Institut krásy vás přivítá dárkem

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Krása

Nechávat se hýčkat a pravidelně pečovat o svou tvář a tělo by nemělo být pouhým luxusem, ale pravidelnou relaxací a časem, který sama sobě věnujete. Nejen, že budete vypadat lépe, ale také se tak budete cítit. Jedním z báječných míst, která by neměla uniknout vaší pozornosti leží jen pár kroků od rušného Václavského náměstí.

Institut Lancôme na pražském Jungmannově náměstí patří mezi ony luxusní oázy klidu, hýčkání a krásy. Tento podzim přichází se dvěma novými typy ošetření, které vám pomohou k opravdu mladistvému vzhledu s pomocí přípravků z nejsilnější řady Absolue či s pomocí linie Génifique, obsahující aktivátor mládí. Právě u příležitosti jeho uvedení na trh se zde můžete nechat také ošetřit procedurou, která spojuje vybrané masážní techniky s hi-tech zařízením.

Svěží textura přípravku Génifique je součástí velmi precizně sestavené procedury – síla jejích aktivních složek se postupně uvolňuje v buňkách a podporuje aktivitu genů mládí. Ten zážitek lze stěží s něčím srovnat: pleť znovu získává svou původní podobu. Ultrazvuková technologie pozvolna pomáhá vstřebávání přípravku do nejhlubších vrstev epidermis. Následná dlouhá masáž, která je kombinací západních i východních postupů a ve které se střídají hluboké a cílené pohyby, stimulující pohyby a drenážní pohyby po celé ploše obličeje až k dekoltu, prohlubuje emoce a zároveň zklidňuje a regeneruje pleť. Nanášení masky je závěrečným krokem rituálu: přináší jedinečný prožitek dokonalosti.

Je potřeba chvíli počkat, než se vědomí opět srovná s realitou, kdy výsledky promluví samy za sebe. V zrcadle působí ohromně. A jsou jasně vidět. Textura pleti je jemnější a rysy obličeje jsou vyhlazené a plnější. Na dotek je pokožka hebká jako samet a také pevnější a vláčná.

Další novinkou je ošetření, vůbec první na trhu, které obnovuje regenerační procesy v pleti a navrací jí tak viditelně mladistvý a svěží vzhled. Ošetření v sobě pojí výjimečný regenerační účinek péče Absolue Precious Cells, inovativní využití mikrovakuových sond pro obnovu pleti a neopakovatelný smyslový zážitek z masáže Fusiôn, při které se používají oblázky bílého jadeitu.

Tato nevšední kúra propojuje výjimečné aktivní látky přípravku Absolue Precious Cells, které obnovují prostředí kmenových buněk v epidermis a tak intenzivně regenerují pleť, a mikrovakuovou techniku, tedy zařízení se dvěma mikrovakuovými sondami, které podporují drenáž tkání a vytváření kolagenu – pleť je tedy plná energie a je zpevněná. Pro Hloubkové ošetření pro omlazení zralé pleti dovedl Institut Lancôme k dokonalosti revoluční masáž Fusiôn, která zahrnuje pokožku hlavy, obličeje a krku: střídají se v ní zklidňující a hloubkové masážní pohyby a stimulace pokožky. Pokožce se dostává intenzivní relaxace a zároveň se obnovuje její samoregenerační potenciál.

Hloubkové ošetření pro omlazení zralé pleti zakončuje masáž, při které se používají oblázky bílého jadeitu, který je v Asii považován za nerost králů a podle tradice je schopen při styku s kůží znovu odhalit její schopnost získat vyrovnanost a energii a pročistit se. Oblázky jadeitu, nejdříve horké pro aktivaci mikrocirkulace, poté studené pro zklidnění a liftingové působení, jemně kloužou po kůži a pohybují se mezi body využívanými v šiatsu. Luxusní, velmi vzácný a vysoce ojedinělý zážitek, na jehož konci se budete nejen skvěle cítit, ale také tak vypadat. Ošetření se zaměřuje na regeneraci, zpevnění, vyhlazení a rozzáření.


Institut Lancôme nenabízí samozřejmě pouze kosmetická ošetření, ale také si zde můžete pořídit spoustu účinné pleťové a tělové péče, vůní a dekorativní kosmetiky. Pokud sem zavítáte ve dnech od 9. listopadu či během následujících dvou týdnů, čeká vás tu příjemné překvapení k nákupu nad 1450 korun získáte dárek v podobě luxusní černé kabelky a setu výrobků v cestovním balení v hodnotě více než 1000 korun.

V předvánočním čase si tu můžete vybrat ze široké nabídky cenově výhodných dárkových kazet, která vás ušetří spoustu času nad hledáním krásných dárků. Vkusné dárkové kazety s pleťovými přípravky pro ženy se pohybují v cenových relacích od 1650 do 4500 korun, pánská péče je k dispozici ve dvou variantách za 1450 a 1970 korun. A pochopitelně nechybí kazety s oblíbenými vůněmi Trésor, Miracle, Hypnôse, Hypnôse Senses a Magnifique v cenách od 1150 korun do 2270 korun. Řadu vánočních balíčku seženete pouze v Institutu.


Foto: L'Oreál

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Sexy účesy, se kterými budete vypadat hubenější!

Sexy účesy, se kterými budete vypadat hubenější!

Dnes | Máte kulatý obličej a nevíte, jaký účes zvolit, abyste ho alespoň trochu zeštíhlela? Máme pro vás…

5 úprav obočí, které vám zbytečně přidávají věk

5 úprav obočí, které vám zbytečně přidávají věk

21. 1. | Úprava obočí by se rozhodně neměla podceňovat, pokud si chcete udržet mladistvý vzhled. Jak ale…

Vypadají vaše ruce staře? Víme, jak to zastavit!

Vypadají vaše ruce staře? Víme, jak to zastavit!

16. 1. | Ruce používáme ke gestikulaci, a tak jsou nedílnou součástí běžné denní komunikace. Je proto…

Elektrizují vám v zimě vlasy? Hydratujte a zkuste zábaly

Elektrizují vám v zimě vlasy? Hydratujte a zkuste zábaly

14. 1. | Vlasy vlivem mrazivého počasí dostávají v zimě hodně zabrat. Žádný účes pořádně nedrží, a když už…