Krásná a zasnoubená Gabriela Kratochvílová: Stále se učím a pracuji na sobě

| Autor: Zuzana Heralová | Rubrika: Celebrity

Moderátorka, modelka a vítězka České Miss 2013 Gabriela Kratochvílová prožívá krásné období, v němž nechybí důležité životní změny. Tou (zatím) poslední je její zasnoubení s přítelem Filipem, který je mužem jejího srdce už dva roky. S prstýnkem a šťastným úsměvem na tváři se před několika málo týdny vrátila z dovolené na Maledivách.

Tušila jste, co Váš přítel na dovolené chystá?

Přiznávám, že byly chvíle, kdy jsem si říkala, že by bylo krásné, kdyby mě přítel požádal o ruku. O svatbě jsme spolu totiž už mluvili. Ale že se to doopravdy stane, to jsem si nemyslela. O to krásnější to bylo.

Požádal Vás přítel o ruku tak, jak jste si vysnila?

Já si především vysnila samotné zasnoubení, a to se mi splnilo. Navíc se vší romantikou, překvapením, dojetím a tancem na pláži. Filip je úžasný chlap, nikdy bych nevěřila, že si mohou dva lidi tolik rozumět a mít tolik společného. S nikým jsem v životě nezažila to, co právě s ním. A je to tak trochu ironie, protože když jsem ho poznala, neviděla jsem na něm vlastně nic zvláštního.

Přemýšlíte nad tím, jaká vaše svatba bude?

Představu asi mám, ale musím toho ještě hodně naplánovat. Stále sbírám inspiraci a řekla bych, že jsem ještě na úplném začátku.

TV Noviny na Primě moderujete už čtvrt roku. Jak byste toto období zpětně zhodnotila?

Myslím si, že je za mnou velký kus práce. Stále se učím a pracuji na sobě, ale pomalu jsem si v jistých aspektech jistější a víc si věřím.

Míváte ještě trému?

Ano. Obecně bývám nervózní před vším důležitým, na čem mi záleží. Ať je to práce nebo třeba zkouška ve škole. To ke mně prostě patří. Před živým vysíláním je ale tréma asi větší. Musím si být jistá, jestli jsem si text dobře napsala, jestli rozumím všemu, co čtu. Zároveň jsme ve studiu dva a musíme spolu dobře fungovat. Ale po třetí čtvrté zprávě, kterou přečtu, to pak ze mě zpravidla opadá.

Jak na sobě pracujete?

Učím se stále. Mám velmi dobrou „učitelku“, která v oboru pracovala léta, a tak mě učí zpravodajství jako takovému, nejen mému projevu. Kvůli časovému vytížení musím ale pracovat také sama doma, ať už na svém hlase, řeči těla, výslovnosti, psaní zpráv. Je toho nemálo.

Co je pro Vás teď nejdůležitější?

Na prvním místě je pro mě vždy rodina, do které samozřejmě patří i můj snoubenec, a přátelé. Důležité jsou pro mě ale samozřejmě také jistoty, kam naopak zapadá má škola a práce. Nezapomínám ale ani na své sny, ty jsou nedílnou součástí toho všeho.

Na co se nejvíc těšíte?

Momentálně si užívám podzim, těším se na první mráz a na Vánoce, ty opravdu miluji. Ale obecně se raduji z maličkostí. Těším se na ranní kávu, posezení s přáteli, popcorn v kině, týdenní nákup potravin, plánování svatby, až budu mít za sebou státní závěrečné zkoušky… člověk se hlavně musí stále na něco těšit.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Jiří Menzel: V bytě měl speciální vchod pro milenky, ženit se nechtěl

Jiří Menzel: V bytě měl speciální vchod pro milenky, ženit se nechtěl

Včera | Veřejnost nečekaně zastihla nemilá zpráva, že režisér oscarového filmu Ostře sledované vlaky Jiří…

Seriál Ulice: Rvačka v Coolně, loupežné přepadení a pěkná lekce

Seriál Ulice: Rvačka v Coolně, loupežné přepadení a pěkná lekce

20. 11. | V Ulici se tentokrát budou odehrávat drsná dramata. V Coolně dojde ke rvačce a obyvatelé Ulice…

Nákupy s Maminkou přišly do Hamleys podpořit také slavné maminky se svými dětmi

Nákupy s Maminkou přišly do Hamleys podpořit také slavné maminky se svými…

19. 11. | Čtyři dny výhodných nákupů si mohly užívat čtenářky časopisu Maminka minulý týden v rámci akce…

Antonie Hegerlíková: Chtěla být v klášteře, nakonec se podruhé vdala v 70

Antonie Hegerlíková: Chtěla být v klášteře, nakonec se podruhé vdala v 70

17. 11. | Seriál F. L. Věk ze sedmdesátých let minulého století zná asi každý. Maminku F. L. Věka si zahrála…