Komentáře ke článku

Začínáme hubnout: Jaká je vaše ideální váha? Jak ji…

8. 1. 2018 | Položila jste si někdy otázku, kolik byste chtěla vážit,…

Přidat příspěvek
Barbina10 Reagovat 8. 1. 2018 13:31

Taky je mi už šedesát,váhu jsem nikdy řešit nemusela, jsem tak akorát, v normě,svalnatější typ,jím co chci,neomezuji se, ale celý život se hýbu. Přes Vánoce mám 2kg do plusu, v únoru budou pryč- ostříhám a ořežu 24 stromů-polokmenů i vyšších -a bude po kilech,celý život vážím tak nějak stejně.Jím vydatnou domácí stravu,ale jím pořádně jen 2x denně,vyjma svátků a dovolené,to snídám.

šiška Reagovat 8. 1. 2018 12:05

Přesně tak, moje kolegyně byla u odbornice dietoložky a byla v šoku. Za stolem seděla paní s cca 20 kg nadváhy a radila jak zhubnout! Také mám nadváhu cca 7kg + - kg. a už na to peču, jím zdravě a méně s pohybem.Váha se stejně nehne, v 60ti je to doslova boj s větrnými mlýny.

monada Reagovat 8. 1. 2018 10:57

Jo jo navštivte odborníky ? Co tahají s lidí peníze? Nejlépe jít do poradny pro obezitu tam je to zdarma a snad i odborně poradí a sledují. Já bych potřebovala tak 5 až 7 kg dolů . Ale prostě to nejde a nějak to nehrotím hlavně se cítit skvěle. Babička má být trochu oplácaná žádná kost a kůže. Ze zadu dvacítka s předu před hrobem . Tak to nemusím.Je mi jen 59 roků ha ha . Hezký den děvčata

Pro vkládání komentářů se musíte nejdříve přihlásit