvestra mluvit s manželkou, což jsem ale hned 1. ledna porušil,“ říkal se smíchem.„Oproti křtu první knížky před rokem jsme starší, vyrostly nám děti a diváci mají seriál ještě o něco raději než na začátku naší cesty s Cestami domů,“ glosoval Jiří Adamec.

„Já jsem na křest přišel tak trochu s pocity muže v domácnosti. Moje manželka nastoupila po několika letech znovu do práce. Což jí bohužel zkomplikovaly velké problémy se zády, které u ní začaly před Vánoci. A protože k tomu ještě obě děti a tchán onemocněli, zůstala příprava Vánoc a péče o rodinu i v dalších dnech s pomocí mé tchyně na mně. Naštěstí jsem zrovna nenatáčel, proto jsem mohl fungovat na sto procent jako muž v domácnosti. Překvapilo mě, kolik toho žena musí zvládnout,“ smál se.

Zdroj: Alka Hájková, www.viposobnosti.eu
ČTĚTE TAKÉ:
Soutěž: Vyhrajte balíček lahodných čajů Ahmad Tea


Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay

Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay

19. 1. | Adina Mandlová byla bezesporu jednou z největších hvězd první republiky. Patřila k nejlepším…

Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase?

Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase?

18. 1. | I když jsou slavné herečky a modelky neustále velmi vytížené, občas si ve svém nabitém programu…

Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma?

Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma?

18. 1. | 12 | Povolání knihovnice není chotím prezidentů vzdálené. Například jí byla i Laura Bushová, manželka…

Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet

Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet

16. 1. | 7 | Dokázala byste říct pět věcí o Ivaně Zemanové? Kromě toho, že má dceru Kateřinu a původně dělala…