Miss Praha 2006 Open se stala dívka z Pardubic

| Autor: redakce | Rubrika: Celebrity

Finále se zúčastnila pouze jedna Pražanka. Nejkrásnější dívkou Prahy je třiadvacetiletá Monika Horáková, studentka z Pardubic. Líbila se nejenom odborné porotě, ale i publiku a odnesla si mimo korunky Miss Praha 2006 Open i titul Miss sympatie.

Soutěž Miss Praha Open je celorepubliková soutěž krásy pro dívky nad 16 let, které chtějí zúročit své půvaby a osobnost na poli módy. Letos se konal již 7. ročník. „Letošní ročník proběhl ve spolupráci s hlavním městem Praha a vítězka obdržela mimo jiné pohár jako dar od městského zastupitelstva,“ říká prezident soutěže Ing. Jindřich Karpíšek.

„Soutěž je otevřená pro dívky z celých Čech. Proto i Miss Brno může být třeba dívka z Prahy. Je zajímavé, že pražské dívky se do takovýchto soutěží příliš nehlásí,“ dodává manažerka soutěže Olga Sojková.

Představení všech krásných finalistek proběhlo formou módní přehlídky v nákupní galerii Palác Flóra v rámci závěrečného soustředění před finálovým večerem. Dívky předvedly oblečení značek Miss Trendy, Mexx, Billabong, Boutique RG 512, Morellato a Litex. Všechny uvedené značky mají v Paláci Flóra své obchody a některé z přihlížejících dam načerpaly inspiraci a po skončení produkce spěchaly vyzkoušet si předváděné modely na vlastní kůži.


Vlastní finálový večer 11. listopadu ve Smetanově síni Obecního domu moderoval Petr Zajíček z TV Prima a Lenka Přibylová, Miss Praha z roku 2000. Do poroty zasedly kromě prezidenta soutěže Ing. Jindřicha Karpíška, vícemistra v Rally ČR Karla Trněného a JUDr. Tomáše Vavřince, automobilového závodníka a zastupitele hlavního města Prahy, téměř všechny královny krásy z předchozích ročníků. Z řad populárních osobností porotu doplnil zpěvák Vašo Patejdl, Michal David, Sámer Issa a Ilona Czáková. Všichni přispěli k tomu, že zábava byla v plném proudu a soutěžící měly prostor si mezi jednotlivými disciplínami vydechnout a nabrat nové síly.Dívky soutěžily ve čtyřech klasických disciplínách: rozhovoru s moderátory, módní přehlídce oblečení z dílny Ivany Novotné – Jedličky a Luďka Hanáka, volné disciplíně a promenádě v plavkách. Ta, jako ostatně obvykle, zvedla přítomné pány ze sedadel a mírně letargické fotografy vyburcovala k akci.


Největší úspěch u publika sklidila disciplína, při které měly finalistky prokázat svůj důvtip a pohotovou reakci. Moderátoři soutěže vždy přednesli jeden z Murphyho zákonů a děvčata měla co nejvýstižněji vyjádřit svůj postřeh a reakci na konkrétní pravdu. Jana Racká odpovědí na zákon: Osoba, která toho nejméně ví, toho má nejvíc co říci, diváky rozesmála. „Ten zákon bezesporu platí a dokazuje to naše politická scéna,“ řekla do pléna bez sebemenších skrupulí.
Titul Miss Praha 2006 získala třiadvacetiletá Monika Horáková, která žije na východě Čech a studuje Univerzitu Pardubice, obor regionalistika a informatika ve veřejné zprávě. Jejím největším koníčkem je sport a cestování. Porotu a také diváky v sále si získala nejen krásnou tváří a dokonalou postavou, ale především svým příjemným přirozeným projevem. I proto si odnesla také titul Miss sympatie. Sama o sobě tvrdí, že se ráda dívá lidem zpříma do očí. „Oční kontakt mám ráda a vyhledávám ho, pohled vám hodně věcí o člověku prozradí,“ usmívá se příjemná Miss.


První vícemiss byla korunována devatenáctiletá Zuzana Jandová z Karviné, korunka druhé vícemiss patří také devatenáctileté Karolíně Havránkové z Brna. Rozhodování poroty nebylo vůbec jednoduché a z plánovaných patnácti minut se protáhlo na více než půlhodinu. „Málem došlo k mackovsko-rathovské potyčce,“ vtipkoval Vašo Patejdl. „Doslova dohadování bylo velmi složité, ženská a mužská část poroty nemohla dlouho najít společnou řeč,“ komentoval situaci v zákulisí pražský zastupitel Tomáš Vavřinec.

Celý finálový večer byl příjemným vyvrcholením proběhlé soutěže a nezbývá než popřát vítězkám mnoho úspěchů na předváděcích molech a především v osobním životě.

zdroj: Ogilvy PR

Komentáře

Komentářů celkem: 1
Sámer byl dobrej nejlepší z vystupujících !! LoOg_ 21. 6. 2007 | 09:20

Další články z rubriky

Nataša Gollová: Neštastné lásky, alkohol a smrt v domově důchodců

Nataša Gollová: Neštastné lásky, alkohol a smrt v domově důchodců

Včera | Byla krásná, slavná a muži po ní toužili. Přesto nikdy nenašla takovou lásku, jakou hledala.…

Nicole Kidman slaví 50! Tady jsou triky, díky kterým vypadá na třicet

Nicole Kidman slaví 50! Tady jsou triky, díky kterým vypadá na třicet

22. 6. | Život není spravedlivý! Když Nicole Kidman stála frontu na mládí, dostala dvakrát přidáno. Nechce…

Oblíbené destinace slavných: Kde relaxují Pitt, Cruise nebo Mareš?

Oblíbené destinace slavných: Kde relaxují Pitt, Cruise nebo Mareš?

21. 6. | Období dovolených se nezadržitelně blíží a vy pořád nevíte, kam vyrazit? Zkuste se inspirovat u…

Krása je nesmrtelná: Modelky Z Playboye se po 30 letech znovu fotily

Krása je nesmrtelná: Modelky Z Playboye se po 30 letech znovu fotily

17. 6. | O tom, že ženy mohou skutečně zrát do krásy, už není pochyb. Několik krásek, které před třiceti…