NEJVĚTŠÍ PROUTNÍCI HOLLYWOODU

| Autor: Irena Forejtová | Rubrika: Celebrity

Před pár dny spadla brada všem ženám, které obdivovaly Charlie Sheena, jenž platil za největšího hollywoodského záletníka. Ale spadla klec, neúnavný Casanova přiznal, že je HIV pozitivní. A není divu, vždyť jeho postelí prý poznalo pět tisíc žen. Chcete vědět, kdo ještě zapadá do škatulky chronických záletníků?

Jack Nicholson šel i s holkou z ulice

Kolik zářezů má na pažbě stárnoucí seladon Jack Nicholson se neví, ale určitě si v milostných eskapádách stojí na nejvyšší příčce. Mezi ženy, které ulehly do jeho postele, patří například modelky Kate Moss nebo Naomi Cambel. Jack je prý velmi vášnivý a nápaditý, ale bohužel také velmi nestálý milenec. Nejvíce o jeho záletech ví Anjelica Huston, s níž Jack žil téměř sedmnáct let. Prý se vyspal s každou, která mu přišla do cesty. “Nebylo mu zatěžko přijmout „pozvání“ od pouličních puberťaček, které se před ním v Cannes předváděly v bikinách. Vybral si a šel s nimi hned nebo až večer“, vypráví Anjelica.

Jenže nic netrvá věčně a sedmasedmdesát křížků na hřbetě mízu J. Nicholsona pořádně vyčerpalo. Ze svých románků si vždy dělal jen legraci, a to i přesto, že ze tří jeho milostných vztahů narodily čtyři děti. Jack byl jen jednou ženatý, ale bere to jako životní omyl, který už nikdy nechce zopakovat. A tak navzdory jeho avantýrám zůstává ve stáří sám.

Antonio Banderas si vybírá stejný typ žen

Charizmatický krasavec Antonio Banderas je mašina na flirtování. V prvním manželství se jeho nevěry provalily až po třech letech. To věčně žárlivá Melanie Griffith, s níž vstoupil do manželského chomoutu podruhé, už takové štěstí neměla. Krátce po svatbě na něj totiž prasklo, že ji podváděl nejméně s dvanácti ženami a že jí byl nevěrný na jejich výročí.

Pravda je však asi ještě mnohem horší. Jednu Brazilku, jež se ohlásila renomovanému magazínu National Enquirer, prý sváděl přímo ve svém domě, kde pořádal speciální erotickou party. Letos v lednu pohár trpělivosti přetekl a dvojice Banderas – Griffith už je minulostí, manželství bylo po dlouhých tahanicích rozvedeno. Černovlasý Španěl ale netruchlí a ukazuje se na veřejnosti s novou láskou, nizozemskou investiční poradkyní Nicole Kempelovou, která je stejně blonďatá jako Melanie. Zda jí zůstane věrný, zůstává otázkou.

Hugh Grant si neumí dát pozor

Letos mu bylo pětapadesát a většinu svého života byl bezdětný. Když chodil s nádhernou modelkou Elizabeth Hurley, nic mu nezabránilo, aby si na veřejném parkovišti užíval s levnou prostitutkou. Měl smůlu, protože ho při tom nachytali paparazzi, a fotografie přistiženého Granta obletěly celý svět. Titulky typu: „Nemáš na lepší?“ jej provázely ještě rok po aférce. Liz mu tento úlet sice prominula a vydržela s Hugem ještě pět let, ale pak byl konec. Po padesátce to Hugh pořádně rozjel - stihl zplodit už tři potomky a o dalším se už veřejně šušká. Jeho přítelkyně, švédská producentka a bývalá tenistka Anna Eberstein, je totiž těhotná.

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Nevěrnice v showbyznysu: Slavné ženy a jejich aférky

Nevěrnice v showbyznysu: Slavné ženy a jejich aférky

Včera | Nevěra mužů je celkem běžná věc a píše se o ní neustále. I ženy jsou ale schopné aférek, a pokud…

Nataša Gollová: Neštastné lásky, alkohol a smrt v domově důchodců

Nataša Gollová: Neštastné lásky, alkohol a smrt v domově důchodců

23. 6. | Byla krásná, slavná a muži po ní toužili. Přesto nikdy nenašla takovou lásku, jakou hledala.…

Nicole Kidman slaví 50! Tady jsou triky, díky kterým vypadá na třicet

Nicole Kidman slaví 50! Tady jsou triky, díky kterým vypadá na třicet

22. 6. | Život není spravedlivý! Když Nicole Kidman stála frontu na mládí, dostala dvakrát přidáno. Nechce…

Oblíbené destinace slavných: Kde relaxují Pitt, Cruise nebo Mareš?

Oblíbené destinace slavných: Kde relaxují Pitt, Cruise nebo Mareš?

21. 6. | Období dovolených se nezadržitelně blíží a vy pořád nevíte, kam vyrazit? Zkuste se inspirovat u…