Zpěvačka Míša Nosková má nová prsa. Co ji k tomu vedlo?

| Autor: BN | Rubrika: Celebrity

Míša Nosková patří k našim velmi často obsazovaným muzikálovým herečkám. Do jejího repertoáru patří například Sněhová královna, Mamma Mia a vracející se muzikál Děti ráje. Z Prahy občas vyjede do Ústí nad Labem na představení Noc na Karlštejně. Právě kvůli Sněhové královně, kterou považuje za svou nejdůležitější roli, se rozhodla k životní změně, kterou ocení zejména muži.

Už od dětství byla Míša Nosková šikanovaná za to, jak vypadá. Jak sama říká, byla dětský metráček a všichni se jí posmívali. Toto trauma si s sebou nesla velmi dlouho. S ňadry v dětství problém neměla, spíš naopak, díky vyšší váze měla ňadra větší, než ostatní děvčata jejího věku. Problém nastal v situaci, kdy Míša rapidně zhubla.

„S věkem, s tím, jakým způsobem teď žiju a samozřejmě také po dítěti jsem začala cítit nutnost více využívat push-up podprsenku,“ smála se Míša a odhrnula si ukazováčkem výstřih, aby se shora podívala pod triko, pod kterým, jak sama říká, by potřebovala nosit spíš double push-upky.

MUDr. Libor Kment z kliniky plastické chirurgie, kterého si Míša mezi ostatními profesionály vybrala, aby jí upravil hrudník, Míše doporučil jen drobné zvětšení. U hubených žen totiž rapidní zvětšení nevypadá přirozeně. „Překvapilo mě, že má Míša i po větší redukci váhy pevné tělo a hezká prsa. Jsou jen menší a lehce pokleslá. Předběžně jsme se domluvili maximálně na menších trojkách, což je v jejím případě rozumné,“ zhodnotil Míšino rozhodnutí MUDr. Kment.

Na operaci Míša trochu spěchala, a to kvůli plánované premiéře muzikálu, na který už chce být fit. Elastickou podprsenku bude muset nosit asi 6 týdnů, ale klidový režim ji čeká dle MUDr. Kmenta jen po dobu 10 až 14 dní.

Větší prsa chce mít především kvůli muzikálovým rolím. Režiséři ji obsazují většinou do rolí “samic a potvor“, což úplně nejde dohromady s jejím téměř plochým hrudníkem. „Hlavně teď ve Sněhové královně mám se svým poprsím problém. Hraju největší mrchu z celého muzikálu a přitom vypadám, jako bych neuměla do pěti počítat,“ kriticky hodnotila samu sebe Míša. Ovšem to už bude za šest týdnů, kdy sundá elastickou podprsenku a začne znovu normálně fungovat, minulostí.

Jako z každé operace měla Míša zprvu strach, ale ji MUDr. Libor Kment přesvědčil, že se opravdu nemusí bát. „Pro každého člověka jsou věci jako tato ne zrovna příjemnou záležitostí a je skvělé vidět, že vám to někdo dokáže i zpříjemnit a zbavit vás nepříjemných pocitů,“ pochvalovala si přístup lékařů z kliniky.

Na dotaz, zda si myslí, že jsou chlapi spíš na větší nebo na menší prsa, Míša odpověděla: „Myslím, že si každý najde to, co má rád a že tohle nejde říci jednohlasně. I když jsem až do této chvíle měla menší prsa, byla jsem sama se sebou vlastně spokojená. Ale v dnešní době a při dnešních příležitostech je krásné mít možnost být spokojená ještě víc,“ což se jí právě splnilo a brzy všichni uvidíme výsledky.

Od první konzultace do samotné operace neuběhl ani týden a nyní už má Míša vše za sebou. „Dnes si připadám, jako kdyby mě přejel parní válec, ale je to hodinu od hodiny stále lepší. K tomu se nesmím smát a přitom se mně tak chce. Nejraději bych šla hned domů po této operaci, která je proti porodu úplně pohodová. Jsem opravdu ráda, že jsem se takhle rozhodla. Zároveň se ohromně těším a hořím zvědavostí! Při převazu jsem už svoje prsa trošku viděla, ale jejich finální podoba se teprve dotváří. Nechat se navíc operovat od nejhezčího plastického chirurga u nás, to bylo hodně příjemné,“ libovala si Míša nejen ve svých prsech, ale i v jejich tvůrci.

Další články z rubriky

Pryč s jo-jo efektem: Tyhle hvězdy s ním zatočily

Pryč s jo-jo efektem: Tyhle hvězdy s ním zatočily

Včera | Na světě je jen hrstka žen, které mají to štěstí, že se nepotřebují hlídat a pořád mají dobrou…

Zemřela Věra Špinarová: Tohle byly její 3 největší hity

Zemřela Věra Špinarová: Tohle byly její 3 největší hity

27. 3. | 5 | Ve věku 65 let zemřela česká zpěvačka Věra Špinarová s nezaměnitelným hlasem. K úmrtí došlo v…

Míla Myslíková z Jak utopit doktora Mráčka: Nechtěla prát ponožky, radši zůstala sama

Míla Myslíková z Jak utopit doktora Mráčka: Nechtěla prát ponožky, radši…

24. 3. | Míla Myslíková byla jednou z nejoblíbenějších českých hereček. O co víc měla štěstí v pracovní…

8 rad Terezy Maxové: Jak být po čtyřicítce krásná a v pohodě

8 rad Terezy Maxové: Jak být po čtyřicítce krásná a v pohodě

22. 3. | 1 | Modelka Tereza Maxová oslaví v létě sedmačtyřicáté narozeniny, její věk by jí však nikdo nehádal.…