Chcete mít nové zuby bez čekání? Žádný problém

| Autor: PR | Rubrika: Krása | komerční sdělení

Když se v minulosti člověk rozhodl, že chce nový chrup, jednalo se vždy o běh na dlouhou trať. Nyní je díky nejnovějším technologiím a poznatkům z medicíny již možné získat nové zuby na počkání.

Chcete mít nové zuby bez čekání? Žádný problém

Důvodů, proč je dobré mít zuby v pořádku, je bezpočet. Krásný, široký úsměv je vizitkou člověka, působí pozitivně jak při navazování osobních, tak pracovních styků. Navíc, když zuby bolí či neplní správně svoji funkci, velmi negativně to působí na jejich nositele. Už jste viděli spokojeného člověka, který není spokojený se svými zuby?

Jenže oprava či úprava zubů, které nejsou v pořádku, to bývá často záležitost na delší dobu. Ale nemusí tomu tak být! Třeba na prestižní pražské klinice estetické medicíny Brandeis Clinic vám nové zuby udělají bez čekání.

Řešíte problém křivých zubů?

Jestli máte zuby jen lehce křivě rostlé, je možné tento problém vyřešit zubními fasetami. Tyto keramické plátky zafixuje zubní lékař přímo na vaše vlastní zuby, a zakryje tak jejich nedokonalý vzhled či odstín. Fasety je možné použít pouze na jeden problematický zub, ale i na celý chrup, záleží čistě na vás. Zubní fasety vyrábí na Brandeis Clinic přímo na míru vašich zubů, máte proto jistotu, že budou skvěle padnout jako vaše vlastní zuby.

V případě výrazně křivých zubů je pak ideální přikročit k fixním rovnátkům. Pravda, ty zoubky sice na počkání nesrovnají, ale díky nejmodernějším metodám na vašich zubech nemusí být vůbec vidět!

Řešíte problém nehezkého odstínu zubů?

Žluté či tmavé zuby dokáží člověka potrápit. I zde se však nabízí vícero řešení. Jednak ordinační bělení zubů, při kterém zubní lékař zesvětlí zubní sklovinu za pomoci speciálních bělících gelů, a/nebo plazmové lampy. Výsledek je viditelný ihned, stejně jako v případě zubních faset, které zvládne zubař vytvořit a na chrup zafixovat během jediného sezení.

Řešíte problém chybějícího zubu či zubů?

Vypadl vám zub? I s tím dokáže zkušený zubní lékař pomoci. První možností je zubní korunka. Lékař vytvoří nejprve otisk zubu, který naskenuje do počítače. V grafickém programu posléze navrhne korunku přímo na míru vašeho zubu. Tu robot přesně vytvoří, korunka se dobarví do požadovaného odstínu a vypálí v peci. Následně ji zubař zafixuje na kořen zubu. To vše během jediné návštěvy ordinace.

Nezůstane-li však v čelisti kořen zubu, je třeba přistoupit k jiné metodě, a to k zubnímu implantátu. Ten je sice také možné nasadit během jediného sezení, pak je ovšem třeba počkat, než se implantát vhojí do čelisti a pevně se s ní spojí. Když k tomu dojde, na svrchní část zubního implantátu se našroubuje korunka, a implantát tak funguje jako kořen zubu. Na Brandeis Clinic zubní implantáty upřednostňují, protože se při správném zavedení jedná o záležitost na celý život, ke každému pacientovi je však třeba přistupovat individuálně a volit řešení dle jeho aktuálního stavu.

Řešíte některý ze zmiňovaných problémů? Nebo ještě nějaký jiný? Domluvte si konzultaci se zubním lékařem, který vám vysvětlí, jak nejlépe v získání vašich nových zubů postupovat. A je tu i jedna novinka: v současnosti možné pořídit si nové zuby na splátky!

Další články z rubriky

Zbavte se oteklých očních víček. Pomůžou brambory i masáž

Zbavte se oteklých očních víček. Pomůžou brambory i masáž

26. 11. | Dělá vám problém po ránu rozlepit víčka a mžouráte na svět skrz uzounké škvírky místo očí? Oteklé…

5 překvapivých důvodů, proč zima prospívá vaší pleti

5 překvapivých důvodů, proč zima prospívá vaší pleti

21. 11. | I když před sebou máme několik dlouhých zimních měsíců, nemusí to ještě nutně znamenat jen deprese,…

10 zlozvyků, které vám zhoršují vrásky. Děláte je taky?

10 zlozvyků, které vám zhoršují vrásky. Děláte je taky?

19. 11. | 3 | Spousta lidí vypadá o mnoho starší, než ve skutečnosti je, a to jen kvůli svému špatnému životnímu…

Vizážistka radí: Jak se dobře nalíčit pod brýle?

Vizážistka radí: Jak se dobře nalíčit pod brýle?

14. 11. | Je to trochu umění – jak se nalíčit a nepřehnat to, když nosíme brýle? Od určitého věku je totiž,…