Make-up v tužce

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Krása

Pro prakticky založené ženy přicházejí stále nové a nové vylepšení pro usnadnění péče o vzhled. Jednou takovou inovací jsou make-upy a korektory v tužce. Již žádné objemné lahvičky a zlámané tyčinky, použití je jednodušší než kdykoliv předtím.

Především rozjasňující korektory se poprvé začaly objevovat ve formě fixů již před několika lety. Revoluci odstartoval nejoblíbenější výrobek profesionální vizážistů Touche Eclat značky Yves Saint Laurent, který stále zaujímá čestné místo mezi líčidly. Těsně za tím se drží Skin Flash od Diora, jemná rozjasňující emulze pro zářivý a odpočatý vzhled.

Nově se na trhu objevují nejen jemně zabarvené emulze dodávající lesk a jas, ale také krycí make-upy a korektory na zakrytí kruhů pod očima a jiných drobných nedokonalostí na tváři. Výběr je již dostatečný pro každého, i masově dostupné značky se vydávají touto cestou. Důvod je více než jasný, stále více žen hledá rychlé a praktické pomocníky na cestě za pěstěným vzhledem.


Infallible make-up v tužce od L’Oréal Paris v sobě spojuje praktičnost a účinnost. Nejde o pouhý korektor, Infallible make-up v tužce je skutečně plnohodnotný make-up v praktickém balení. Díky svému koncentrovanému složení vydrží v dokonalé podobě celých 16 hodin. Ideálně se hodí pro doladění vzhledu a drobné úpravy během dne. Produkt obsahuje tekuté oleje ve vodní emulzi, které se starají o sjednocení odstínu a jednoduchou aplikaci make-upu. Vysoký podíl pigmentů s aminokyselinami zaručuje dokonalé krytí. Proto je možné drobnými úpravami nalíčit celý obličej. Make-up zdokonaluje vzhled pleti po dobu 16 hodin a odolává známkám únavy. Pleť je navíc díky použitému hydratačnímu komplexu zvláčňována po dobu 8 hodin. K dostání je ve 3 odstínech za cenu 249 korun.


Nejnovějším make-upem z nabídky Avonu je Ideal Shade Fresh and Light Foundation v praktickém balení se štětečkem. Lehký make-up je založený na technologii dodávající pleti přirozeně matný a jemný vzhled a to za jakýkoliv světelných podmínek. Díky širokému štětečku se snadno aplikuje, nevytéká a poskytuje lehké až střední krytí. Vybrat si můžete z pěti odstínů, stálá cena činí 399 korun.


Fond de Teint Pinceau francouzské značky Bourjois kombinuje snadno roztíratelnou texturu s přesným štětcem jemným na dotek, který perfektně roztírá make-up po tváři. Obsahuje jemné pigmenty obohacené křemíkovým elastomerem, díky němuž je textura elastická, jemná a velmi hladká. Syntetický ultra jemný štětec umožňuje přesnou aplikaci make-upu na každou část obličeje a to i na části, kam se prsty nedostanou. Na výběr máte z 6 odstínů za cenu 399 korun.


Při příští návštěvě lékárny se nezapomeňte podívat na výrobky značky La Roche-Posay. Právě zde najdete ucelenou nabídku k pleti jemných korektorů Toleriane. Tyto korektory ve štětečku ideálně kryjí nedokonalosti a to i na citlivé pokožce. Navíc jemné štětečky zaručují přesnou aplikaci. Složení je obohacené o termální vodu z La Roche-Posay se zklidňujícím účinkem a také UV filtr č. 20. Toleriane si můžete vybrat ve čtyřech variantách – světle a tmavě béžový pro všechny odstíny pleti, zelený pro zakrytí červených flíčků a žlutý pro korekci tmavých kruhů a výrazných nedokonalostí. Cena činí 380 korun.


Estée Lauder přináší odpověď na oblíbené rozjasňovače ostatních luxusních značek. Ideal Bright zachycuje a odráží světlo, prosvětluje tmavá místa na tváři a vyzdvihuje přednosti. Technologie Light Reflecting Photo Optic obsahuje rozjasňující pigmenty, které odrážejí světlo a minimalizují viditelnost tmavých kruhů pod očima, drobných chyb a nedokonalostí a linek a vrásek. Díky štětečku se jemná krémová emulze jednoduše nanáší a dosáhnete i na místa těžko dostupná. Ideal Light je v nabídce ve čtyřech odstínech za cenu … korun.

Foto: archiv firem

Další články z rubriky

Vypadají vaše ruce staře? Víme, jak to zastavit!

Vypadají vaše ruce staře? Víme, jak to zastavit!

16. 1. | Ruce používáme ke gestikulaci, a tak jsou nedílnou součástí běžné denní komunikace. Je proto…

Elektrizují vám v zimě vlasy? Hydratujte a zkuste zábaly

Elektrizují vám v zimě vlasy? Hydratujte a zkuste zábaly

14. 1. | Vlasy vlivem mrazivého počasí dostávají v zimě hodně zabrat. Žádný účes pořádně nedrží, a když už…

Vajazzling: Pryč s bobrem, ozdobte si rozkrok originálně!

Vajazzling: Pryč s bobrem, ozdobte si rozkrok originálně!

11. 1. | 7 | Doba, kdy ženy „tam dole“ měly neprostupný prales, naštěstí dávno minula. Módní trendy se v…

Konec stárnutí: 5 ověřených triků, které mu zabrání

Konec stárnutí: 5 ověřených triků, které mu zabrání

9. 1. | Je mnoho faktorů, které ovlivňují stárnutí vaší pleti. Některé nemáte šanci ovládnout, ale pokud…