ZLATO VLÁDNE HOLLYWOODU: Co všechno jsou schopné si celebrity pořídit?

| Autor: KF | Rubrika: Celebrity

Známé přísloví praví “není všechno zlato, co se třpytí”. Slavné osobnosti jsou však jiného názoru. Některé z nich mají zlato rády natolik, že jsou schopné za něj utrácet miliony. Co všechno mají známé krásky ze zlata? Kupodivu se nejedná jen o šperky a oblečení.

Madonna

Popová hvězda Madonna před dvěma lety na veřejnosti vykouzlila úsměv, kterým šokovala celý svět. Na svůj chrup si totiž nechala dát rovnátka. Na tom by samozřejmě nebylo nic zvláštního, pokud by ovšem rovnátka nebyla z ryzího zlata. Madonna na sebe díky tomu upozornila natolik, že se jejím novým doplňkem inspirovaly i další celebrity. Krátce poté si je pořídila zpěvačka Rihanna, kontroverzní zpěvačka Miley Cyrus a další hollywoodské hvězdy.

Andrea Verešová

Andrea Verešová je v Čechách a na Slovensku známá nejenom jako modelka, ale také jako milovnice luxusu a nadstandardního životního stylu. Svou lásku ke zlaté barvě neskrývá. Naopak, ráda ji dává na odiv. V minulosti se např. představila na lyžích, které měly zlaté vázání. A aby té zlaté nebylo málo, tak Andrea začala používat vysoušeč vlasů Valera z 24 karátového zlata.

Kim Kardashian

Kim Kardashian se nikdy nebála na sebe upozornit. Když se zrovna v médiích neřeší její postava, tak je každému trnem v oku kvůli svým hvězdným manýrům. Jako správná celebrita chce vlastnit i něco výjimečného. O svou lásku ke zlatu se chtěla podělit i s ostatními, proto navrhla parfém v luxusním zlatém flakonku s názvem GOLD. „Zlato je luxus, který obstojí ve zkoušce času, univerzální symbol sofistikovanosti a půvabu. Stejně jako ohromující kus drahých šperků, zlato propůjčuje každý den stylu svůdný třpyt a nadčasovou krásu,“ říká Kim Kardashian.

Cameron Diaz

Cameron Diaz je milovnicí a propagátorkou zdravého životního stylu. Pravidelně cvičí a stravuje se podle speciálního jídelníčku. A na jejím zevnějšku je to více než znát. V minulosti se však potýkala s problematickou pletí, kterou zdobilo nehezké akné. Možná i pro tyto důvody začala známá herečka podstupovat speciální kosmetickou proceduru. Jedná se o pleťovou masku z 24 karátového zlata. Pro někoho to může být až přespříliš, ale na druhou stranu je to možná lepší než často nepovedené zákroky plastické chirurgie. Co myslíte?

Rihanna

Exotická zpěvačka z ostrova Barbados ráda provokuje a luxusní a drahé věci jí nejsou rozhodně cizí. Jak jinak si lze vysvětlit, že si Rihanna nechala na zakázku vyrobit telefon ze zlata posázený pravými diamanty.

Jennifer Lopez

Oblíbená zpěvačka Jennifer Lopez nemá zlato jenom v hrdle, ale i na svém mikrofonu. Na koncertech se několikrát představila se zlatým mikrofonem v ruce, který byl navíc zdobený diamanty.

Katie Holmes

Katie Holmes se jako jedna z mála celebrit zatím nenechala zlákat pozlátkem. Zlato má sice ráda, ale trochu v jiné podobě. Vystačí si i se zlatým nalepovacím tetováním, které se stalo velkým hitem letošního léta. Katie je jasným důkaz toho, že méně je někdy více.

Připravila: Lucie Hrubá

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Jiří Hrzán: Milovníkovi žen věštila osud a smrt Helena Růžičková

Jiří Hrzán: Milovníkovi žen věštila osud a smrt Helena Růžičková

22. 3. | Jiří Hrzán si dokázal život užívat naplno. Miloval krásné ženy, rád se bavil a měl zálibu v…

Seriál Ulice: Skandální fotky, rvačka ve škole a návrat Eddieho

Seriál Ulice: Skandální fotky, rvačka ve škole a návrat Eddieho

19. 3. | V Ulici bude tentokrát rušno především ve škole, kde se o pořádný skandál postarají fotky, které…

Věra Galatíková: Zažila osudovou lásku, s rakovinou bojovala tiše

Věra Galatíková: Zažila osudovou lásku, s rakovinou bojovala tiše

16. 3. | Už je to deset let, co Věra Galatíková prohrála svoji bitvu s rakovinou. Přesto, že jí lékaři…

Kila navíc nevadí: Slavné krásky s kyprou postavou, které jsou sexy

Kila navíc nevadí: Slavné krásky s kyprou postavou, které jsou sexy

15. 3. | Ženská postava je věčným tématem. Ať už je žena kypřejší či štíhlá, vysoká nebo drobná, téměř nikdy…