Seznamte se! Toto jsou nejlépe oblékané ženy roku 2014!

| Autor: Mariya Patrovská | Rubrika: Celebrity

Stejně jako každý rok, i letos sestavil anglický magazín Glamour žebříček těch nejstylovějších žen. Pojďme si představit ty nejlepší z nejlepších…

Dostat se do padesátky nejlépe oblékaných žen na světě je poctou i pro tu největší star. Je to velmi prestižní žebříček a každá žena, která se v něm objevila, se pro nás může stát skvělou inspirací. Z této patnáctky si svou múzu určitě vybere každý!

Jennifer Lawrence

Tato mladá herečka už stihla nasbírat hodně ocenění. Mezi ně se od teď zařadilo i prvenství v tomto žebříčku. Jennifer za posledních několik let nadchla mnoho návrhářů a svou čistotou a elegancí si získala především módní dům Dior, se kterým spolupracuje již několik let.

Lupita Nyong'o

Nádherná herečka s exotickými kořeny má jak mexickou, tak i keňskou krev. Skončila v těsném závěsu za Jennifer na druhém místě. Tato kráska se na červeném koberci nedá přehlédnout, protože miluje výrazné barvy, které krásně ladí s její pletí.

Kristen Stewart

Minulý rok stála v čele, letos se ocitla na třetím místě. O umístění svérázné herečky v tomto žebříčku se vedou spory dodnes. Řada módních znalců ji totiž za ikonu stylu v žádném případě nepovažuje, protože v reálném životě nenosí skoro nic jiného než „jeté“ džíny a triko svého přítele, ale zase je pravda, že na červeném koberci umí překvapit…

Emma Watson

Éterická víla Emma sice vyrůstala v Anglii, v jejím stylu se ale nezapřou francouzské kořeny. Radikální zkrácení vlasů hned potom, co dotočila poslední díl Harryho Pottera, sledoval celý svět a její šik modely nelze neobdivovat. Jsou totiž dechberoucí!

Blake Lively

Klasická blond kráska někdy připomíná hvězdy stříbrného plátna. Dokonalá hříva, zářivý úsměv a dlouhé nohy až do nebes. To vše ale v moderním ležérnějším provedení okouzlilo porotu.

Angelina Jolie

Herečka se už pár let na červeném koberci moc často neukazuje, ale když už se rozhodne na nějaké akci objevit, stojí to za to. Stále patří mezi nejobdivovanější hvězdy naší doby a všichni se zatajeným dechem čekají, v jaké róbě se předvede.

Catherine, vévodkyně z Cambridge

Vždy usměvavá a vždy pravá lady. Její šatník bedlivě sleduje nejen celá Anglie, ale i milovníci módy po celém světě. Je jako závan čerstvého vzduchu v poněkud sešněrované královské rodině. Bravo!

Katy Perry

Kdysi zlobivá zpěvačka dospěla a stala se z ní krásná žena se svým vlastním stylem. Samozřejmě se ještě sem tam pro pobavení oblékne do něčeho pravdu bláznivého, ale to je jen způsob, jak na sebe strhnout pozornost.

Jennifer Aniston

Věčně mladá herečka se řídí pravidlem „v jednoduchosti je síla“ a neexperimentuje s barvami ani střihy. Vždy dává přednost elegantním modelům a vysokým jehlám.

Emma Stone

Skromná zrzka skočila na desátém místě. Herečka díky své porcelánové pleti a velkým očím připomíná panenku. I její styl je velmi jemný a ženský.

Lady Gaga

Ano, i ona je tu! Ať už vám její styl sedí nebo ne, jedno se zpěvačce musí nechat – je absolutně nepředvídatelná. Každý její objev na veřejnosti je show a je opravdu obdivuhodné, odkud bere tolik sil, nápadů a odvahy!

Beyoncé

Nádherná a nezastavitelná – to jsou dvě slova, kterými bychom popsali tuto zpěvačku. Nejen její kostýmy na scéně, ale i modely na každý den jsou skvostné. Beyoncé umí skvěle zaobalit i své nedokonalosti a udělat z nich přednosti. Jak k tomu ještě zvládá rodinu?

Jennifer Lopez

Další temperamentní zpěvačka, která se nebojí do toho opřít i na poli módy. Ne vždy její outfity sklízejí úspěch, ale aspoň se nebojí experimentovat.

Florence Welch

Britská zpěvačka a hudební skladatelka není ženou, která by zapadla v davu. Její ohnivě rudá hříva a bílá pleť vždy září do dálky. I přes to, že má dost mužské rysy ve tváři, je to ženskost sama. Ráda se halí do lehkých a průhledných látek, které ve větru vesele poletují, a miluje zajímavé šperky.

Victoria Beckham

Kdysi zpěvačka skupiny Spice Girls, dnes uznávaná návrhářka. O své místo v módním světě musela bojovat a dokázat všem, že není pouze rozmazlenou manželkou slavného fotbalisty. Kolekce, které nyní vytváří, už patří mezi návrhářskou špičku, a do prvních řad na její přehlídky usedají ty největší hvězdy z fashion průmyslu.

Další články z rubriky

Antonie Hegerlíková: Chtěla být v klášteře, nakonec se podruhé vdala v 70

Antonie Hegerlíková: Chtěla být v klášteře, nakonec se podruhé vdala v 70

17. 11. | Seriál F. L. Věk ze sedmdesátých let minulého století zná asi každý. Maminku F. L. Věka si zahrála…

Proslavily je, a stejně je nesnášejí: Za které role se herci stydí?

Proslavily je, a stejně je nesnášejí: Za které role se herci stydí?

16. 11. | Zřejmě každá slavná herecká osobnost má na svém kontě nějakou roli, kterou by zpětně raději…

Seriál Ulice: Vloupání, velký podvod i nečekaná žárlivost

Seriál Ulice: Vloupání, velký podvod i nečekaná žárlivost

13. 11. | I když je Ulice poměrně klidné místo k žití, občas i tady dojde ke zločinu. Co se stane tentokrát a…

Jana Dítětová: Vystřídala 5 mužů a byla nežádoucí osobou

Jana Dítětová: Vystřídala 5 mužů a byla nežádoucí osobou

10. 11. | Jana Dítětová byla pro roli ochotná udělat téměř cokoliv, když to bylo potřeba. Rudolf Hrušínský o…