Reklama:

Odhalte se pomocí numerologie

Pronikněte spolu s Dámou.cz do tajů numerologie. Stačí pouze zadat datum narození a vy se dozvíte, jací jste a co vás čeká a nemine. Sami budete překvapeni, co vše lze numerologickým výpočtem zjistit.

Zadejte datum narozeni
Jmeno zkoumane osoby:

den: mesic: rok: (ctyrciferny)Jak se vám líbí mumerologický výpočet?
Celkem hlasovalo 8640 �ten���(ek). ID: 27
Datum vydání: 27.11.2001
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

Názory čtenářů

JanaOssendorfova 14.11. 8:53
Toto je vážně paskvil- numerologie je věda, sama se jí učím, abych byla ještě lepší,jako poradkyně, a první, koho jsem zkoumala, abych se to naučila, byla rodina, na té člověk nejlépe pozná, jestli sedí-ale toto je legrační, takováto hodnocení jsou k smíchu.není zde uvedeno, že ženám se mění vlastnosti podle toho, jestli se vdají, není zde základní číslo osudu, je to blbost na kvadrát. Numerologie jako taková je složitější, barvitější a umí člověku nejen něco říci, ale i pomoci - a jen charakteristika člověka by vydala na několik takových stran.a takto předpovězeno, zda se člověk bude nebo nebude mít dobře- to je taky hloupost,dá se to, ano, ale jinak a ne hromadně- prostě- tohle bych vymazala a neoblbovala tím lidi
amory 19.5. 22:41
nesedí absolutně nic, ale vůbec....tak nevím...
roos 25.8. 18:50
jééééé, to jsem jáááá :-)
sisa10 29.7. 11:54
moc tomu nevěřím
M.Wejinka 6.7. 21:31
Hej ale tak jako tohle teda sedi stoprocentně:-D
Ath 12.5. 18:50
To jste vsichni opravdu tak duverivy? Vzdyt je to takova oblbovarna, staci se nad tim zamyslet. numerologie a astrologie jsou pavedy, nic vic. Ve vede by totiz byly okamzite vyvraceny. Staci vsechny udaje dat nepravdive a vysledek bude stejny, cim asi? Zamyslete se nad sebou.
gruela 12.3. 21:31
tak na me to presne sedi
boogielady 15.2. 13:17
Taky mam pripominku. To, co mi vyslo, jsem naprosto cela ja, vim o tom, i o tech stavech, ktery mi to pise, az z toho mam husinu. Pecka.
Libuše 20.12. 10:58
Chtěla bych reagovat na vše co tu bylo řečeno. Tohle je jen počítačový a obecný rozbor a nic neříkající. Zabývám se numerologií 10 let a takové stránky na klik po zadání datumu narození a jména nemůžou vypovědět o člověku vůbec nic. Kdo provozuje takové stránky, tak akorát znevažuje staré umění a vědu jakou numerolgie určitě je. Pokud člověk hledá jen pobavení tak je to na místě. Pokud však člověk chce osobní výklad, měl by navštívit osobně numerologa.
ikebbarka 7.11. 7:06
ahoj.. jsem narozena 141963..
mám numerologickou vibrační číslici: 2

Dvojka je symbolizovaná měsícem a znázorňuje skromnost a diplomacii. Lidé s tímto vibračním číslem se dokáží vcítit do situace druhého, chápou lidskou povahu a často je ovládají emoce. Měsíc mění nálady a způsobuje dvojakost povahy. Je velice nestálý. Jeho největší překážkou jsou city. Nemá příliž velkou osobnost a vždy nahlíží na situaci z obou stran a dá na intuici.


Životní úroveň v pozdním věku u žen od 45 let a u mužů od 50 let.
Vyjádřena stupnicí 0-9 (od nejhorší, po nejlepší)
9- bezkonkurenčně nejlepší a vysoká životní úroveň
NO, NEVIDÍM TO TAK, ABSOLUTNĚ..

Duchovní úroveň - 9
Vyjádřena stupnicí 0-9 (od nejhorší, po nejlepší)
TOMU NEROZUMÍM


Psychická úroveň -9
Vyjádřena stupnicí 0-9 (od nejhorší, po nejlepší)
AČKOLIV JSEM NA DNĚ, DOKÁŽU PODRŽET DRUHĚ


Fyzická úroveň -8
Vyjádřena stupnicí 0-9 (od nejhorší, po nejlepší)
JSEM PO ABLACI PRSA PO KARCINOMU ČTVRTÝ ROK


Dana je člověk, který v zřejmě nebude v životě opuštěn.
TO PLATÍ, ZATÍM MNĚ LONI POUZE OPUSTIL SYN, ALE TEN MNE SLEDUJE Z OBLÁČKU..

