Setkání exmilenců. Proč Aneta Vignerová svlékla Davida Krause před desítkou jezevčíků?

| Autor: BN | Rubrika: Celebrity

Otevření nového obchodu italské značky, která nabízí elegantní a neformální oblečení, si nenechala ujít spousta známých českých tváří. Na večírku se to ale nakonec nehemžilo jen hvězdami, ale i desítkou jezevčíků. Nejde vám na rozum, co na takové akci dělali? Tak čtětě dál...

Vysvětlení je jednoduché. Název a znak této módní značky pochází z legendárního příběhu vévody z Harmontu a jeho věrného jezevčíka Blaina. Ten vévodu doprovázel na cestách kolem světa. Tato značka má proto ve znaku jezevčíka. A organizátory napadlo, že by tuto slavnostní akci mohli oživit právě tímto psím plemenem. Dvě desítky živých a několik desítek plyšových jezevčíků se staly parťáky všech VIP v průběhu celého večera.

A kdo tedy z VIP osobností přišel? Libor Bouček, Markéta Hrubešová, Ivana Chýlková, Andrea Kerestéšová, Václav Klaus, Milan Knížák, David Kraus, Martin Kraus, Iva Kubelková, Renata Langmannová, MUDr. Jan Měšťák, Viola Ottová, stylista Jan Pokorný, Agáta Prachařová a Aneta Vignerová.

A právě poslední jmenovaná kráska, Aneta Vignerová se zde po delší době potkala se svým bývalým přítelem Davidem Krausem. A hned ho svlékla ze šatů! Vybrala totiž z nové kolekce outfit a oblékla Davida podle svého gusta.

„Aneta má bezvadnej vkus to vím už dávno, klidně by se mohla živit jako stylistka, tak jsem se nebál, svěřit se jí do rukou,“ komentoval Anetin výběr David. „Líbí se mně ležérní móda a určitě nová značka s jezevčíkem a navíc mám rád psy,“ vtipkoval. Všichni přítomní si mohli vyzkoušet, co na stojanech a v regálech objevili. K ruce jim byl se svými bohatými zkušenostmi stylista Honza Pokorný. „Harmont & Blaine je inovativní a ležérní, vždy zaměřený na kvalitu a detaily, a to se mi líbí. Z tak krásného oblečení si vybere snad každý. Navíc všichni přítomní hosté mají skvělý vkus, takže jsem spíš poradil s výběrem barev a více méně jsem se mohl jen kochat,“ řekl stylista Honza.

„Samozřejmě mně na oblečení záleží. Jsem i reprezentantem kliniky a nemocnice. Pohybuji se hodně ve společnosti a vím, že jsem pod kontrolou okolí. Především se ale musím dobře cítit já,“ zhodnotil svůj postoj k oblékání plastický chirurg MUDr. Jan Měšťák.

Přítomných hostů jsme se také zaptali, co je v novém obchodě s italskou módou nejvíce zaujalo.

Renata Langmannová: „Móda mě samozřejmě zajímá, je to můj každodenní chléb. Takže když je v Praze něco nového, jsem ráda, že u toho mohu být,“ řekla spokojeně krásná modelka.

Martin Kraus: „Tohle mně neměli dělat, boty, ponožky, kalhoty, košile, svetry, kabáty, čepice, rukavice nevím co dřív a ještě popíjím šampíčko. To je paráda!“

Iva Kubelková: „Baví mě především materiály. Kvalita oblečení je pro mě velmi důležitá. Kouzlo je v materiálech. Z kvality oblečení jsem nadšená a tak si ráda některé kousky zařadím do svého šatníku.“

Libor Bouček: „Když mi něco padne do oka, koupím si to klidně ve více barvách. Nakupuji nerad, ale musím uznat, že tady se mi líbí. Přirovnal bych to k luxusní restauraci, kde se nejen dobře najíte, ale zároveň se i skvěle cítíte.“

„Nechala jsem se od Honzy obléknout od hlavy až k patě. Vybral mi krásný elegantní a přesto ležérní outfit a doporučil mi, abych si jako doplněk pořídila jezevčíka! Ten by to prý celé skvěle podtrhnul. No… budu o tom uvažovat,“ smála se Viola Ottová.

Markéta Hrubešová: „Vyslyšela jsem štěkání jezevčíků a navíc sáhněte si na ten materiál a pochopíte, že bez nákupu neodejdu.“

Velkým překvapením na takové akci, byla i přítomnost bývalého prezidenta České republiky Václava Klause. Ten měl společně s prezidentem módní značky panem Domenicem Mennitinim za úkol oficiální otevření prodejny a čestné rozkrojení jezevčího dortu.

V obchodě najdete nejen spoustu oblečení, ale také provizorní galerii, kde své obrazy vystavuje prof. Milan Knížák.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Touha víc než rozum: Které hvězdy se nebojí sexu na veřejnosti?

Touha víc než rozum: Které hvězdy se nebojí sexu na veřejnosti?

Včera | Už jste také někdy zažila tu touhu, kdy vám bylo jedno, jestli vás s partnerem při milostných…

Seriál Ulice: Těšte se na novou postavu, která zamotá hlavu Gábině!

Seriál Ulice: Těšte se na novou postavu, která zamotá hlavu Gábině!

23. 7. | Také se vám stýská po oblíbeném seriálu Ulice? Jeho hrdinové si o prázdninách dávají zaslouženou…

Uličnice Věra Ferbasová: Fanoušci ji milovali, ale zemřela sama

Uličnice Věra Ferbasová: Fanoušci ji milovali, ale zemřela sama

20. 7. | Herečka, která se dostala na filmové plátno víceméně náhodou, sice kritikou příliš oslavována…

Pitt, Kutcher, Law: Kdo ze slavných mužů má prý "malého kašpárka"?

Pitt, Kutcher, Law: Kdo ze slavných mužů má prý "malého kašpárka"?

19. 7. | 2 | Známé osobnosti jsou často stavěné na piedestal a jejich fanoušci si myslí, že jsou dokonalé. Ne…