Iva Kubelková oslňuje dekoltem, ale nesvléká se

| Autor: Korzo | Rubrika: Celebrity

Modelka, moderátorka, herečka, vicemiss České republiky z devadesátého šestého roku Iva Kubelková (30) je i vítězkou soutěže o nejkrásnější ňadra. Ráda proto nosí výrazné výstřihy. To ale neznamená, že by se byla ochotná svlékat před kamerou či fotoaparátem.


"Protože často moderuji společenské akce a zároveň chodím na různé večírky, musím být vhodně oblečená. Podle mého názoru elegantní šaty s větším výstřihem jsou na slavnostní příležitosti vhodné. O večerní modely se mi stará módní návrhářka Jaroslava Sedláčková, ale jinak nakupuji v dobrých buticích. Teď před jarem mě zase nákupy čekají, chci oživit šatník. Potřebuji si koupit novou bundu, nové boty, spíš sportovní oblečení na denní nošení," říká Iva, která nyní bydlí ve vile u Lovosic s otcem svého dítěte Ladislavem Doležalem (41). Po krátkých love story s hokejistou Jaromírem Jágrem a závodníkem Martinem Kolocem ho dlouho tajila.Linii držet nemusí
Iva Kubelková patří k ženám, které si postavu udržují bez velkých obětí a nemusejí stále myslet na to, jak shodit nějaké to kilo. O to raději se obléká.
"Pokud jde o letošní módní trendy, myslím si, že nejsou až tak vyhraněné," říká Iva Kubelková. "Je to hodně individuální, protože každá žena může nosit, co jí sluší a žádný diktát neexistuje. Totéž platí o líčení. Jen jdou letos zase do módy silné tekuté linky kolem očí a já se ráda líčím nevtíravě."
Přestože není pochyb o její krásné postavě, zůstává Iva velmi pevná v tom, že odvážné fotografie pro kalendáře a pánské časopisy ji nelákají.
"Nesvlékla bych za za žádné peníze, ale pokusy už tu byly," přiznává. "A ceny se pohybovaly hodně vysoko."Čeká ji nová láska
V televizním seriálu Velmi křehké vztahy hraje ženu lékaře, která s úspěchem přežila těžkou operaci. A zřejmě ji čeká nová láska.

"Jak sám název seriálu napovídá, je to o velmi křehkých vztazích. Nevím ještě, jak se přesně bude můj příběh dál vyvíjet, ale určitě v něm zase láska bude," říká kráska, která se ujala i jako herečka. "Seriál je pro mne novou zkušeností. Setkávám se s v něm se zajímavými lidmi a navíc mám radost, že na svou seriálovou hrdinku mám velmi příznivé reakce od televizních divaček. Ty mi dokonce i volají a píší. Samé hezké věci, naštěstí. Jinak také moderuji pořad Sama doma, ale to je o něčem opravdu jiném. Také pokračuji ve studiu sociální a masové komunikace na Univerzitě Jana Ámose Komenského, ale nejvíc času věnuji mojí malé Natálce. Mám tedy pořád co dělat."

Komentáře

Komentářů celkem: 8
Souhlasím, Iva je super a hezká žena, nemyslím si že je na boháče....přeju jí štěstí lotosovikvet 18. 3. 2008 | 16:58
to má někdo ale štěstí. lukeška 18. 3. 2008 | 15:53
Krásná baba Jana Nováková 18. 3. 2008 | 07:58
Iva je nádherná ženská Kokpa 17. 3. 2008 | 23:40
kus krásný ženský monak 17. 3. 2008 | 15:58

Další články z rubriky

Seriál Ulice: Matěj se bude loučit, Radek Mastný dostane facku

Seriál Ulice: Matěj se bude loučit, Radek Mastný dostane facku

Včera | V Ulici tento týden opět nebude o emotivní zážitky nouze. Matěj se chystá na smutné loučení, Hynek…

Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay

Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay

19. 1. | Adina Mandlová byla bezesporu jednou z největších hvězd první republiky. Patřila k nejlepším…

Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase?

Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase?

18. 1. | I když jsou slavné herečky a modelky neustále velmi vytížené, občas si ve svém nabitém programu…

Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma?

Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma?

18. 1. | 17 | Povolání knihovnice není chotím prezidentů vzdálené. Například jí byla i Laura Bushová, manželka…