Jak voní dr. Shephard?

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Krása

Každou neděli nás okouzluje v bílém doktorském plášti, láme ženská srdce nejen na televizní obrazovce, ale především před ní a zároveň patří mezi nejlépe oblékané muže této planety. Ale jak voní tento elegantní muž? Tajemství bude brzo odhaleno.

Společnost Avon oznámila jméno nové posily hvězdného teamu. Herec Patrick Dempsey, který si získal popularitu zejména jako Dr. Derek Shephard ze seriálu Chirurgové, se stal tváří nové pánské vůně, kterou Avon představí na začátku příštího roku.

„Avon se mění, posouvá dopředu. Působí mladě a prochází velmi pozitivními změnami. Jsem rád, že můžu být součástí této změny,“ říká Patrick Dempsey, známý herec a nyní také tvář nové pánské vůně od Avonu. Po jarní kolekci luxusní pánské módy značky Versace tak přichází na řadu také kosmetika, které herec propůjčí svou tvář.

K rozhodnutí spolupracovat s Avonem přispěla mj. také dobrá zkušenost a reference manželky Patricka Dempseyho. Vizážistka filmových hvězd Jillian Dempsey úspěšně spolupracuje s Avonem už od července 2006 jako kreativní ředitelka pro dekorativní kosmetiku.

„Tato dohoda o spolupráci bude pravděpodobně tou největší v historii společnosti,“ prozradila Andrea Jung, prezidentka a generální ředitelka společnosti Avon. „Vůně byly vždy důležitou částí našeho portfolia. Společnost Avon dlouhodobě spolupracuje s celebritami i osobnostmi z řad módních návrhářů. Naše prodeje rostou a spolupráce má pozitivní vliv na image firmy. S Patrickovým přirozeným šarmem, vyzařováním a stále větší oblibou parfémů máme velkou příležitost dosáhnout v segmentu kosmetiky pro muže nových cílů,“ vysvětluje Andrea Jung.

Do hollywoodského Avon teamu patří dále americká herečka Reese Whiterspoon - globální velvyslankyně společnosti a neméně důležitá je i spolupráce Avonu se světovými designéry, jako je Cynthia Rowley nebo francouzský módní návrhář Christian Lacroix.

Patrick Dempsey je dvojnásobným držitelem nominace na Zlatý glóbus. Úspěch mu přineslo účinkování v seriálu z lékařského prostředí Chirurgové, který získal v minulém roce Zlatý glóbus za nejlepší dramatický seriál. Dempsey začínal ve filmech Láska není v ceně a Loverboy, které čerpaly z nostalgie po 80. letech. Zazářil také ve filmu Richarda La Graveneseho Mezi řádky po boku Hillary Swank. Za ztvárnění Aarona Brookse ve filmu Once & Again byl nominován na cenu Emmy. Vidět jste jej mohli také ve filmech Holka na roztrhání, kde hlavní roli ztvárnila již zmiňovaná Reese Whiterspoon, Smrtící epidemie, Vřískot 3 či naposledy v Kouzelné romanci. Patrick žije v Los Angeles s manželkou Jillian, dcerou Talulou a ročními dvojčaty Sullivan Patrickem a Darby Galenem.

Další články z rubriky

Jak se podomácku zbavit lupů? Pomůže jogurt, aspirin i ocet

Jak se podomácku zbavit lupů? Pomůže jogurt, aspirin i ocet

Dnes | 2 | Lupy jsou velkým problémem řady z nás, a to nejen protože ohrožují celkové zdraví vlasů. Ještě ke…

Zbavte se oteklých očních víček. Pomůžou brambory i masáž

Zbavte se oteklých očních víček. Pomůžou brambory i masáž

26. 11. | Dělá vám problém po ránu rozlepit víčka a mžouráte na svět skrz uzounké škvírky místo očí? Oteklé…

5 překvapivých důvodů, proč zima prospívá vaší pleti

5 překvapivých důvodů, proč zima prospívá vaší pleti

21. 11. | I když před sebou máme několik dlouhých zimních měsíců, nemusí to ještě nutně znamenat jen deprese,…

10 zlozvyků, které vám zhoršují vrásky. Děláte je taky?

10 zlozvyků, které vám zhoršují vrásky. Děláte je taky?

19. 11. | 3 | Spousta lidí vypadá o mnoho starší, než ve skutečnosti je, a to jen kvůli svému špatnému životnímu…