Setkání exmilenců. Proč Aneta Vignerová svlékla Davida Krause před desítkou jezevčíků?

| Autor: BN | Rubrika: Celebrity

Otevření nového obchodu italské značky, která nabízí elegantní a neformální oblečení, si nenechala ujít spousta známých českých tváří. Na večírku se to ale nakonec nehemžilo jen hvězdami, ale i desítkou jezevčíků. Nejde vám na rozum, co na takové akci dělali? Tak čtětě dál...

Vysvětlení je jednoduché. Název a znak této módní značky pochází z legendárního příběhu vévody z Harmontu a jeho věrného jezevčíka Blaina. Ten vévodu doprovázel na cestách kolem světa. Tato značka má proto ve znaku jezevčíka. A organizátory napadlo, že by tuto slavnostní akci mohli oživit právě tímto psím plemenem. Dvě desítky živých a několik desítek plyšových jezevčíků se staly parťáky všech VIP v průběhu celého večera.

A kdo tedy z VIP osobností přišel? Libor Bouček, Markéta Hrubešová, Ivana Chýlková, Andrea Kerestéšová, Václav Klaus, Milan Knížák, David Kraus, Martin Kraus, Iva Kubelková, Renata Langmannová, MUDr. Jan Měšťák, Viola Ottová, stylista Jan Pokorný, Agáta Prachařová a Aneta Vignerová.

A právě poslední jmenovaná kráska, Aneta Vignerová se zde po delší době potkala se svým bývalým přítelem Davidem Krausem. A hned ho svlékla ze šatů! Vybrala totiž z nové kolekce outfit a oblékla Davida podle svého gusta.

„Aneta má bezvadnej vkus to vím už dávno, klidně by se mohla živit jako stylistka, tak jsem se nebál, svěřit se jí do rukou,“ komentoval Anetin výběr David. „Líbí se mně ležérní móda a určitě nová značka s jezevčíkem a navíc mám rád psy,“ vtipkoval. Všichni přítomní si mohli vyzkoušet, co na stojanech a v regálech objevili. K ruce jim byl se svými bohatými zkušenostmi stylista Honza Pokorný. „Harmont & Blaine je inovativní a ležérní, vždy zaměřený na kvalitu a detaily, a to se mi líbí. Z tak krásného oblečení si vybere snad každý. Navíc všichni přítomní hosté mají skvělý vkus, takže jsem spíš poradil s výběrem barev a více méně jsem se mohl jen kochat,“ řekl stylista Honza.

„Samozřejmě mně na oblečení záleží. Jsem i reprezentantem kliniky a nemocnice. Pohybuji se hodně ve společnosti a vím, že jsem pod kontrolou okolí. Především se ale musím dobře cítit já,“ zhodnotil svůj postoj k oblékání plastický chirurg MUDr. Jan Měšťák.

Přítomných hostů jsme se také zaptali, co je v novém obchodě s italskou módou nejvíce zaujalo.

Renata Langmannová: „Móda mě samozřejmě zajímá, je to můj každodenní chléb. Takže když je v Praze něco nového, jsem ráda, že u toho mohu být,“ řekla spokojeně krásná modelka.

Martin Kraus: „Tohle mně neměli dělat, boty, ponožky, kalhoty, košile, svetry, kabáty, čepice, rukavice nevím co dřív a ještě popíjím šampíčko. To je paráda!“

Iva Kubelková: „Baví mě především materiály. Kvalita oblečení je pro mě velmi důležitá. Kouzlo je v materiálech. Z kvality oblečení jsem nadšená a tak si ráda některé kousky zařadím do svého šatníku.“

Libor Bouček: „Když mi něco padne do oka, koupím si to klidně ve více barvách. Nakupuji nerad, ale musím uznat, že tady se mi líbí. Přirovnal bych to k luxusní restauraci, kde se nejen dobře najíte, ale zároveň se i skvěle cítíte.“

„Nechala jsem se od Honzy obléknout od hlavy až k patě. Vybral mi krásný elegantní a přesto ležérní outfit a doporučil mi, abych si jako doplněk pořídila jezevčíka! Ten by to prý celé skvěle podtrhnul. No… budu o tom uvažovat,“ smála se Viola Ottová.

Markéta Hrubešová: „Vyslyšela jsem štěkání jezevčíků a navíc sáhněte si na ten materiál a pochopíte, že bez nákupu neodejdu.“

Velkým překvapením na takové akci, byla i přítomnost bývalého prezidenta České republiky Václava Klause. Ten měl společně s prezidentem módní značky panem Domenicem Mennitinim za úkol oficiální otevření prodejny a čestné rozkrojení jezevčího dortu.

V obchodě najdete nejen spoustu oblečení, ale také provizorní galerii, kde své obrazy vystavuje prof. Milan Knížák.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Nevěrnice v showbyznysu: Slavné ženy a jejich aférky

Nevěrnice v showbyznysu: Slavné ženy a jejich aférky

Dnes | Nevěra mužů je celkem běžná věc a píše se o ní neustále. I ženy jsou ale schopné aférek, a pokud…

Nataša Gollová: Neštastné lásky, alkohol a smrt v domově důchodců

Nataša Gollová: Neštastné lásky, alkohol a smrt v domově důchodců

23. 6. | Byla krásná, slavná a muži po ní toužili. Přesto nikdy nenašla takovou lásku, jakou hledala.…

Nicole Kidman slaví 50! Tady jsou triky, díky kterým vypadá na třicet

Nicole Kidman slaví 50! Tady jsou triky, díky kterým vypadá na třicet

22. 6. | Život není spravedlivý! Když Nicole Kidman stála frontu na mládí, dostala dvakrát přidáno. Nechce…

Oblíbené destinace slavných: Kde relaxují Pitt, Cruise nebo Mareš?

Oblíbené destinace slavných: Kde relaxují Pitt, Cruise nebo Mareš?

21. 6. | Období dovolených se nezadržitelně blíží a vy pořád nevíte, kam vyrazit? Zkuste se inspirovat u…