Nejstylovější hvězdné maminky. Nechte se inspirovat!

| Autor: Mariya Patrovská | Rubrika: Celebrity

Jsou slavné, ale přitom se snaží vést i normální rodinný život. Po narození dětí rozkvetly ještě víc a jsou skvělým příkladem toho, že styl není jen pro mladé a svobodné.

Victoria Beckham

Zpěvačka, podnikatelka, modelka, ale především maminka. Je až neuvěřitelné, že má Victoria čtyři děti. Ze tří kluků měla určitě velkou radost, tím největším dárkem se pro ni ale stala dcerka Harper, která se narodila v roce 2011. Je obdivuhodné, jak skvěle vypadá Victoria za každých okolností. Její styl se během let radikálně změnil k lepšímu a teď má konečně dceru, které může své módní poznatky předávat.

Rachel Zoe

Toto jméno možná zas tak často neslýcháte, ale v módním průmyslu je velmi dobře známo. Rachel je jednou z nejslavnějších stylistek. Její starší syn Skyler je už skoro jak maminka fashion ikonou a před objektivem všudy přítomných fotografů se cítí jako ryba ve vodě. Mladší syn Kaius nejspíš na tom bude za pár let stejně. Vždy, když celá rodinka vyráží ven, dokonale se sladí.

Gwen Stefani

Kdo by to byl v devadesátých letech řekl, že se z této divoké zpěvačky stane příkladná máma i manželka. I přes to, že má tři syny, nikdy nezapomíná na sebe. Podpatky, červená rtěnka a perfektní účes – na ty Gwen nezapomíná, ani když jde s dětmi na hřiště. Na pískovišti je skvělou inspirací pro všechny maminky! Kromě toho i kluci patří mezi nejlépe oblečené slavné děti.

Beyoncé

Nezastavitelná, tak by se dala popsat zpěvačka, která právě teď čeká druhé dítě. Před dvěma lety se jí narodila dcerka Blue Ivy a už od prvního okamžiku se všechny noviny na světě chtěly „poprat“ o první fotku Beyoncé s malou. Ani Blue Ivy, ani drobek, kterého čeká teď, zpěvačce nedokázaly ubrat na kráse. Stále intenzivně vystupuje a každý večer září na pódiu, kde se čas od času objeví i její dcera.

Kim Kardashian

Jedna z nejpopulárnějších celebrit dneška má jednoroční dceru se zpěvákem Kanye West. Protože se Kim snaží angažovat v módě, bylo jasné, že i z dcerky North se záhy stane módní hvězda. Dokonce se už se svými rodiči objevuje i v první řadě na přehlídkách. Posledně, na představení nové kolekce značky Givenchy, způsobila róba North dost velký poprask. To, že si Kim na sebe vzala průhledný krajkový overal by bylo zcela v pořádku, dost nevhodně ale působily šaty maličké, které byly také napůl průhledné a krajkové. Na jednoroční dítě, je to moc!

Kate Moss

Slavná modelka sice má dodnes nespočet zakázek a je neustále v pracovním kolotoči, mezitím ale stačila i porodit dceru. Lila Grace se narodila v roce 2002 a je to celá máma. Jestli si také zvolí dráhu modelky, se neví, ale styl po ní zdědila určitě - ležérní, bohémský s lehkým rockovým nádechem. Pozorovat tuto dvojici na ulici je opravdový zážitek.

Katie Holmes

Herečka je maminkou dcery Suri, kterou má s Tomem Crusiem. I když spolu herci tvořili pár snů, v roce 2012 se rozvedli a Suri zůstala s mámou. Je také často řazená do seznamu nejstylovějších slavných dětí. Po rozvodu Katie dost změnila svůj způsob života i styl a dnes je to klasická newyorská úspěšná žena, která je často viděná v ulicích, jak Suri vede na jeden z mnoha kroužků.

Nicole Richie

TV star a dcera slavného zpěváka se nemohla dlouho najít a dnes si bez své rodiny nedokáže představit život. Je šťastně vdaná a má dvě děti. Stále velmi ráda experimentuje s módou a nikdy nevíte, s jakou barvou na vlasy se objeví. Dceři Harlow a synu Sparrow to pokaždé taky velmi sluší a moc rádi se s mámou předvádí na červeném koberci.

Miranda Kerr

Modelka je pro mnohé opravdovou ikonou a tento titul neztratila ani v období těhotenství, kdy předváděla jeden krásnější model, než druhý. Po narození syna Flynna v roce 2011 nepřestává všechny překvapovat jeho oblečky a je to snad ten nejroztomilejší malý stylář.

Nicole Kidman

Ještě jedna bývalá žena Toma Cruise a hlavně nádherná žena. Má celkem čtyři děti, dvě adoptovala s Cruisem a další dvě dcery má se svým manželem, country zpěvákem, Keithem Urbanem. Nicole je vždy ve formě a snaží se svůj elegantní styl vštěpit i svým mladším dcerám.

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Další články z rubriky

Česko-Slovenský ples: Verešová a Leová zářily, Csáková šlápla vedle

Česko-Slovenský ples: Verešová a Leová zářily, Csáková šlápla vedle

20. 2. | 2 | O víkendu se v pražském Obecním domě konal Česko-Slovenský ples a známé české i slovenské tváře…

Zpěvák Tomáš Klus: Nic v sobě netutlejte, jinak vás to roztrhá

Zpěvák Tomáš Klus: Nic v sobě netutlejte, jinak vás to roztrhá

17. 2. | Tomáš Klus je úspěšný po všech stránkách. Má rodinu, umí být šťastný a daří se mu i v hudbě. Brzy…

Stárnou před očima! Takhle vypadají slavné sestry Olsenovy v pouhých 30 letech

Stárnou před očima! Takhle vypadají slavné sestry Olsenovy v pouhých 30 letech

14. 2. | 2 | Stárnout, vlastně tedy zrát, by se mělo s grácií. Když někdo dbá na to, aby neměl na těle ani gram…

Retro skandál: Baarová málem rozvrátila Burianovi manželství

Retro skandál: Baarová málem rozvrátila Burianovi manželství

5. 2. | Vlasta Burian byl snad nejbohatším umělcem své doby. Sice bavil lidi, ale sám měl nakonec smutný…