Renata Langmannová: Brzy se vdám za výjimečného muže

| Autor: Zuzana Heralová | Rubrika: Celebrity

Vítězství v soutěži krásy Česká Miss v roce 2006 vyneslo Renatu Langmannovou (28) mezi špičky našeho modelingu. Úspěchy má nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Jak žije Renata mimo přehlídková mola a blesky fotoaparátů a jaké jsou její plány do budoucna? Vyzpovídali jsme ji na jedné společenské akci spojené s vařením.

Považujete se za dobrou kuchařku?

Přiznám se, že zatím moc ne. Asi bych hladem neumřela, ale rozhodně vaření nepatří k mým koníčkům. Mám ale výhodu, protože můj přítel vaří naprosto výborně a zároveň ho to i baví. Snažím se nějaké dovednost odkoukat od něj a myslím, že určitý progres je znát. Zlepšuji se.

Říká se, že láska prochází žaludkem, snažíte se občas svému příteli uvařit?

Když mu chci udělat opravdu radost, tak něco uvařím. Je pro nás vzácnější jíst doma než v restauraci, protože oba hodně pracujeme a často jsme na cestách.

Kterou kuchyni máte nejradši?

Mám ráda snad všechny. Ale k mým nejoblíbenějším patří určitě pravá italská a japonská.

Letos jste oznámila, že se budete příští rok vdávat, stále to platí?

Ano, už máme termín i místo. Můžu však jen prozradit, že to bude v létě příštího roku na Jižní Moravě. Zasnoubená jsem už ale docela dlouho. Přítel mě požádal o ruku opravdu dojemně a romanticky. Bylo to v první den, který jsme společně strávili v našem novém bytě. Ten jsme budovali a plánovali několik let.

Prozradíte něco o Vašem příteli?

Je to výjimečný muž mnoha znalostí a dovedností. Pracuje jako obchodní ředitel pojišťovny a k tomu je výborný sportovní moderátor a komentátor. Má vlastní pořad na Nova Sport a moderuje ročně desítky bojových turnajů u nás i na Slovensku.

Plánujete záhy po svatbě také založení rodiny?

Zatím ne. Teď se soustředíme na tu svatbu a pak se uvidí. Já pořád hodně pracuji, cestuji a ještě se úplně na děti necítím.

Patříte mezi naše nejúspěšnější modelky, jaké kampaně máte před sebou v nejbližší době?

Teď mě čeká natáčení videoklipu v Egyptě s muzikálovým zpěvákem Mariánem Vojtkem. Bude to zajímavá zkušenost a taky se těším na krásné počasí a moře. Módní přehlídky už chodím jen výjimečně. Mojí hlavní prací je focení, což je finančně daleko zajímavější. Pracuji především v zahraničí, hlavně v Itálii a v Německu. Mám ráda německou důslednost a profesionalitu.

Pro Vaši profesi je nejdůležitější vzhled. Jak o sebe pečujete?

Nedopřávám si nic speciálního a nemám ani žádný tajný recept. Snažím se o sebe starat průběžně a pravidelně. Je to spíš o denních maličkostech než o nějakých velkých procedurách. Základ je dobře jíst, hodně pít a pravidelně spát, snažím se také hodně sportovat a občas si zajdu do sauny.

Co je pro Vás největší relax?

Chodím na jogu a pilates a to je pro mě velký relax. Ale když potřebuju úplně vypnout, tak ideálně doma na gauči u dobrého filmu.

Přemýšlela jste nad tím, co budete dělat, až skončíte s modelingem?

Přemýšlím nad tím dost často, ale už nyní mám určité aktivity, které jsou mimo modelingovou branži. S přítelem máme české zastoupení cestovní agentury Thailand Exlcusive Travel, která se zabývá nadstandardními zájezdy do Thajska. Do toho se věnuji projektu Teribear Nadace Terezy Maxové a snažím jeho propagací získat co nejvíce peněz na podporu pěstounských rodin.

Co třeba moderování, jemuž se věnuje několik Vašich kolegyň?

To je hezká práce, ale já se nikam netlačím ani neženu. Není to úplně jednoduchý obor a chce to velkou dávku talentu, improvizace a určitého charisma. Člověk se nestane dobrým moderátorem ze dne na den.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Nevěrnice v showbyznysu: Slavné ženy a jejich aférky

Nevěrnice v showbyznysu: Slavné ženy a jejich aférky

Včera | Nevěra mužů je celkem běžná věc a píše se o ní neustále. I ženy jsou ale schopné aférek, a pokud…

Nataša Gollová: Neštastné lásky, alkohol a smrt v domově důchodců

Nataša Gollová: Neštastné lásky, alkohol a smrt v domově důchodců

23. 6. | Byla krásná, slavná a muži po ní toužili. Přesto nikdy nenašla takovou lásku, jakou hledala.…

Nicole Kidman slaví 50! Tady jsou triky, díky kterým vypadá na třicet

Nicole Kidman slaví 50! Tady jsou triky, díky kterým vypadá na třicet

22. 6. | Život není spravedlivý! Když Nicole Kidman stála frontu na mládí, dostala dvakrát přidáno. Nechce…

Oblíbené destinace slavných: Kde relaxují Pitt, Cruise nebo Mareš?

Oblíbené destinace slavných: Kde relaxují Pitt, Cruise nebo Mareš?

21. 6. | Období dovolených se nezadržitelně blíží a vy pořád nevíte, kam vyrazit? Zkuste se inspirovat u…