TAK SEM ZVĚDAVÁ CO MI K TOMU NĚKDO ŘEKNE..
dekuji..
BělaT 1.8. 9:57
10
BělaT 1.8. 9:55
04
jarmil22 28.6. 9:17
Tak já jsem tam našla věci, které přesně sedí a hlavně o nich vím. Díky ikdyž bych asi byla zvědavá jak by to dopadlo i s časem narození ale díky za toto.
doupe 10.6. 12:51
Jsou věci které sedí a u některých se tají dech
Carcoolka 25.5. 14:51
Skoro ve všem to sedí,akorát prý nemám hudební nadání.Přesto se hudbou docela dobře a dlouho živím.
Magdalena 27.3. 21:00
Na mě to sedí. Vyšlo mi :Může dojít i ke ztrátě blízkých. A mě umřela asi před půl rokem kamarádka.
moc mě překvapilo že to vyšlo
Arinka1 13.3. 16:00
Moc to na mě nesedí
troska 28.2. 20:56
Děkuji, ve všem jsem se našla, až na jedno číslo -
Jedna devítka znamená stísněné nálady a sklony k pití. Týká se téměř všech lidí narozených v minulém století. Jednou ze schopností je intuice. -

K pití mám absolutní odpor a intuici nemám. Anebo se ji v životě neřídím.
Lilly 27.2. 18:54
Někde jsem slyšela, že platí i čísla 11, 22 a 33...
Kolegyně 13.1. 23:07
Kolegyně
Teď jsem se zasmála. Zadala jsem jméno a data mé kolegyně, velice citově založené ženy, na kterou se všichni s důvěrou obracejí, která je nezištná, oblíbená pro svou nekonfliktní povahu - doslova a do písmene je to ona, která stmeluje kolektiv na pracovišti. Stejná je i ve své rodině. Vy jste ji popsala jako ženu panovačnou, která vyhledává konflikty., naprosto bezcitnou. No, co může člověk chtít od takové rychlovky ! A tu svoji kolegyni znám už 20 let a jsem s ní téměř v denním styku .
Bábi 13.1. 22:58
Bábi
Numerologií se zabývám léta, zpracování skutečně hodnotného výsledku včetně vzorce jména a jednotlivých linií dá práci.Mám i knihu, podle které, jak uvádíte, pracujete.Škoda, že je málo místa na skutečný rozbor, protože rozbor jména vůbec neodpovídá , správně je vypočteno pouze číslo osudu, chybí číslo psychiky a to, co je nejpodstatnější : podrobný numerologický vzorec jména
..Atia.. 8.1. 19:22
Zvláštní je,že mi vyšlo spoustu pravdivých věcí.Ne že bych se o to přímo zajímala,ale když mám příležitost se s něčím takovým setkat, tak si to udělám:)
Lidkatřiděti 11.11. 21:36
To je ale nesmysl.
Sandyz 3.9. 10:26
Myslím ,že na to ,že je to obecný výpočet,základních hodnot,je to naprosto perfektní.Mě vyšlo vše stejné jako už mnohokrát,a ještě je to bezvadně a přehledně vysvětleno.Myslím že autor by zasloužil velikou pochvalu.1111*****
Carlota 11.8. 18:37
.... řekla bych, že kdo tomu výpočtu uvěří, musí být naprostý blázínek.....upřímně
emmaa 24.3. 14:18
u mě to trochu sedělo, ale když jsem zadala manžela, vyšlo to téměř stejně se mnou, každý jsme v jiném znamení a povahy naprosto odlišné, nevěřím už.
Heluša 23.2. 21:47
ewvita i já jdu cestou do pekla, tak se uvidíme :)
ewvita 1.2. 18:00
No já se můžu dostat na šikmou plochu a nebu už rovnou jdu po cestě do pekla... :( hmm... to mě teda moc nepotěšilo. Hodně věcí mě tam vystihuje stoprocentně, ale s budoucností to teda moc růžové podle numerologie mít nebudu. hmm... very nice...
Laivae 20.1. 17:12
To počítaj nějak divně, oni všechno smíchaly dohromady, vždyť to se tak nedělá, podle nich bych měla být kriminální vyvrhel...ani se nedivím, když daly dohromady jména a narození a bůhví so ještě...
světlo 8.1. 17:21
na mě to tedy sedí do puntíku,jen nevim proč je tu tolik spatných názorů,asi tím že takoví opravdu jsou :) nic proti
Jesenka 6.11. 23:12
Je to opravdu velmi povrchní, ale od takové rychlovky se snad ani nedá nic jiného čekat. Pár věcí sedí, pár ne i když, kdoví, člověk si nerad připouští věci nebo situace, které ho staví do špatného světla. Takže asi není na škodu se nad tím zamyslet. Protože, co když ty čísla nelžou? A oni nelžou, věřte mi :o)
