ZLATO VLÁDNE HOLLYWOODU: Co všechno jsou schopné si celebrity pořídit?

| Autor: KF | Rubrika: Celebrity

Známé přísloví praví “není všechno zlato, co se třpytí”. Slavné osobnosti jsou však jiného názoru. Některé z nich mají zlato rády natolik, že jsou schopné za něj utrácet miliony. Co všechno mají známé krásky ze zlata? Kupodivu se nejedná jen o šperky a oblečení.

Madonna

Popová hvězda Madonna před dvěma lety na veřejnosti vykouzlila úsměv, kterým šokovala celý svět. Na svůj chrup si totiž nechala dát rovnátka. Na tom by samozřejmě nebylo nic zvláštního, pokud by ovšem rovnátka nebyla z ryzího zlata. Madonna na sebe díky tomu upozornila natolik, že se jejím novým doplňkem inspirovaly i další celebrity. Krátce poté si je pořídila zpěvačka Rihanna, kontroverzní zpěvačka Miley Cyrus a další hollywoodské hvězdy.

Andrea Verešová

Andrea Verešová je v Čechách a na Slovensku známá nejenom jako modelka, ale také jako milovnice luxusu a nadstandardního životního stylu. Svou lásku ke zlaté barvě neskrývá. Naopak, ráda ji dává na odiv. V minulosti se např. představila na lyžích, které měly zlaté vázání. A aby té zlaté nebylo málo, tak Andrea začala používat vysoušeč vlasů Valera z 24 karátového zlata.

Kim Kardashian

Kim Kardashian se nikdy nebála na sebe upozornit. Když se zrovna v médiích neřeší její postava, tak je každému trnem v oku kvůli svým hvězdným manýrům. Jako správná celebrita chce vlastnit i něco výjimečného. O svou lásku ke zlatu se chtěla podělit i s ostatními, proto navrhla parfém v luxusním zlatém flakonku s názvem GOLD. „Zlato je luxus, který obstojí ve zkoušce času, univerzální symbol sofistikovanosti a půvabu. Stejně jako ohromující kus drahých šperků, zlato propůjčuje každý den stylu svůdný třpyt a nadčasovou krásu,“ říká Kim Kardashian.

Cameron Diaz

Cameron Diaz je milovnicí a propagátorkou zdravého životního stylu. Pravidelně cvičí a stravuje se podle speciálního jídelníčku. A na jejím zevnějšku je to více než znát. V minulosti se však potýkala s problematickou pletí, kterou zdobilo nehezké akné. Možná i pro tyto důvody začala známá herečka podstupovat speciální kosmetickou proceduru. Jedná se o pleťovou masku z 24 karátového zlata. Pro někoho to může být až přespříliš, ale na druhou stranu je to možná lepší než často nepovedené zákroky plastické chirurgie. Co myslíte?

Rihanna

Exotická zpěvačka z ostrova Barbados ráda provokuje a luxusní a drahé věci jí nejsou rozhodně cizí. Jak jinak si lze vysvětlit, že si Rihanna nechala na zakázku vyrobit telefon ze zlata posázený pravými diamanty.

Jennifer Lopez

Oblíbená zpěvačka Jennifer Lopez nemá zlato jenom v hrdle, ale i na svém mikrofonu. Na koncertech se několikrát představila se zlatým mikrofonem v ruce, který byl navíc zdobený diamanty.

Katie Holmes

Katie Holmes se jako jedna z mála celebrit zatím nenechala zlákat pozlátkem. Zlato má sice ráda, ale trochu v jiné podobě. Vystačí si i se zlatým nalepovacím tetováním, které se stalo velkým hitem letošního léta. Katie je jasným důkaz toho, že méně je někdy více.

Připravila: Lucie Hrubá

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Pryč s jo-jo efektem: Tyhle hvězdy s ním zatočily

Pryč s jo-jo efektem: Tyhle hvězdy s ním zatočily

Včera | Na světě je jen hrstka žen, které mají to štěstí, že se nepotřebují hlídat a pořád mají dobrou…

Zemřela Věra Špinarová: Tohle byly její 3 největší hity

Zemřela Věra Špinarová: Tohle byly její 3 největší hity

27. 3. | 5 | Ve věku 65 let zemřela česká zpěvačka Věra Špinarová s nezaměnitelným hlasem. K úmrtí došlo v…

Míla Myslíková z Jak utopit doktora Mráčka: Nechtěla prát ponožky, radši zůstala sama

Míla Myslíková z Jak utopit doktora Mráčka: Nechtěla prát ponožky, radši…

24. 3. | Míla Myslíková byla jednou z nejoblíbenějších českých hereček. O co víc měla štěstí v pracovní…

8 rad Terezy Maxové: Jak být po čtyřicítce krásná a v pohodě

8 rad Terezy Maxové: Jak být po čtyřicítce krásná a v pohodě

22. 3. | 1 | Modelka Tereza Maxová oslaví v létě sedmačtyřicáté narozeniny, její věk by jí však nikdo nehádal.…