Kráska z filmového plátna

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Krása

Kdo by netoužit proměnit se alespoň na okamžik v krásku z romantické komedie, sexy odvážnou hrdinku procházející jedním dobrodružstvím za druhým či svůdnou sexy ženu z rafinovaného thrilleru. I tyto „bláznivé“ sny se však mohou stát skutečností. Stačí opravdu málo.

Po více jak čtyřiceti letech se Dermacol vrací zpět ke svým kořenům, teda do filmových studií na Barrandově, která stejně jako česká značka líčidel zažívají v posledních letech své znovuvzkříšení. Filmová Studia Barrandov jsou nezapomenutelnou součástí historie značky, kde svého času vznikaly první a nejoriginálnější výrobky této původní české kosmetické značky. Nová kolekce nese název Filmstudio Barrandov Prague a zaujme vás svou elegantností a multifunkčností každého jednotlivého výrobku.

Není divu, že volba představitelky celé nové kolekce padla na modelku, herečku a moderátorku Ivu Kubelkovou. Tato krásná žena sama ukazuje mnoho tváří a to nejen díky líčidlům. V jednom okamžiku vypadá jako zamilovaná dívka z romantického filmu, vzápětí se mění v sexy hrdinku akčního trháku, aby se na konci předvedla jako femme fatala z napínavého thrilleru. Ano, kolekce Dermacolu nejen že navazuje na tradici z ateliérů, ale zároveň se nechala inspirovat přímo stříbrným plátnem. Stejnými proměnami můžete projít i vy, aniž byste k tomu potřebovala velké množství pomocníků. Jak již bylo řečeno, nová linie líčidel je naprosto jedinečná svou multifunkčností.

Základem každého dokonalého vzhledu je krásná pleť. K tomu vám pomůže novinka Double Effect Make-up. Možná si pamatujete, že svého času byl Dermacol synonymem pro make-up. A po právu. Současné podkladové báze jsou od těch tradičních mnohem lehčí a přirozenější, aniž by ovšem ztratily pověstné krycí schopnosti. Dvoufázový Double Effect Make-up spojuje unikátní vyhlazení a barevné sjednocení pleti, které vydrží po celý den. Jemná podkladová báze pleť vyhlazuje a zanechá ji vláčnou. Vyrovnává drobné vrásky a póry a díky zmatňujícímu efektu bude vaše tvář dokonalá po celý den. Make-up s ceramidy optimalizuje zásoby vody v pleti, vyrovnává barevné nesrovnalosti a dodává jí dlouhotrvající pěstěný vzhled. Nakonec postačí jemná vrstvička fixačního pudru a můžete přistoupit ke skutečné proměně.

Romance

K romantickému filmu automaticky patří krásná a něžná hlavní hrdinka, která od první chvíle okouzluje ostatní hrdiny a především diváky jsou jemnou krásou, muži s ní chtějí randit, ženy se jí podobat. Toužíte po takové image? Pak sáhněte po kosmetické paletce s příznačným názvem Romance. Ta obsahuje čtveřici očních stínů v romantických odstínech žluté, zelené, růžové a fialkové, se kterými vykouzlíte ten správní zasněný pohled.

Tváře rozjasněte jemně růžovým zdravíčkem, který se spolu se speciálním štětečkem, také součástí paletky. Ta na samém dně skrývá ještě kompaktní pudr. Opravdu rafinované, že?

Oči nezapomeňte zdůraznit ještě řasenkou, i ta je zcela nová. Long Lasting Mascara prodlouží, zhustí a dodá objem každé jednotlivé řase, navzájem je oddělí, aniž by zanechávala nevzhledné hrudky.
AdventureDobrodružství nabitá akční podívaná se sexy hlavní představitelkou inspirovala vizážisty Dermacolu k vytvoření odvážné paletce Adventure. Ta v sobě skrývá netradiční čtveřici stínů – pískový pro rozjasnění pohledu, fialovo-hnědý pro zdůraznění tvaru oka, matně hnědý pro hloubku pohledu a naprosto uchvacující jasně tyrkysový, který celý vzhled dobrodružky jen umocní.

Pro větší a výraznější pohled ještě sáhněte po dvoustranné tužce v kombinaci zeleno-stříbrná. Nové tužky z „filmové“ řady obsahuje jeden hned dva odstíny, které díky kvalitním voskům je snadno nanáší, výrobně kryje a především dlouho vydrží.

ThrillerOsudová žena – femme fatale – prochází svůdnou chůzí šelmy a její krása je natolik očarující až se stává téměř nebezpečnou. Co udělá v dalším okamžiku? Stojí za celou zápletkou právě ona? Napínavý thriller nabízí mnoho otázek a jen málo odpovědí. Jedno tajemství však může znát i vy a sice co stojí, za vyzývavým vzhledem této krásky, ze které nelze spustit ani na kratičký okamžik oči.

Paletka Thriller nabízí skutečné drama, oční stíny od nevinně bílého, přes svůdný fialkový a rafinovaný béžovo-hnědý po naprosto odzbrojující černý s jemnými třpytkami. V kombinaci s jemným zdravíčkem a dlouhodobě matujícím pudrem, představuje paletka Thriller kompletního pomocníka z vytvoření sexy večerního image okouzlující sexy šelmy.

Výrazné barvy však sebou nesou větší riziko drobných nehod. Často se zvláště ve spěchu stává, že stínem či tužkou přetáhnete, řasenkou zase můžete vytvořit drobné tečky na již nalíčeném víčku. Pomoc je snadná – pořiďte si zmizík Make-up Eraser, který všechny nedokonalosti rychle a efektivně odstraní.foto: archiv Dermacol

Další články z rubriky

Jak se podomácku zbavit lupů? Pomůže jogurt, aspirin i ocet

Jak se podomácku zbavit lupů? Pomůže jogurt, aspirin i ocet

Včera | 2 | Lupy jsou velkým problémem řady z nás, a to nejen protože ohrožují celkové zdraví vlasů. Ještě ke…

Zbavte se oteklých očních víček. Pomůžou brambory i masáž

Zbavte se oteklých očních víček. Pomůžou brambory i masáž

26. 11. | Dělá vám problém po ránu rozlepit víčka a mžouráte na svět skrz uzounké škvírky místo očí? Oteklé…

5 překvapivých důvodů, proč zima prospívá vaší pleti

5 překvapivých důvodů, proč zima prospívá vaší pleti

21. 11. | I když před sebou máme několik dlouhých zimních měsíců, nemusí to ještě nutně znamenat jen deprese,…

10 zlozvyků, které vám zhoršují vrásky. Děláte je taky?

10 zlozvyků, které vám zhoršují vrásky. Děláte je taky?

19. 11. | 3 | Spousta lidí vypadá o mnoho starší, než ve skutečnosti je, a to jen kvůli svému špatnému životnímu…