MFF KV: Plodková, Issová i Schneiderová ovládly červený koberec

| Autor: Marta Pušová | Rubrika: Celebrity

Karlovarský filmový festival čím dál víc v očích veřejnosti přestává být přehlídkou zajímavých filmů, ale stává se spíš každoročním několikadenním mejdanem. A také příležitostí pro celebrity předvést to nejlepší ze svého šatníku. I na letošním 51. Ročníku festivalu bylo na co koukat.

Jana Plodková

Ultra štíhlá herečka Jana Plodková ve svých modelech málokdy sáhne vedle. Módu má v malíčku a její outfity jsou čím dál lepší. Také proto se mezi nejlépe oblečené hvězdy MFFKV dostala hned dvakrát. Poprvé v dlouhé duhové sukni ze samých flitrů se zvýšeným pasem, ke které netradičně zvolila obyčejnou černou košili a černé psaníčko. Výsledek byl ale perfektní. Jana zazářila i na Moët party, kam si oblékla tmavou jemně lesklou róbu doplněnou stříbrným psaníčkem. Ačkoliv byly dlouhé šaty upnuté až ke krku, motýlí rukávy neodhalovaly ramena a dlouhá sukně nedisponovala rozparkem, ve spojení se zajímavým účesem působila herečka skutečně sexy.

Monika Koblížková

Přítelkyně moderátora Leoše Mareše pracuje jako módní redaktorka, takže se očekává, že bude mít módu v malíčku. A to skutečně má, jak přesvědčila svými šaty v průběhu Karlovarského festivalu. Nás nejvíc zaujal letní model, který zvolila na odpolední procházku po promenádě. Nebesky modré dlouhé šaty se skládanou sukní odhalovaly nahá záda a skvěle ladily k Moničiným tmavým vlasům.

Klára Issová

Okatá herečka si na červený koberec oblékla model čím dál víc známější české návrhářky Zuzany Kubíčkové. Něžné šaty tělové barvy ozdobené barevnými kvítky Issové skvěle sedly, stejně jako perfektně zvolené doplňky. Tyrkysové psaníčko i tělové střevíčky k šatům perfektně padly.

Nikol Švantnerová

Bývalá Miss na červeném koberci doslova zářila ve všech modelech. Nejvíc zaujala v bílé róbě s průstřihy, kterou oblékla na Moët party, jak ale vyšlo později najevo, šlo o kopii šatů známého světového návrháře Brandona Maxwella. Na půvabu to misce, která nechala model vyniknout tím, že nezvolila žádné šperky a vlasy hladce sčesala z obličeje, ani trochu neubralo.

Jenovéfa Boková

Ani stoupající hvězdička Jenovéfa Boková se na červeném koberci nenechala zahanbit. Herečka zvolila jednoduché béžové šaty ze splývavého materiálu, jejichž jedinou ozdobou byla kožená spona v pase. Stejná spona pak zdobila i psaníčko, které si herečka vzala k šatům jako doplněk.

Jitka Schneiderová

Že v jednoduchosti je krása, o tom ví své herečka známá z kultovního snímku Samotáři. Zatímco přes den se Jitka po Karlových Varech proháněla po boku svého přítele v trendy roztrhaných džínách a módním bomberu, po večerech oslňovala krásnými modely. Jednoduchými hladkými černými šaty s volným výstřihem rozhodně nemohla nic zkazit, a spolu se slušivým účesem a malým psaníčkem zapadla mezi nejlépe oblečené ženy Karlovarského filmového festivalu.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Anny Ondráková: Měla obdiv Hitlera, miloval ji boxer a točila s Hitchcockem

Anny Ondráková: Měla obdiv Hitlera, miloval ji boxer a točila s Hitchcockem

19. 5. | Ve třicátých letech patřila Anny Ondráková k našim nejslavnějším herečkám, jejichž sláva…

Slavné herecké dvojice, které nás baví

Slavné herecké dvojice, které nás baví

17. 5. | Jednoho bez druhého si na filmovém plátně téměř nedovedete představit. Jsou to herci, kteří jsou…

Slavné matky a jejich dcery, které jsou jak přes kopírák

Slavné matky a jejich dcery, které jsou jak přes kopírák

10. 5. | Dostat do vínku slavné jméno po svých rodičích a navíc krásné rysy i postavu po své matce se jen…

Růžena Šlemrová: Herečka, kterou proslavily zlé tchyně

Růžena Šlemrová: Herečka, kterou proslavily zlé tchyně

9. 5. | Pokud si vybavíte filmy, ve kterých hrála, pak nenajdete ani jeden, ve kterém by představovala…