numerka 31.10. 22:45
Pro kolouska.petra ..Ahoj zvu tě na mou diskusi a přesvětčíš se že čísilka mluvi pravdu.
kolouska.petra 30.10. 17:57
Hmmm... Přijdu do pekla!!! Přestávám mít čísla ráda (ikdyž to jsem zjisila už na střední při matice)!!!
Nebo 30.10. 11:01
Hlúposť!!!!! S niektorými názormi by som súhlasila, ale to, že idem po ceste do pekla ..... !!!
barun 11.10. 11:34
ja si nechavala udelat rozbor u numeroložky a bylo to mnohem rozsáhlejší (20 stránek?) plus hodinový pohovor na toto téma, takže se dozvíte že všechno zde je zvratitelné a dá se vykládat mnohými způsoby, udělat si to takhle a věřit komplet všemu je unáhlené.
Ivulinda 10.10. 9:39
Tak teda nevím,právě jsem se dozvěděla že jsem nesnesitelný,sobecký,blb.Moje životní úroveň je těžce pod úrovní a jsem přesně taková,jaká se celý život snažím nebýt!Nezbývá než přestat věřit těmhle kravinám,protože být slabší povahy,tak asi skočím pod vlak. Pokud bych ovšem našla odvahu,kterou dle tohoto výpočtu také pozbývám.
ikar 18.8. 22:07
ten vypocet je cely zle, aj ta mriezka sa uplne inak robi
katusadvorakova@sezn 9.8. 16:37
Chybí popis,jäk kompenzovat např.6 x č.1-píšete,že člověk s touto energií jde přes mrtvoly.Co mám dělat,když mám psychickou nulu,co je to za člověka,když má duchovní nulu_?
Pat 25.7. 18:11
neco malo se shoduje ale vetsinou s tim nesouhlasim. byl sem u jedne pani ktera se numerologii venuje uz dost dlouho a rikala mi vcelku jine veci. nicmene dekuji za vypocet
Natálie 13.7. 23:41
Tedy zkusila jsem celou rodinu a na všechny to sedí
sonninka 9.7. 10:44
Hm, něco vyšlo přesně, ale že bych vyhledávala konflikty a šla přes mrtvoly, tak to určitě nee...
K.D.Charlie6 23.6. 18:50
numerologií se zabývám od roku 1994, konkrétně vycházím z Robin Steinové: Numerologie-čísla lásky...něco se tady autorovi podařilo, ale se vším, co mi vyšlo po zadání datumu narození asi taky souhlasit nemůžu...jelikož jsem i astrolog, dělal jsem si i vlastní horoskop, a tady musím podotknout, že ten vystihne člověka dokonaleji, kdežto numerologie bere pod jedno datum x-lidí, kteří se v něm narodili, a i jako numerolog musím říct, že to chce opravdu nos na člověka, kterého před sebou máte. Kdežto v horoskopii neexistují "byť" už dva lidé (neřku-li více), kteří by měli "na chlup stejný horoskop". Numerologie má zase přednost v tom, že si udělám jednodušeji a rychleji "úsudek o klientovi". Já osobně tyhle dvě vědy propojuji.
sange 20.5. 19:41
Ahoj, udelal jsem web o Numerologii, je zde on-line zdarma vypocet ze jmena, prijmeni a data narozeni: cinne, dedicne, vibracni, intimni a číslo realizace, zivotni cislo... tak se muzete mrknout na www.numerologie.ic.cz
... 1.5. 17:27
Keci v kleci...
JIŘIK 26.4. 15:29
neco na tom je urcite pravda DÍKY
slaimes 8.4. 16:14
Dávam za pravdu lež tam není
slaimes 8.4. 16:04
všechno sedí je to OK
Emička 1.4. 16:44
jo..jo... zbývá se jen nad sebou zamyslet...díky
numerka 26.2. 20:22
Numerologie je můj koníček a vím že hodně odhalí.Když jsem si poprve dělala pro sebe rozbor nechtěla jsem to připustit,ale pak jsem zistila že je to pravda.To nebe a peklo beru rezervou.Jinak jsem spokojená.Tuto knížku znám..
jjanka 26.2. 19:08
no mne vyslo cislo 5 a mali pravdu je to moje stastne cislo ... resp. ani nie tak stastne ako velmi oblubene no celkom haluzz
PosledníPoslední
Váš názor:

JmĂŠno:
Nejste přihlášen(a). Pro komentování některých sekcí se musíte nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma