Ten den se blíží...Soutěžte!

| Autor: Dana Švigová | Rubrika: Domácnost

Letošní ročník veletrhu TENDENCE bude opět významným setkáním obchodníků, architektů, designérů a veřejnosti, pro které je společný zájem o zařízení interiérů. Již 14. ročník veletrhu TENDENCE se uskuteční ve dnech 10. – 13.9.2009 v areálu PVA Letňany.


Nedílnou součástí TENDENCE je sekce nábytku. Klasický i moderní nábytek od předních českých výrobců a dovozců naleznete v hale číslo 2 a 3. Inspirovat se můžete na stáncích společností Böhm, Jitona, In Elis, JV Pohoda, Iron art, Jelínek, Astin, Ason, Nadop, Art Style atd. Navážeme také na úspěch loňské designové části, která bude umístěna v hale č. 4. Design na TENDENCI Vás letos uchvátí svojí originalitou a různorodostí. Za pozornost bude stát prezentace firmy Qubus v čele s designérem Jakubem Berdychem a také stánek společnosti Designpropaganda. Mezi další významné vystavovatele bude patřit již tradičně Hästens, dále Jespen, Aglas, Kler, Ligne Roset, Hülsta, Kare, CPT, Höhno, Adiana, Art-mafi, Process a mnoho dalších. V rámci doprovodného programu se budeme snažit pokořit světový rekord ve velikosti šatní skříně. Dále připravujeme opět soutěž top design, která se významně rozrůstá a nově také poradenský servis. Naši odborníci z řad architektů a designéru vám pomohou a poradí při zařizovaní a projektování Vašich interiérů.Již tradičně se v hale č. 1 budou prezentovat přední firmy se stolováním: Mobax – vítejte doma!, dále firma Amber Land, Hotový interiér, s.r.o., Cedr Group s.r.o., Unipro-Czech, s.r.o., In-spirace a mnoho dalších. Nově se na veletrhu TENDENCE bude prezentovat skupina společností Potten & Pannen - Staněk, která  působí na českém trhu od roku 1992 jako importér a prodejce značkových kuchyňských a domácích potřeb a designových doplňků renomovaných zahraničních výrobců na exkluzivní bázi. Hlavním předmětem činnosti společnosti je velkoobchod – spolupráce s více než 160 odběrateli – kuchyňskými studii, designovými obchody, prodejnami kuchyňských a domácích potřeb a dodávání vybraných produktů do obchodních řetězců. Potten & Pannen – Staněk provozuje i pět vlastních reprezentačních prodejen,  e-shop, dvě stylové kavárny a restauraci.  V hale č. 1 najdete také oddělení bytového textilu. Zde bude zajímavé navštívit stánky společností Orsei, Vope Zlín, Kamýk Daunen, Bakero, Veba, textilní závody, a.s. a další. Poslední sekcí v hale č. 1 je osvětlení. Zde se bude nově prezentovat firma Vávra osvětlení, s.r.o., dále svoji účast potvrdila společnost Selene spol.s r.o. s interiérovými svítidly klasické kolekce Artemide, dále Luminex, Apro Lux s.r.o., Eglo Česko-moravská svítidla, spol. s r.o., Alhambra aj.


Nově se představí také veletrh BONEXPO, který je zaměřen na klenoty, hodiny a hodinky, luxusní psací potřeby a další propagační a dárkové předměty. Za firmy, které se budou na uvede­ném veletrhu prezentovat, můžeme jmenovat Zero Collection s.r.o., Mine Art, Herisson, Jinova České trezory s.r.o. a další. Zajímavé novinky naleznete na stánku společnosti Storm. Široké spektrum klenotů nabídne firma Soliter, a.s. Zastoupeny budou také firmy zaměřené na balení dárků, kde můžeme jmenovat např. Gold Pack. Nebudou chybět ani společnosti nabízející luxusní pera, firemní dárky a další dárkové a propagační předměty.


Nenechte si ujít možnost soutěžit o vstupenky na veletrh TENDENCE. Stačí správně zodpovědět  následující otázku. 

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Vánoční feng shui úklid: Vyhoďte, co vás netěší

Vánoční feng shui úklid: Vyhoďte, co vás netěší

Dnes | Ano, většinou před Vánoci alespoň trochu poklidíme. Chceme se tu cítit dobře. Není třeba ale…

Od pondělí do pátku: Rychlé recepty

Od pondělí do pátku: Rychlé recepty

Včera | Večeře do 30 minut? Vykouzlete ji z jednoduchých surovin a uvidíte, kolik času vám najednou zbude…

Kuchyňská magie: Proč míchat těsto po směru hodinových ručiček?

Kuchyňská magie: Proč míchat těsto po směru hodinových ručiček?

4. 12. | 2 | Největší čarodějky jsou ženy a největší magii provozují každý den právě v kuchyni. Spoustu věcí,…

Trendy letošních Vánoc: Vyhrajete to s bílou, zelenou a fialovou

Trendy letošních Vánoc: Vyhrajete to s bílou, zelenou a fialovou

2. 12. | Vsadit při zdobení na aktuální trend, nebo spoléhat na to, co se osvědčilo vloni? Udělat Vánoce ve…