Vánoce se blíží! Přemýšlíte, čím potěšit svého partnera?

| Autor: PR | Rubrika: Domácnost | komerční sdělení

Zepter představuje novou kosmetickou řadu Philip for Men. Společnosti Zepter International se ve švýcarské laboratoři podařilo napodobit blahodárné účinky mechanismu omezení kalorií proti stárnutí a dosáhnout tak zcela poprvé naprosto mimořádných výsledků v oblasti anti-aging!

Do receptur nové švýcarské pánské kosmetiky Swisso Logical jsou přidávány ty nejvíce inovativní účinné látky, jakou je například výtažek ze „sněžné řasy“. Tato unikátní extrémofilní řasa ze švýcarských hor je známa díky své schopnosti aktivního života v drsném prostředí při teplotách pod bodem mrazu v ledovcích a v místech s trvalým výskytem sněhu. Většina jiných rostlin naopak v takových podmínkách buď sníží svou metabolickou aktivitu, anebo v nich není schopna přežít vůbec. Švýcarští odborníci zabývající se výzkumem objevili ve sněžné řase účinnou fytolátku, která stimuluje proces napodobování omezení kalorií a tím v kožních buňkách aktivuje faktor dlouhověkosti, omlazuje pokožku na buněčné úrovni a posiluje obranný mechanismus buněk. Napomáhá tak obnově DNA a detoxifikaci kožních buněk a je považován za průkopnickou strategii v oblasti anti-aging. Sněžná řasa přináší pokožce blahodárné účinky stravy, aniž je třeba uplatňovat režim s nízkým množstvím kalorií.

Nová řada Philip for Men je 100% BEZ OBSAHU PARABENŮ a HYPOALERGENNÍ a skýtá tak standard nejvyššího bezpečí pro citlivou pokožku. A jaké výrobky nová řada přináší?

SÉRUM PRO OBNOVU BUNĚK - Posiluje energii pokožky a zvyšuje její odolnost proti každodennímu namáhání. Unikátní komplex pro muže CellActive® byl speciálně vyvinut pro zvyšování odolnosti a síly kožních buněk.

GEL PROTI ÚNAVĚ - Vysoká dávka adrenalinu, kterou s sebou přináší moderní aktivní životní styl a hektické mezinárodní obchodní aktivity, vyžaduje speciální péči o pokožku působící proti účinkům pásmové nemoci a redukující viditelné známky únavy a stresu. Exkluzivní třífázový systém hydratace pomáhá v kombinaci s účinnou látkou působící proti glykaci zmírňovat dopad oxidačního stresu na pokožku. Glykace nepříznivě ovlivňuje strukturu a aktivitu proteinů, jakými jsou například kolagen a elastin, a je příčinou předčasného stárnutí pokožky.

GEL PRO HLADKÉ OHOLENÍ - Jemný přípravek na bázi gelu bez obsahu alkoholu, obohacený o aloe vera a alantoin, pro hladké oholení bez podráždění pokožky.

BALZÁM PO HOLENÍ - Lehká a svěží textura zvyšuje hydrataci pokožky a pomáhá zmírnit pocity pálení po holení. Exkluzivní komplex sibiřského ženšenu a taurinu urychluje hojení drobných řezných ran po holení a zvyšuje odolnost pokožky proti stresu. Organická aloe vera dodává pokožce příjemný pocit svěžesti.

DEODORANT PRO NEJVYŠŠÍ OCHRANU - Typicky pánská vůně tohoto deodorantu bez obsahu alkoholu v sobě spojuje ovocné tóny mandarinky s dřevitými a kořeněnými akordy cedru, mošusu a máty a je skutečným výrazem moderního přístupu k životu.

Nakupujte na www.beautyclub.cz nebo v Zepter Beuty Shopu, Spálená 55, Praha 1, tel: 221 990 803-803

Hrajte ve Velké Zepter hře 2015 – VIP dovolená snů o exkluzivní ceny! Hlavní cenou je zájezd v hodnotě 50 000 Kč! Více na www.zepterhra.cz

Další články z rubriky

Cukroví z rodinného receptáře: Pracny, linecké i rohlíčky

Cukroví z rodinného receptáře: Pracny, linecké i rohlíčky

Dnes | S vánočním cukrovím je to jako s domácími koláči. Recepty se dědí z generace na generaci. Staré…

Jak se zbavit pavouků a přestat je lákat do bytu

Jak se zbavit pavouků a přestat je lákat do bytu

Včera | 8 | Domy jsou pro pavouky, zvlášť v zimě, až magicky přitažlivé. Uvnitř i zvenku. Většina jich sice…

Jak si vybrat stromek v květináči? Záleží, co od něj očekáváte

Jak si vybrat stromek v květináči? Záleží, co od něj očekáváte

7. 12. | Máte raději živý vánoční stromeček, ale je vám líto, že ho kvůli vám museli pokácet nebo že za…

Tradiční recepty: Co se jedlo za první republiky?

Tradiční recepty: Co se jedlo za první republiky?

7. 12. | 1 | Když se řekne "prvorepublikové recepty", většině z nás se jistě vybaví pokrmy našich babiček -…