Revoluční novinku roku 2014 můžete mít i ve Vaší kuchyni!

| Autor: PR | Rubrika: Domácnost | komerční sdělení

Televize na dálkové ovládání je v dnešní době samozřejmostí, ale co takhle nádobí na dálkové ovládání? Nevěříte? Je možné vařit zdravě, rychle, levně a chytře aniž byste museli stát u plotny a hlídat, jestli se jídlo vaří tak, jak má? A ještě k tomu ušetřit čas i peníze? ANO, je to možné!

VAŘENÍ 21. STOLETÍ

Představujeme novou řadu nádobí Zepter Masterpiece Smart Line s digitálním termokontrolem. Pomocí rádiového signálu komunikuje nový termokontrol s ostatními digitálními systémy Zepter, reguluje teplotu a oznamuje dosažení nastavené teploty a doby přípravy. Řada nádobí Zepter Masterpiece Smart Line získala dokonce i prestižní ocenění KitchenInnovation of the Year® 2014 za funkčnost, inovaci a design na předním světovém veletrhu spotřebního zboží pro domácnosti Ambiente Fair 2014 ve Frankfurtu.

„Naše nádobí bylo několikrát oceněno jako jedno z nejlepších na světě. Je to zejména proto, že nabízí bezkonkurenční benefity a je vyrobeno pomocí nejnovějších a nejmodernějších patentovaných technologií za použití nejlepších a nejdražších materiálů. Nádobí je samozřejmě vysoce funkční a může se pochlubit propracovaným italským designem. Řada nádobí SmartLine je perfektní synergií mezi novou technologií, krásným designem a každodenní funkčností. Digitální termokontrol, dálkové signalizační zařízení Zepter asistent a indukční vařič, spolu dokonale spolupracují s cílem poskytnout ty nejlepší výsledky s minimálním úsilím. Tato nová řada nádob nám dává nezávislost, dává nám nové možnosti,“ říká výkonná ředitelka společnosti Zepter, Diana Zepter.

NEZDRAVÁ STRAVA MÁ ZÁSADNÍ VLIV NA NAŠE ZDRAVÍ!

Světová zdravotnická organizace i přední světové ústavy, vysoké školy a zdravotnické instituce se aktivně snaží varovat lidi, aby radikálně změnili svůj životní styl a stravovací návyky dřív, než bude pozdě. Lékařský výzkum ukázal, že nezdravá strava je hlavní příčinou všech závažných chronických onemocnění (obezita, nadváha, vysoký krevní tlak, kardiovaskulární onemocnění, cukrovka a rakovina), které odpovídají za 60 % všech úmrtí v Evropě a až za 70 % úmrtí v USA.

Nevhodná, nezdravá strava je obecně důsledkem nesprávné přípravy jídla. Bezdůvodně vaříme zeleninu ve vodě a smažíme jídlo při vysoké teplotě v nebezpečných přepálených tucích.

JAK VAŘÍTE VY?

Vařící voda a přepálené tuky ničí nutriční a biologickou hodnotu jídla (základní živiny: vitamíny, minerály, bílkoviny, mikro a makro stopové prvky) i organoleptické vlastnosti (barva, tvar, struktura, aroma a chuť), takže výsledný pokrm je bezcenný a bez chuti. Aby byly takové pokrmy vůbec poživatelné, musíme do nich přidat sůl, cukr a koření, což v konečném důsledku může mít závažné dopady na naše zdraví. Tento způsob přípravy zničí většinu živin. Abychom se zasytili, musíme jíst až třikrát více, abychom pokryli svou každodenní potřebu živin.

V přepálených tucích vznikají transmastné kyseliny a nevyhnutelně také akrolein, což je extrémně jedovatá, hořlavá rakovinotvorná látka hnědé barvy a nezdravého zápachu, která zůstává v jídle a během smažení se dostává i do vzduchu.

SPRÁVNĚ PŘIPRAVENÉ JÍDLO CHRÁNÍ VAŠE ZDRAVÍ

Nikdo by neměl ohrožovat svůj život přípravou a konzumací bezcenného, jedovatého a rakovinotvorného jídla kvůli nevhodným nádobám a pánvím, když je k dispozici systém Zepter Masterpiece Cookware, které představuje ideální způsob jak připravovat zdravé jídlo – a těšit se ze zdravé stravy a zdravého života. Společnost Zepter International je hrdým partnerem Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97.

VYBERTE SI ZEPTER – JEZTE ZDRAVĚ. ŽIJTE LÉPE. ŽIJTE DÉLE.

Více informací o nádobí Zepter na www.zepter.cz, www.zepterclub.cz, infolince 311 331 888 nebo e-mailu: info@zepter.cz.

Další články z rubriky

Tradiční recepty: Co se jedlo za první republiky?

Tradiční recepty: Co se jedlo za první republiky?

Včera | Když se řekne "prvorepublikové recepty", většině z nás se jistě vybaví pokrmy našich babiček -…

Jak si vybrat stromek v květináči? Záleží, co od něj očekáváte

Jak si vybrat stromek v květináči? Záleží, co od něj očekáváte

Včera | Máte raději živý vánoční stromeček, ale je vám líto, že ho kvůli vám museli pokácet nebo že za…

Vánoční feng shui úklid: Vyhoďte, co vás netěší

Vánoční feng shui úklid: Vyhoďte, co vás netěší

6. 12. | Ano, většinou před Vánoci alespoň trochu poklidíme. Chceme se tu cítit dobře. Není třeba ale…

Od pondělí do pátku: Rychlé recepty

Od pondělí do pátku: Rychlé recepty

5. 12. | Večeře do 30 minut? Vykouzlete ji z jednoduchých surovin a uvidíte, kolik času vám najednou zbude…